Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aj prekinite toliko da postujete na ovom topicu! Pogledao sam topic, prochitao poslednjih 10 reply-eva, kliknuo go na klejbezable opet, kad ono novi reply-evi na ovom topicu. pogledao sam to na brzinu, opet go na klejbezable i opet isto [xx(]

btw. sad sam se vratio sa pijace, dovukao sam 27 kila, ali vredelo je, sad pijem hladnu fantu, i chekam da se lubenica ohladi... [:D]

Link to comment
Share on other sites

sharky sta se zalis uzivaj... green ajde skupi poteza pa da te ojadim za to para sto imas :))) ja imam samo 590 poteza skupljao sam na pocetku da bi mogao alo kasnije da napadam kada su vece pare u opticaju... bogu hvala i ljudima koji ne prave odbranu a ja radim od 9 pa sto se nakupi preko noci samo poharam ujutro :))) koji plan! :D (Znam zao sam :] )

ps. sharky sharuj fantu :)

Link to comment
Share on other sites

sharky sta se zalis uzivaj... green ajde skupi poteza pa da te ojadim za to para sto imas :))) ja imam samo 590 poteza skupljao sam na pocetku da bi mogao alo kasnije da napadam kada su vece pare u opticaju... bogu hvala i ljudima koji ne prave odbranu a ja radim od 9 pa sto se nakupi preko noci samo poharam ujutro :))) koji plan! :D (Znam zao sam :] )

ps. sharky sharuj fantu :)

Jebiga, zakasnio si [:)]. Potroshio sam vec i poteze i kesh. I to pre postovanja...nisam ni ja veverica [;)].

[edit]Ti imash 593 turna, OMFG! To necesh uspeti da potroshish kako treba...[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Ustao sam sad...jedva cekam da sestra zavrsi plazma tortu pa da se davim u njoj...inace jedva cekam veceras da gledam grobare (nemam pojma zbog cega)...a od sutra pocinjem da radim (fizikalija) tako da mi je danas zadnji dan ovakvog zivota :))) hahaha

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam se ucugao sa ortacima i jednom lepom kanadjankom koja ima decka... som bre sa kajlom koji se hvali koliko moze da popije, a ne moze, i zove je kurvom.

Zene vole idijote, definitivno...

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...