Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Evo...

...topik koji je posvecen cemu god hocete...

...pricajte onome sta osecate sada...ili ste doziveli sada...

...evo meni je sad do jaja...

...pivo...

...linije...

...DO JAJA MI JE...

...PRICAJTE, PISITE o cemu god 'ocete...

[:p]  [:D]  [:D]  [:D]  [;)]

od ovog paprikasa prdim ceo dan... i juce i danas...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

danas izadjem u centar i snimim jednu malu Nadrkanu klinku,Skelinu sestru koja se samo skida a ne jebe se....ali zato Ownuje kolko je dobra...

[puke]

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ladno sam pao na popravni...

radimo kao "popravni" kontrolni iz mate,sedim na svom mestu i dodje profesorica i premesti me.Napishe zadatke i ja u fazonu nadrkano,znam sve.Zavrshio,prilichni siguran da je sve tachno,kada vidim neki papir ispod stola.Jebena radoznalost,povuchem papir i odma me skonta profesorica

napljuje me i da mi asa za kraj

kakvo sranje...

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

ladno sam pao na popravni...

radimo kao "popravni" kontrolni iz mate,sedim na svom mestu i dodje profesorica i premesti me.Napishe zadatke i ja u fazonu nadrkano,znam sve.Zavrshio,prilichni siguran da je sve tachno,kada vidim neki papir ispod stola.Jebena radoznalost,povuchem papir i odma me skonta profesorica

napljuje me i da mi asa za kraj

kakvo sranje...

Damn son... pa sta raaaaadish...

Pa sta si gledao papir koji kur... Bash bedak...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Cukam ovde da ne bi razmisljao o gladi. Ceo dan samo pijem vodu. Spremam se za rostilj veceras. :)

Hepi sam jer nisam ni morao da ubedjujem "drugaricu" da ne ide odma u selo nego za par dana. U medjuvremenu ce "blejati" sa mnom.

Hepi sam jer sam polozio razred a imam preko 400-500 izostanaka. Skoro da nisam ni isao u skolu celo drugo polugodiste i mislio sam da cu zabosti na razredne. Kad profani se otvorili za dvojke. Milina!

I spava mi se ko lavu, ovo vreme me ubi.

I skapirao sam da za nedelju-dve idem u bolnicu da mi rade biopsiju cuke. Al cu da se smorim... :(

I ova Jankovic me nervira sto igra promenljivo!!! A i ona i Miskina imaju mnogo odvratne face.

Link to comment
Share on other sites

10:00 am:

Odlazim u atelje zbog priprema za raspali fax, crtam gipsanu glavu koju zovu djavo [valjda zbog kose koja deluje ko rogovi]

12:30 pm:

Zvoni mi mob, zovu me za adsl, telekom mi pustio signal

14:00 pm:

Smaranje po autobusu sa pokupljenim adsl modemom

15:00 pm:

Shutiranje raspalog modema da proradi

17:00 pm:

Razmishljanje kako ce mi biti ruzan djavo, zato shto mi je profan tjapio polu zavrshenu sliku da bi je stavio na izlozbu polaznika ateljea.

18:00 pm:

Prokletinja od modema je proradila [wohoo]

Link to comment
Share on other sites

I skapirao sam da za nedelju-dve idem u bolnicu da mi rade biopsiju cuke.

Wtf iz biopsija chuke? video sam na drugom topiku da ti je nesto u kruku sa srcem...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pre nekih 10 ,min sam se vratio kuci sa nekog rodjendana.....pojeo sam nekih 3 kg kobasice odlicno pecene na rostilju ,nekih 5 parcadi mesa,popio 5 velikih LAV piva,...prosetao se naleteo na bivsu ribu dobro je olizao.........i sad se zamaram i jedva visim sta kucam..p0z .aall]

Link to comment
Share on other sites

evo sad me je ch1zra podsetio da treba da nadjem main theme iz "godine opasnog zivljenja" i da mi trazenje jako slabo ide...

inace...sinoc sam bio na nekoj zuraji...pre toga sam s' ortakom trazio kljuceve od stana[njegove] po celom miljakovcu i dedinju bez uspeha...i tako...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...