Jump to content

Gospodin Rože Federer


Guest

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji uvod u temu choveche... :)

elem, stvarno je neverovatan tek sam sad video shta je uspeo da uradi Safin na Australian Openu nedavno... a sad je stvarno pocistio Rodika - koji zaista ima impresivan servis ali ni to mu nije pomoglo protiv "Gospodina Rozea Federera"...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

posle samprasa dugo nisam nalazio razlog da pratim tenis, ali eto, to se definitivno promenilo. da bih gotivio nekog sportistu, nije dovoljno da bude uspešan, mora da ima još nešto.. neću da ulazim u diskusiju jer ne bih mogao da ne spomenem šumahera, a to ne želim, samo se razočaravam u neke ljude.. ;)

a neću ni federera da poredim sa samprasom, mora još mnogo spanaća da pojede da bi zaslužio tu čast, ali je na dobrom putu i zadovoljstvo je gledati njegovu igru.

koji uvod u temu choveche... :)

pa šta tu ima da se piše, sve smo videli..

--

uzgred budi rečeno inače usput, lik koji komentariše tenis na rts-u zna znanje. mnogo je bolji od hrvata, na nivou je komentatora na eurosportu..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odavno skapirao da mi za neke odredjene sportove imamo do jaja komentatore. Sa druge strane, ne znam da li je to direktiva ili sta, tek svi izgledaju u zentu kad vode prenose, nisu onako opusteni kao sa Eurosporta, sto bi dosta doprinelo zanimljivosti.

Link to comment
Share on other sites

stvarno je bio impresivan danas u finalu, ali je rodik ipak uspeo da izgleda manje smesno i izgubljeno nego prosle godine kada nije znao gde mu je dupe a gde glava.

zanimljivo je kako i federer poput samprasa nema neki uspeh na roland garosu. kao da postoji pravilo da ne mozesh biti dobar i na travi i na sljaci, poput spanaca koji su na ovom turniru,prvi put u poslednje 32 godine imali svog predstavnika u cetvrtfinalu (felicijano lopez). cak je i onaj njihov vunderkind Nadal ispao u drugom krugu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

federer je ubedljivo najbolji trenutno tu nema sta da se pricha...

ali ljudi moji...

onaj safin :)

ne pratim tenis neshto preterano ali kada igra safin...boze :)

pochev od onog sranja koje je napravio u dohi 2004 kada nije doshao na mech 3. kola, pa ovi otisli da ga traze i nashli ga u lokalnom baru mrtvog pijanog...

preko milion polomljenih reketa i klupa...

znachi s kim god da igra to MORA biti zanimljiv mech

tragichno je to shto je on stvarno u stanju da dobije bilo koga, cak i rozea, ali moze i da izgubi od 467 na listi. Samo da nema tih mentalnih problema bio bi bog...ali bez obzira na to carina je covek uvek cu ga najvishe gotiviti...

najnoviji biser sa vimbldona su rafali u publiku :)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Nisam neki ljubitelj tenisa,ali kad je u pitanju neki Grand Slam onda ga ispratim,i ono Samprasa sam i ja obozavao i nisam imao jedno vreme za koga da navijam,a sad mi Federer stvarno deluje superiorno,smorio sam se kad je ispao od Nadala u polufinalu RG-a...a i iskreno me zabada sljaka...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Federer je odlichan teniser i mislim da je zasluzio da bude najbolji - ima generalno odlichnu tehniku i stabilan je psihichki. Safina vishe volim da gledam zato shto je interesantniji i zato shto je bolid - on ne moze da pobedi sa 3-0 u setovima, nego mora da dobije prva dva, pa da izgubi dva i tek onda posle 4 sata igranja da dobije u poslednjem setu :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odavno skapirao da mi za neke odredjene sportove imamo do jaja komentatore. Sa druge strane, ne znam da li je to direktiva ili sta, tek svi izgledaju u zentu kad vode prenose, nisu onako opusteni kao sa Eurosporta, sto bi dosta doprinelo zanimljivosti.

a ti likovi sa eurosporta, ako se ne napushe pre prenosa, ja ne znam ...

qskerurid=yellow>
Link to comment
Share on other sites

izgubio je jedan u po?etnim kolima..

dra?ko, tebi je malo da navija? za...aupi?kumaterinu, rekao sam da ne?u.

ma reci, batice, samo reci... [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jeste li izvalili da mu se izraz lica nije promenio do samog kraja mecha kad je pao na kolena? :)

koncentracija mu je fantastična, kapiram da mu do tog trenutka nije prošlo kroz glavu "uzeći vimbldon"..

Link to comment
Share on other sites

zrikavi amer;) uvek me je nervirao, kao i chen :P mrzim linijashe, a narochito one koji 75% svoje igre zasnivaju na no-return posle jakog servisa... (video si da je 90 % izlazaka na mrezhu bilo kazhnjeno federerom)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...