Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

Da josh uvek sam sa Sotonicom i srecniji nego ikad :).

respect :]

u svakom slucaju, lepo je cuti nesto ovakvo.. bolje prica "nasao sam devojku svog zivota na netu", nego one tipa "nasao sam ko ce da me pojede zivog na netu"...

[;)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Samo jedna ispravka :). Nismo se mi upoznali na RUR-u tj. netu. To je samo slucajnost.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

btw. de nadje bb, kolko ima ona god uopste? [;)] s maloletnica si presao na matorke ili ? [:D])

heh, trudio sam se da zamislim bizarnu situaciju.. mada, ko ne bi bb u najboljim godinama.. ili ursulu.. mmm

++ naravno ne sme da bude feminiziran,

ima li sta gore za muskarca.

TO, BALKAN GIRL!!!

Link to comment
Share on other sites

Na primer jedan fini stariji cika od oko 2 metra, gradzen kao vazna (ili kao propali sahista), sa umerenom bradicom, finim cvikerima i ocaravajucim osmehom, i sa par malih kamerica po telu i ogledalcetom na cipeli ;)

i plaštom od mušeme.. (duga priča)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izvalio da mi ponekad prija da budem papuca. Mislim tako te nazivaju cim pocnes da joj poklanjas malo vise paznje. Ali meni mnogo prija Njen osmeh i to sto Ona uziva. Ma volim kad sam zaljubljen! Bio sam juce u 'benom Ljigu zbog Nje i bilo mi je mnogo lepo. Jedva cekam da se vrati u BG. Obecavam da cu biti papuca! :)

Link to comment
Share on other sites

Elem posle ovog vasheg smaranja da se vratimo na glavnu temu...sa svim ribama kojim sam furao su bile niske i to mi se do jaja svidja znachi obavezno niska, pozeljno glupa da nebi smarala previshe i naravno tu je fizicki izgled i ono sto je NAJvaznije naravno da ne smara dok igram WoW nego da ga blajvi ili da uziva gledajuci kako ja koljem alijansu.

Link to comment
Share on other sites

Khm, khm, mislim da je doshao red da se kaze neshto i odnosima.

Pet pravila pristojnog ponashanja za mushkarce kada su u vezi:

1. kupujte ponekad cvece

2. ne zaboravljajte rodjendan i godishnjice

3. spushtajte dasku na wc sholji posle obavljanja svojeg dela posla (sad ce Ivan_ da me flejmuje ;)

4. pomozite nekada oko usisavanja i pranja sudova

5. nikada nemojte govoriti devojci da se predugo sprema za izlazak

Pet pravila pristojnog ponashanja za zene kada su u vezi:

1. obichno on ne zeli da ide sa vama u shopping

2. ne zabranjujte mu da se vidja sa drugarima i pije pivo (jednom nedeljno je u principu dovoljno)

3. ako chovek nije rodjen kao "majstor za sve" ne govorite mu kako je nesposoban

4. pustite ga poneki put da gleda fudbal/basket/odbojku/formulu

5. oprostite mu ako vam nije kupio cvece zato shto nije imao kinte...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...