Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GJ za teglu ZerbaSHe. Nego, danas nigde nisam ishao, bili mi ortak i ortakinja, ortakinji seru roditelji shto ide drugi put na more, i postoji velika mogucnost da je ne puste, a njoj se bash ide, bila je na ivici suza. Meni bash bedak. Ali, vecheras ce valjda da vidi sa burazerom i sestrom da nagovore roditelje. Aj valjda ce da je puste (ko da nekog zabole). Sutra na bazen oko 12.

Link to comment
Share on other sites

Probudio sam se juche u 6 ujutru. Lego sam sinoc u 4 posle ponoci, katic_s me je na AS-u opeljesio za 36 000 gold-a dok sam nesto preprodavao, dakle lego sam u 4, probudio se jutros u 7 jer me strasno boleo zub i napokon sam skupio muda da odem kod zubara... popravio mi je 2 zuba i sad sam dosao kuci...i tako... sve u svemu uzas... a ne mogu da spavam...

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da ce i danas biti veselo, a kako kazu prognozeri (mada njima ne treba bas verovati puno) peak ce biti u subotu, sa nekih 39-40.

'ocemo na adu? =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

AAAAAA povracemi se mi se vise od pijanje jebenih lekova na svakih 6 sati ne mogu da spavam na miru ,ffs 3 dana od kad pijem lekove ne spavam posto se probudim kad treba da popijem lek i kraj ne mogu vise da zaspim.

I smucilo mi se ovo jebeno vreme moram da se tusiram svakih par sati da nebi umro od vrucine [:(].Gloopo leto

Link to comment
Share on other sites

trebalo je danas da putujem.. i samo što nisam krenuo da pakujem stvari u kola, setim se da proverim registraciju.. istekla pre više od mesec dana.. za to vreme ih je ćale vozio svaki dan.. no comment.

s druge strane, mogu ceo dan da sedim u hladnom stanu i igram gta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...