Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Saznao da idem u bolnicu (valjda) 22. avgusta. Razlog? Priprema za transplantaciju srca.

Kruko nesto si bolesljiv?  [:D]

posle ovoga definitivno necu nista masno pojesti do kraja zivota. [V][V][V]

... ili barem do veceras

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Saznao da idem u bolnicu (valjda) 22. avgusta. Razlog? Priprema za transplantaciju srca.

Kruko nesto si bolesljiv?

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo ja vam pisem ovo iz Crne Gore [:)], ovde sam (za sat vremena ) vec 5 dana .

I ono prva 3 dana sam se zesce smorio posto nas je ispalila neka baba za smestaj (mislila je da necemo doci posto je lose vreme,to je bio izgovor) a i nije bilo nesto ok posto sam se ispovracao u avionu i posle toga me je bolela glava i imao sam tempereturu i jos posle toga otiso uvece u diskoteku Sekondo Porto(mozda znate u Kotor-u ili Dobroti nisam ni ja siguran de je tacno),inace to je kao neka poznata diskoteka, u kojoj sam se smorio nikag gore posto sam teo da se onesvetim posto sam se dan pre toga spavao 2 sata (posto je avion poletao u 7 ujutru [:(] ) i naredna 2 dana blejao i smarao se.

A sranja mi se samo desavala ,

1. povracanje u avionu

2.Bol u glavi

3.Zaboravio sam digitalni fotoaparat u taxiju pa sam morao da placam taxisti 20e da mi doveze nazad

4.Morao sam 3 dana da spavam u krevetu sa ortakom a krevet minijatura

itd mrzi me da se prisecam\

Uglavnom sad sam kod kevinog prijatelja u Herceg Novom(i naravno kada sam uvideo da ima net u qci svrsio sam [:D]) za dz ,naravno :)tako da mi to ustedjuje oko 50e :D.

Sto se tice troskova (minimalnih) i cena dnevno koliko treba samo za hranu i "prezivlajvanje" je oko 15e,a ako ocete malo da se zajebate bez 20-30e nema zajebancije.

I povracemi se od ijekavice :D i od nafuranih crnogoraca koji svi imaju kola od 100.000e , samo kada bi zapisivao cene kola koje prodju pored mene par miliona dnevno sigurno bi izbrojao.

I tako sad se smaram posto su mu ortaci u nekoj sobi u sred shume na drugom kraju grada :D

Link to comment
Share on other sites

JA mislim da mi treba lecenje.

Za poslednja 2 dana spavanja 10 sati, 14 sati posla, 3-4 u kuci, sve ostalo sam stracio na Dotu :)

Malo je to,malo kolega [8D] sinoc nisam ni skapirao da je svanulo a ja na doti,ccc.

Moram da se skinem...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...