Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

zwerko je pleja, on bi da ga malo "tope" dve-tri cave..

e, ljudi, jeo sam nikad bolji sarajevski ćevap.. znači bogovski.. znate onu ulicu koja izlazi iz bulevara kod metropola, pa ide nizbrdo pored mašinca (tu je rgf il tehnološki il tako neki faks) i seće 27. marta (ta ulica se inače sad zove po nekoj kraljici)? e, tu, odma posle 27, sa desne strane neka prčvarnica.. odavno tako dobar roštilj nisam jeo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Opet nisam spavao... blejao celu noc.. smorio se ko leb u kesi jer je ortak dobio neku upalu pluca a trebali smo na beer fest. mrzelo me da idem sam. Treba da idem na dota dan u deus........ Ima da se smoriiiiiiiiim.

jutros legao u 7, ustao u 3... ceo dan crkawao, bio do devojke... posle zapalio kod ortaka na heroje, i dosao kuci pre nekih pola sata.. eh, sta je subota vece..

OMG, treba me ubiti :\

i mene :(

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pijuckam kafu i gledam shta ima novo na forumu. Verovatno cu da idem malo da se proshetam do pochetka formule poshto je vreme odlichno.

Ivane, umesto da mi otimash burazera, dodji kod mene u goste, pa da ti organizujemo neku akciju [;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

prazna mi icq/msn lista, i istripujem da mi ne radi net, a onda se setim da ceo grad nema struje.. jeste se smorili, wow adikti? ;)

inače, ćale i keva idu s nekim prijateljima na ručak, tako da do 2 moram da skontam sebi neki has i da se zavalim u fotelju ispred tv-a :)

Ivane, umesto da mi otimash burazera, dodji kod mene u goste, pa da ti organizujemo neku akciju [;)]

eto, volim kad nađemo miroljubivo rešenje :)

A taman sam juche hteo da te sa'vatam da vidim 'di je taj sarajevski kad sam bio gladan. Al' cekaj, samo mi nesto nije jasno, znaci tom ulicom kada prodjem 27. marta _u_istoj_toj_ulici_ sa desne strane je taj rostilj, ili u 27. marta odma' desno (posto tu znam da ima neki rostilj, a u tu malu ulicu nisam zalazio).

da da, u toj maloj ulici.. sad bih ti dao planplus link al izgleda da ni oni nemaju struje. čim prođeš 27. marta, jedno 10m od ćoška, sa desne strane.. uvek neki bosanci vise, ne možeš promašiti..

ne znam dal imaju varijantu za poneti, ja sam dobio 10 solidnih ćevapa u lepinji na ovalu, a priloge stave pored pa ti sam stavljaš koliko hoćeš.. meso je odlično, kao i hleb..

Link to comment
Share on other sites

prazna mi icq/msn lista, i istripujem da mi ne radi net, a onda se setim da ceo grad nema struje.. jeste se smorili, wow adikti? ;)

Ja danas nisam mog'o na net da se nakacim par desetina minuta, dal' je standardni problem adsla ili cisto dok se sezam dosetio da ukljuci agregat ;)

Link to comment
Share on other sites

Bice da je to :)) U cemu je fora sa nemanjem struje? Ne citam novine, ne gledam vesti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jutros doso' u 5 sa beer festa i ustao malopre,nisam ni za :/

Inace sto se tice grilla,vec vidim da je neko pomenuo,uno uno...Stvarno sabijacki,dobra pljeska,ne stekaju se za prilog,a jeftino!

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Bice da je to :)) U cemu je fora sa nemanjem struje? Ne citam novine, ne gledam vesti.

Kao neshto obnavljaju infrastrukturu, i pripremaju za zimu, pa oko 35% grada nema struju do 16 (ili tako neshto).

@topic: Ustao oko 10, sad blejim malo, pa idem da se vidim sa nekim drushtvom. Uveche na Beerfest verovatno...

Link to comment
Share on other sites

ne bih mogao da jedem roštilj prekoputa štajge, jebi ga..

smorio me glupi montoja.. a u kraju ladno ništa za has nisam našao, na kraju sam jeo čips i pio pepsi..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je pored draskovih gastrointestinalnih kapaciteta svaki covek za ruckom one too many =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...