Jump to content

Fisklani rachuni itd.


Recommended Posts

Znate ono sto pise sad svugde ? Ono kao, ako ti ne izdaju rachun mozes za dzabe da uzmes ono sto si kupio

ja i ortak odluchili da uzmemo za DZ koka kolu ( imali smo 100 djunti spremnih za svaki slucaj )

Gotenks = G

Ortak = O

Prodavachica matora = P

O: aj da uzmemo kolu za dz!

G: aj... da probam i to

...

G: Dobar dan jel imate koka kolu od 2 L ?

P: Da, evo samo momenat ( vadi koka kolu i skenira je i rachun stoji i nece da ga da, i svi koji su pre nas bili nisu ga dobili )

G: ( Stojim i cekam da mi da rachun ) : Dobro a rachun? Mogu da uzmem ovo za dzabe ako mi ne date rachun

P: Ma sta ti meni ! ( istrgne mi koka kolu iz ruke ko da ima snagu supermena ) LOPOVI!!! LOPOVI!!!

G & O : UTAJA POREZA UTAJA POREZA!!!!!!!!

usli smo u sledeci bas i ziveli srecno do kraja zivota [:D]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.imali smo 100 djunti spremnih za svaki slucaj )

2.G & O : UTAJA POREZA UTAJA POREZA!!!!!!!!

3. usli smo u sledeci bas i ziveli srecno do kraja zivota  [:D]

1.Jel djunta sa sitnijim nutom?

2. Utaja poreza? Ona je svoj porez platila pri kupovini Coca Cole.

3. WTF??? [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Boze. Cekaj ta ulica kojom hodas, ta voda koju pijes, ta struja na koju ti radi kompjuter, skola u koju ides, zgrada u kojoj zivis. To se sve samo izgradilo tako? Profesorima padaju pare sa neba, doktori disu vazduh, lekovi se materijalizuju. I sto bi bilo ko placao porez tako? Jebote gde vam je mozak deco.

Link to comment
Share on other sites

hehehe, utaja poreza :D

btw. chim je provukla kolu kroz skener (ili otkucala na kasi), njoj taj rachun ne vredi ni 5para...

moze da ga chuva samo za onu nagradn igru, ako josh vazi...

chim je odshtampan rachun, on automatski bude zapamcen u memoriji te kase, tako da finans. policija moze da vidi koja je roba i kada prodata...

utaja poreza bi bila kada se ni bi unela ta prodaja, vec bi vam dali flashu kole, uzeli lovu, bez shtampanja rachuna...

ovako ste samo bakici ostavili i flashu i rachun da ih da nekom drugom...

btw. bakuta je glupa ako chuva rachun (shto i nije tako neobichno)...

ali, zashto ste se vi nadali da cete je zayebati, stvarno mi nije jasno :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

zapravo ako ima kopiju racuna koju treba da kupcu moze da uradi povracaj robe i time da dokaze da roba nije prodata... jeste da treba da napravi neku vrstu zapisnika od dve recenice ali necete verovati chemu se sve sluze...

ja uvek trazim racun... jer kad je taj sistem vec uveden treba i da funkcionise (protiv sive ekonomije)

ljudima nije dovoljno da se ugrade u cenu 10% nego hoce 100% da zaradjuju na ovaj nacin... budale takve treba u zatvor ali nezalost nemamo dovoljno kapaciteta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...