Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

juce bio u gradu i zajebavao se sa drugaricama (posto sam se vratio sa wcg) i keva me budi jutros u 9h i kaze mi da je moj novcanik pun kesa , nadjen u nekom kaficu i prvo sam kontao da su mi ga digli , spucali kes i ostavili mi dokumenta , kad ono on mi ispao iz dzepa i nasao ga neki matorac koji je dao bratovom drugu , koji radi u tom kaficu da ovaj da meni....falilo je samo 100din , sto je matori uzeo da sebi ujutru plati kafu , znaci broookaaaaaaaa.......sta se ovo desava , svi postali fini i kulturni i posteni jbt..tranzicija cini cuda [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

@C1zra: Znam da si je ostavio. Ali sam kazes da je volis, zar ne? I da se sada lose osecas. Pa ne bi se valjda lose osecao da nisi zaljubljen u nju. ;)

@topic: Idem sutra do skole da sredim vanredno sledecu godinu. Nadam se da cu moci da se presaltam na ispitno ucenje, sa ucenja za provlacenje. :)

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

@ kruko

emotivac je tako mnogo smesna rec... zar ne ??

@ topic

eto, ustao, treba da se nadjemo danas da se razmenimo stvari (moje sto su ostale kod nje, njene sto su ostale kod mene..) i tako.. dolazim an net svakih 15-20 minuta.. kao nadam se naci cu je ovde.. ili je poslala mail... ali kurac :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Evo, probudih se :) Uspeo sam malo duzhe da spavam posle WCGa, pakovanja svih stvari i ostalog loodila, sada opusteno cekiram forum, pa cu da odem da calabrcnem nesto, imam zelju da se bacim na neki burek ili nesto slicno, videcu vec. Jos kad se malo povratim, bacicu i poneke detalje.

Link to comment
Share on other sites

pa nije ni picka... eventualno pickica.. ali pobogu, kakav bi ja bio covek kad bi za sebe rekao da sam pickica ?? [:D]

ovako, recimo da sam samo strasno zbunjen... toliko tuzan da ne znam ko/sta/gde sam, a toliko besan da pisam munje i serem gromove...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi večeras trebalo da padne neka žurka za wcg staff :)

laki i shone da obezbede neku hranu i piće, aka koktu i sendviče, a drugari iz computer landa da pozovu hostese na bis.

Link to comment
Share on other sites

Kao shto se mozhe videti u mojoj novo-stavljenoj signi ispushio sam na WCG-u. :)

Za danas(iliti u prevodu za dan posle popravnog i WCG-a) sam se dogovorio da se vidim sa bar 50 ljudi, od toga cu morati da ispalim jedno 40 [:)] Sad se spremam da idem napolje, i da se potrudim da ispalim shto manje ljudi [:D]

Link to comment
Share on other sites

Lepo ja rek'o Ada, a ti "molim, kakva Ada?" 

E b'ate, a na sta si ti tu mislio stvarno? :))

Oce on to tako da iznenadi, ja drzim pre nekog vremena PC Press i tu komentarisem nesto oko rubrike za PPC softver i onda skapiram ko radi rubriku za mobilne :)

Svet Kompjutera je aktuelna spika vec jedno tri godine, tako da ste malo out of date ;)

Link to comment
Share on other sites

E b'ate, a na sta si ti tu mislio stvarno? :))

E izgleda da sam ja tu nesto sanjao, ili bio u drugoj dimenziji na trenutak...mislio sam da mi je neko spominjao neku bleju na Adi posle WCGa. Ili je bila neka bleja na Adi, pa sam ja povezao to sa WCGom, pa kao "posle". Bog zna, a i za njega je bolje da ne zna, ja bih da zaboravim na to :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio do grada, nacirkao se (jbt, dobilo me malo manje od 2 l piwa.. kakv sam raspad..).. sreo nju naravno... kao javili se jedno drugom, sve krajnje sterilno... (odvratnog li osecaja... da se samo rukujes i kazes "sta ima, kako si?" nekom sa kime si proveo 11 jebenih meseci !!?!?)..

i tako.. sda joj poslao mail, a znam da nisam trebao.. al ono :

nada poslednja umire. blago nadi. jes kurac blago... nabijem ja nadu na kurac.. a sta je sa mojm viktorijom ???

grr..

munje/gromovi...

i tako.. sad kao cekam sutra da vidim da li ce odgovoriti na mail, a ustvari znam da nece... ieto.. asd cu da skidam neku muziku.. i da spremam sutra.. jedna mala mi veceras rekla da sam lep i uzivo (inace se znamo sa neta..)... tako da, eto meni radosti [:D]

mozd ai ne bi trebao.. kao juce sam otkacio devojku.. al ne znam... mozda i ocu.. da se jednom i ona oseti odvratno... (osveta je tako jebeno glupa stvar..).

ae palim.. mozda kasnije dopisem nesto...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...