Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sta te briga... vise od pola ovde prisutnih ovde na 4umu nije onoliko pametno koliko misli... ja prvi... al jbg..

inace, jurcam jos uvek melodije... i posto mi ne ide, spremam se da palim na kunt...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam odvezao devojku kuci, odlepio sam, "ubedila" me da gledamo pepeljugu 2, taj crtani nema jebenu radnju, NEMOJTE nikad da se usudite da gledate... Inache volim sve crtane filmove, ali ovo je ochaj... hejt na pepeljugu, hejt na pepeljugu!!!... Kazu kao crtani za decu, nije ni za decu, ovo je za fetuse!!! Zaspacu smoren i gladan i bez cigara... [xx(]

btw chizro, lepa zavesa... [:D]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

usinuo sam vrat skacuci od srece, pa me evo boli vec 2 dana [:(]

ipak, popravlja mi se raspolozenje; odvalio sam neprijatelje u Civu posle 3 dana i 3 noci pizdenja (uprkos uzasnoj rutini koja je sve ucinila da me spreci da odletim na Alfu), planiram silne neke akcije za sutra, gomila drustva se vraca/vratila sa mora/sela/banja/planina, tako da ce biti zajebancije na pretek.

ovo me zahladjenje bas obradovalo (i inace podnosim leto samo zbog ovih Beogradjanki), nadam se da ce da potraje.

svice, odo da kuntam, laku noc, lepo mi spavajte [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ma, samo kad sam ja otkrio gde se nalazi Felix... od sad od svakih malo vecih para, 'iljadarka se salje sveci u bg, da mi qpi po jednu zastavu [:D]

inace, da ne bude off topik (!), ovde kafa/net/cigare.. ako bog da, ovo mi je poslednji dan posla... ocu kuuciiii... znam da je zrenjanin mrtav i smoren.. da je jadan i bedan.. al ne mogu vise ovde... poceo sam da se koljem sa tetkom, a to je znak da treba da bezim....

[me_ceka_wulfijev_post]

a i plus sto me tamo ceka devojka

[/me_ceka_wulfijev_post]

drustvo i sl.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...