Jump to content

Wimbledon


Lucky

Recommended Posts

Kakav mech ... Nisam neki teniski fan, pa je mozhda bilo boljih i slicno ali 2 sata i 43 minuta mecha, sjajno ... 6:0 dobila Miskina na pocetku, to nisam gledao, posle toga Jankovic u drugom vodila 3:1 pa je ova stigla i cak imala i mech lopte, ali je na kraju nekako Jankovic dobila 7:5, i onda poslednji 10:8 za Miskinu ... Sjajan mech, bas onako napet i zajeban, nije za one koji se lako nerviraju. Brejk i mech lopti koliko hoces ...

Isto tako juce Tipsarevic protiv Lua izgubio prvi, dobio druga dva, onda izgubio cetvrti i nekako pobedi peti.

Al' klap klap juche ide Novaku koji je sa 0:2 uspeo da se izvuce i da pobedi!

Ako se ne varam, svi nasi drugi igraju tek sutra, tako da je to to sto se danas tice. Ali je definitivno mogla da dobije, bas steta. I imala je sanse i sve.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ceo mech ...ovako napet mech dugo nisam video ...Bogami Mishkina je super teniserka jbt sve same linije je pogadjala...shto se tiche Jelene super je odigrala + imala je mozda mech u rukama kod rezultata 5:1 u trecem setu ali je prokockala...Shto kaze noodle mogla bi da se manje nervira je planula barem 6-7 outa u toku mecha.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se u mec ukljucio kad je bilo 5:1 za Jelenu u trecem setu, i kao e do jaja opet nasa dobija. I onda krece nerviranje... (narocito posto nisam gledao prvi deo kada je Miskina bila bolja). Sve u svemu odlican mec, Jelena jeste izgubila ali i ovako je trece kolo Wimbldona veliki uspeh za nju a sa druge strane ovakvi mecevi su joj fenomenalni za sticanje iskustva sto njoj upravo i treba. I mene je malo smorilo sto se stalno nervira i baca reket, ali sam se onda setio Dzona Mekenroa pa mi to bilo nekako sipaticno posto sam njega obozavao kao klinac :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ana Ivanovic - Trsla ... Meri je stvarno pikala odlicno. Ono ... bash ... Nije mala imala sta puno tu da trazhi, ali mi se kod nje svidja sto retko ima izlive nerviranja i slicno, to je mnogo bolje nego ovi sto bacaju reket i tripuju se. Samo treba polako da jos gradi igru i sve, ipak recimo Pirs ima skoro pa duplo vise godina od nje, i bolje da uzme sad neki turnir pa da ode u penziju :))

Novak Djokovic - I ovaj je pikao ok, al' se mnogo ponadao da moze da se vadi iz govana kao prekjuce, tako da mu ipak nije uspelo, izgubio je sa 3:1 u setovima, iako je imao prilicno fine sanse da napravi 2:2.

Janko Tipsarevic - Evo upravo je zavrsen njegov mec, izgubio je sa 3:0 u setovima, 2:6, 3:6 i 1:6 protiv Johansena, tako da i on pakuje kofere i bega kutji.

Time su svi nasi drugari ispali iz daljeg takmicenja na Wimbledonu.

Cisto kad smo u sportskom danu, SCG pobedila Poljsku u odbojci, posle 0:2 za poljake izvukli su se i dobili 3:2.

Link to comment
Share on other sites

Svim nasim teniserima trebaju bolji uslovi i provereni treneri. Lepo se zabodu na Floridu, ovde dodju samo na odmor, i da vidis kako bi krenuli rezultati. :)

Nisam gledao Ivanovic, ali sam mazio isto jednu malu buckastu u to vreme pa mi nije zao. :)

Odbojkasima svaka cast za preokret.

Link to comment
Share on other sites

E moj Lucky, tako se ne postaje moderator.

Ti to na domacem terenu? :}

Znas vrlo dobro sta sam hteo da kazem, nemoj da se pravis pametan...

Lakija za moderatora... :)

Jes' da bih bio zanimljiva tezha crnim i belim moderatorima na pruge, al' ipak mislim da za to mesto moramo da nadjemo nekog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Svim nasim teniserima trebaju bolji uslovi i provereni treneri. Lepo se zabodu na Floridu, ovde dodju samo na odmor, i da vidis kako bi krenuli rezultati. :)

Nisam gledao Ivanovic, ali sam mazio isto jednu malu buckastu u to vreme pa mi nije zao. :)

Odbojkasima svaka cast za preokret.

Jelena Jankovic i zivi na Floridi (Braderton, mislim), i trenira na akademiji nekog baje (Nick neshto? or something). Moj utisak je da je ona mogla lako da prodje, s tim shto je manjak kondicije skenjao u trecem setu. Anu nisam gledao, ali chuo sam da se nije bash proslavila, ali ona ipak ima 17 godina i tek ce ona da kida, kada josh malo psihofizichki ojacha. Djokovic i Tipsarevic su ovim plasmanom vec dovoljno pokazali. Uglavnom, nisu nashi razocharali, ali tek ce oni da objashnjavaju za godinu-dve (posebno Jelena i Ana).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...