Jump to content

Jel ana neko dal ovo radi....


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E,ovako,da kazem i ja nesto:

Prvo - Sajt->sigurno nece napisati "velicina nije bitna" jer ako bi oni kojim slucajem to naveli, ko bi kupio njihov 'izum'?

Drugo - ZIVP sine,da li je velicina bitna,sam ces reci sebi kroz pitanje "Da li bi pre uzeo devojku sa vecim ili devojku sa manjim grudima?" Mislim,bilo bi nefer da mi muskarci gledamo obline zena a one nase ne. (samo sto se nase ne vide tako dobro kao njihove ;)Mada,ima svakakvih slucajeva(mislim na devojke - sta ih zanima).Sto se mene licno tice,ima slucajeva da je devojka zgodna-zgodna,ali je gaborka.Tako da ako mogu da biram,sigurno da cu izabrati lepsu,a onu zgodniju (ali ruzniju) ostaviti po strani.Jer nije sve u oblinama...ali ne zadugo.Jer,jednom ces ipak osetiti potrebu da u rukama drzis...

Trece - ako si bas odlucio da kupis ono sto nude, mislim da bi najbolje bilo da proveris da li su ona istrazivanja tacna (90% devojaka nije zadovoljno kuracima),jer ja nisam cuo za takve stvari.Idi na google...

Cetvrto - Devojka ti nece reci da je nezadovoljna tvojom muskoscu.Svi znaju da je to za muskarce uvreda.I bas zbog toga - tu recenicu ce ti izgovoriti u lice samo da bi te uvredila.A ako to ikada cujes od neke devojke,znaj da ona nije 'ta',okreni se i idi...

Svaka je devojka lepa na svoj nacin, tako da nikada neces skroz biti zadovoljan jednom,makar ona bila Angelina J. ili ne znam ni ja koja,uvek ces imati potrebu da 'probas' nesto drugo.

Poslednje - ne vredi se opterecivati takvim stvarima,jer ako to stalno drzis sebi u glavi,nemas od toga nista dobro,ne mozes tu nista da uradis, vec mozes samo da imas kontra-efekat.

Nego jel sam ja spominjao nesto da neko nije zadovoljan....Postavio sam prosto pitanje,nema potrebe da naprezes mozak i cimas prste......Samo me interesuje jel to radi,..procitaj prvi post i skontaj sta sam ja pitao i sta me interesuje, ne moras ovde da prosipas neke mudrosti...a moram da dodam da sam zadovoljan kako i svi oko mene [:D] tako da...Stfu..Nego tako mogu bas lepe pare da se zarade...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

novotarija namazati kaladont po vitjugla i to kao produzava endurance... kad sam cuo ovo od ortaka bio je kraj :)

Herojski...

Znachi riba (ili dechko u ovim gej tolerantnim vremenima) ti pushi i pere zube u isto vreme.

Mnoge siromashne porodice tje pored ushtede na chetkicama za zube osetiti i chari oralnog sexa koji ranije, mozhda, nisu probali.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...