Jump to content

Gay parovi i usvajanje dece


Treba li gay parovima biti dozvoljeno da usvoje dete  

80 members have voted

  1. 1. Treba li gay parovima biti dozvoljeno da usvoje dete

    • Da
      4
    • Ne
      63
    • Ne znam / Boli me patka
      13


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf ajd veze kako tako,ko ih jebe nek rade sta oce.Al deca?!Brate,to je nehumano,kazem vam pederski lobi preuzima svet polako!!,samo ne znam otkud im kinta.

Ajd mozda ima veze sa temom,al evo sad sam u Lodnonu i idem ulicom a na terasi,onako velikim slovima GAY service,call bla bla fast erection etc.Onda u metrou ''Big gay out party'' i to ogroman plakat po sred onako,prvi put kad sam video nisam mogao da verujem sta vidim... :/

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma nema tu ispravnog odgovora.

Mogu ti reci da sam razmishljao malo o ovoj temi i doshao do slichnog odgovora.

Sa jedne strane sam apsolutno protiv iz ochiglednih razloga, a sa druge... koliko tim klincima stvarno moze da bude gore od zivota u Domu ili na ulici? Verovatno da bi u nekom boljem svetu prevagnulo ono prvo, ovako bash i nisam toliko siguran.

Na ovakva pitanja bih najradije odgovorio sa "I ain't touching this one with a ten foot pole".

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Uf ajd veze kako tako,ko ih jebe nek rade sta oce.Al deca?!Brate,to je nehumano,kazem vam pederski lobi preuzima svet polako!!,samo ne znam otkud im kinta.

Ajd mozda ima veze sa temom,al evo sad sam u Lodnonu i idem ulicom a na terasi,onako velikim slovima GAY service,call bla bla fast erection etc.Onda u metrou ''Big gay out party'' i to ogroman plakat po sred onako,prvi put kad sam video nisam mogao da verujem sta vidim... :/

Kako bi se lepo proveli kada bi napravili tako javnu žurku ovde [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma nema tu ispravnog odgovora.

Egzaktli. Imas recimo situaciju da to dete moze da raste u kontejneru ili u nekom uzas Boze domu, ili da ga usvoje dva geja koji imaju po sto miliona dolara svaki, pa cak i ako se razvedu ima dete da zivi k'o bubreg u loju. A i pretpostavka da dete ako zivi sa dva geja mora da postane gej nije uvek tacna. Mnoga deca bas budu buntovnici protiv roditelja, pa samim tim mozda budu strejt. Ili recimo bas zbog tih zajebavanja u skoli i sl. Uostalom nije kao da ste svi vi gledali kako se vasi roditelji kresu ili nesto pa ste zbog toga odlucili da budete strejt. Ja generalno gledano nemam neki stav po ovom pitanju za koji mogu da kazem "e treba da bude tako i tako" ali uvek je dobro pogledati sve pros and cons.

Na ovakva pitanja bih najradije odgovorio sa "I ain't touching this one with a ten foot pole".

Bas, problem je sto nazalost neke probleme ne mozes izbeci, mada mi se ne cini da je ovo jedan od njih.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

To je po meni malo bolesno ali opet nije tacno da bi zbog toga dete bilo gay, ako iko poznaje osnove psihologije i sociologije zna da to nema veze sa obiteljima tj. roditeljima.

I primer da ako 2 zene odgajaju dete da bi to musko dete bilo feget je veoma diskutabilan, iz moje licne perspektive ne verujem da bi se to desilo.

U svakom slucaju glasam za NE, jer to je protiv svakog bioloskog zakona i uopste to je, moze se cak nazvati, bolest.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Bas, problem je sto nazalost neke probleme ne mozes izbeci, mada mi se ne cini da je ovo jedan od njih.

Poshto se bavim problemom obrazovanja, (uchiteljski fakultet) tj. psiholoshkih efekata na decu u predadolescentnom periodu ...kasljuc kasljuc... Dete ne moze da bude psihichki zdravo, bez keve, tj. bez zenskog prisustva, shto je dokazana chinjenica (upravo zbog uklapanja u drushtvo). Poenta je da dete u gay braku moze odrasti uz puno paznje i tih sranja, ali nikad nece moci normalno da se uklopi u drushtvo, dok gay brakovi ne budu zastupljeni do te mere da postanu normalna pojava. Upravo zbog toga glasam za NE.

Pasus preuzet iz knjige "Konan o deci" by neki veliki drmr jasamkonan [8D]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

ma o cemu vi pricate?

"velika dilema" ?????????

"kompleksno pitanje" ???????????????

"NEMA ISPRAVNOG ODGOVORA" ?????????!!!!!!!!!!?????????!!!!!!!

pa, jebote, jeste li vi odlepili, ili su vam proprali mozak Vanish-om, pa ste naprasno svi postali politicki korektni...

... ili sam mozda ja pogresno skrenuo kod Albukerkija?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Poshto se bavim problemom obrazovanja, (uchiteljski fakultet) tj. psiholoshkih efekata na decu u predadolescentnom periodu ...kasljuc kasljuc... Dete ne moze da bude psihichki zdravo, bez keve, tj. bez zenskog prisustva, shto je dokazana chinjenica (upravo zbog uklapanja u drushtvo).

Cekaj ali sta onda sa detetom kome keva pogine u saobracajnoj nesreci ili umre na porodjaju? Onda uzmes i upucas ga preventivno jer ne moze da bude psihicki zdravo posto nema kevu?

Poenta je da dete u gay braku moze odrasti uz puno paznje i tih sranja, ali nikad nece moci normalno da se uklopi u drushtvo, dok gay brakovi ne budu zastupljeni do te mere da postanu normalna pojava.

Ne znam kako ovo da ti saopstim, ali u tim zemljama gde dopustaju usvajanje dece su gay brakovi odavno toliko zastupljeni da su postali normalna pojava. Da nije tako niko ne bi ni razmisljao o dozvolama za usvajanje.

pa, jebote, jeste li vi odlepili, ili su vam proprali mozak Vanish-om, pa ste naprasno svi postali politicki korektni...

Ja sam oduvek bio politicki korektan [8D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se ostale kategorije umnih bolesnika ne tretiraju sa istom paznjom

od strane politicara kao gejevi.Ja bi ima jedino dao prava na psihijatrisko lecenje.

Ako nece da se lece onda nek budu gejvi koliko god hoce ali da ne traze prava

vezana za svoj sexualni zivot.

A usvajanje dece ne dolazi u obzir.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

pa, jebote, jeste li vi odlepili, ili su vam proprali mozak Vanish-om, pa ste naprasno svi postali politicki korektni...

znači ti bi bez razmišljanja ostavio dete u domu umesto da ga daš paru pedera?

Link to comment
Share on other sites

Brate..... ne znam kako ovo lepo da ti kazem a da te ne uvredim.... hmmmm nikako... nemoj da seres :)

Brate nemoj da me vredjas,nisam ni ja tebe... ;)

Pa ne,al neko je vec rekao das im malo slobode a oni odma decu da usvajaju,sta ce biti sledece?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

zna?i ti bi bez razmi?ljanja ostavio dete u domu umesto da ga da? paru pedera?

Ivane, brate...

par pedera ne postoji u mom koordinatnom sistemu kao OPCIJA kod usvajanja dece.

stavise par pedera ne postoji kao opcija uopste. smatram ih perifernom anomalijom, a ne opsteprihvacenom pojavom.

Ja sam oduvek bio politicki korektan  [8D]

znam [;)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

znači ti bi bez razmi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

drale, to što su tebi i meni pederi na margini ne znači da to ne predstavlja društveni problem.. moja dilema je od starta da li je za dete bolje da ostane u domu ili da prihvati jedinu alternativu, a to je gej starateljstvo.. ako postoje druge alternative, onda nemamo o čemu da pričamo, naravno da ga treba dati strejt roditeljima..

dvinity, potencijalni staratelji svakako treba da ispune određene standarde, i teško da bi par narkomana, bili oni strejt ili gej, dobio starateljstvo.

Link to comment
Share on other sites

Ni slucajno im ne treba odobriti da usvajaju decu... To bi vodilo u 90% slucajeva , ako ne i vise, da deca budu gej ..... Licno, mislim da ne treba dozvoliti ni gej parade, ni bilo sta vezano za takve ljude....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovde, u samom pitanju, imamo logicku gresku, ali nisam se dovoljno potrudio da je istaknem.

naime, ako razmatramo odredjeni problem, moramo da podjemo od ispravnosti datih prmisa da nam se ne bi desilo da donesemo pogresan zakljucak ispravnim rasudjivanjem zbog neispravnosti premisa.

tako nam se desilo u ovoj raspravi da smo gejeve uvrstili u skup resenja a da nismo ispitali prihvatljivost tog resenja. i onda imamo pitanja tipa "sta je bolje za dete: dom ili topla porodica?"

sad, ako bismo uzeli da pederi nikako i ni pod kakvim uslovima ne treba da usvajaju i vaspitavaju decu (da ne smaram planinom razloga), onda pitanje: "sta je bolje za dete: dom ili topla porodica?", nije na mestu, jer opcija da decu usvajaju pederi uopste nije ukljucena u skup resenja, tj. ne postoji! onda domu nema alternative osim normalne porodice. ili Endzi... [:)]

voleo bih da mi neko argumentovano objasni prednosti usvajanja dece od strane homoseksualnih parova, ili da mi bar dokaze da su ti parovi jednako dobro resenje kao i normalne, heteroseksualne, porodice. bez obzira kako prali mozak ljudima na Zapadu (i ovde), i dalje se drzim definicije da su pederi ljudi sa POREMECAJEM seksualnog nagona i da poremecenim osobama NIPOSTO ne treba poveravati decu. mislim da je osnova problema u tom pitanju. jer, ako se svi slazu da su pederske zajednice bolesna sredina za razvoj deteta o cemu dalje imamo da pricamo?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sad, ako bismo uzeli da pederi nikako i ni pod kakvim uslovima ne treba da usvajaju i vaspitavaju decu (da ne smaram planinom razloga), onda pitanje: "sta je bolje za dete: dom ili topla porodica?", nije na mestu, jer opcija da decu usvajaju pederi uopste nije ukljucena u skup resenja, tj. ne postoji! onda domu nema alternative osim normalne porodice. ili Endzi...

Ok, zamenimo "topla gej porodica" sa "HC gej kretenski par".

Najgori moguci rezultat poveravanja deteta HC gej paru ------> Dzek Mekfarland

Najgori moguci rezultat odrastanja deteta u domu ili na ulici -------> Hanibal Lektor

voleo bih da mi neko argumentovano objasni prednosti usvajanja dece od strane homoseksualnih parova, ili da mi bar dokaze da su ti parovi jednako dobro resenje kao i normalne, heteroseksualne, porodice.

Naravno da nisu. Problem je shto nema dovoljno hetero parova koji zele da usvoje decu. Vreme ce pokazati kako ce se homoseksualci snaci u roditeljskoj ulozi, ja chak smatram da to i nece biti toliko sjajno, ali svakako bolje od alternative.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...