Jump to content

Ares


Recommended Posts

Nece da mi se konektuje. E sad, napise on meni kao: blokira me xp firewall, kliknu ok da ja to sredim. Kliknem ja ok, i nista se ne desi. Ne znam inace zasto mi to javlja jer prvi put kada sam instalirao xp me pitao, ja mu rekao, i sve je radilo normalno. Jel zna neko u cemu je stvar?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

I ja imam isti problem ... Od pre nekog vremena se i meni pojavljuje ta poruka, kao pita me dal' hocu da mu dozvolim da promeni setovanja, ja kao hocu i on opet nece da radi. Dal' su oni menjali protokole ili je do mene ne znam, posto sam ja nesto dzarkao pre jedno mesec dana sa nekim programima za zastitu i od tada mi ne radi dosta toga a mrzi me da se bakcem. ;))

Link to comment
Share on other sites

nzn u chemu je problem ... meni je stalno govorio to da mi on podesi fw na shta sam rekao ne (naravno) i sve je radilo ok

dodushe nisam koristio ares duze vreme, niti nove verzije ako su izbacili .. tako da ne mogu mnogo da pomognem .. inache propustio sam ga kroz fw sa nekim predefinisanim tampletom i sve je radilo ok

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

reinstall...? podesavanje u firewall-u za dozvoljavanje pristupa? dl nove verzije? meni je glupo sto u aresu ne moze apsolutno nista da se podesi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izgleda da i ja imam ovaj problem. Ladno nisam izvalio, dok vi niste ovde napisali. Pa reko da proverim. Kad stavim nesto da se skida pise da lokalno pauzira!? Wtf?! I meni se pojavljuje stelovanje firewall-a od strane aresa kad god upalim komp. Samo ja sam mu uvek dozvoljavao. Ko izvali problem, bambi i po! :)

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam novu verziju i i dalje nece. Nije sigurno do konekcije. Inace do pre nedelju dana je sve radilo kako treba. A sada kad nesto stavim na download kaze locally paused, a i search ne radi tj. ne izbacuje rezultate. Uupooomoooooc!!

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...