Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bio do grada... odvuklo me drustvo sa faxa... slusao neki los drambas/house/shajaznam... uspawala me muzika... smorio se, odrali nas za pice kao majmune... i tako..

sad jebem bube online...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Blejim ovde (kao i nekoliko noci unazad) i cujem nesto lupka napolju. Bacim pogled kroz terasu kad ono cigan zaprego konja. Reko mozda resio da provoza dragu kroz kraj ili kruzi okolo u fazonu "iz zatvora izlazim". :) Da ne gresim dusu, verovatno je krenuo po staro gvozdje/kartone pre konkurencije ispod gazele...

Link to comment
Share on other sites

kako je bilo na proslavi?

ma idi... [:)]

prvo Skadarlija, pa posle neka zurka u Siranu. djuskao sam sat vremena [:)][:)][:)]

btw, odusevilo me kako su sredili Adu, kao u nekom sjajnom zalivu na moru, lezaljke an rasklapanje po plazi, sve u drvetu, svetiljke, a sa makiske strane gruva neki trens.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ustao, gladan sam a doshli neki gosti pa moram da chekam... Odoh na torrent spy pa da trazhim neku kjuzu... Uf al bih sad jeo prebranac... Idem sad da igram gta, shta cu, da ubijem dosadu... e btw. jel devojka dodje nekim redom, tj. posle odredjenog broja misija ili kad se cefne igici ;D ?

Link to comment
Share on other sites

Moram sad da pomažem mojima da prave kompot od kajsija...smor.

mmmmmm kompot od kajsija!!! - maximalRESPECT - ne zali se :)

@ GTA doce cura ima bash misija u kojoj je spasis :) tako da opusteno a gore negde iznad nje mozes i drugu nac ako vidis frajera sa dildom prebi ga uzmi dildo i idi kod te trebe :))) ownage! :D

@ TOPIC ustao popio lekove, igrao cs, odigrao jednu q3a (na i can win) i pobedio sam... :))) i sada da li pro evolution ili wc3 ili cs opet ne znam... a da ForumWars :)))

edit: u lucky vratiti cu ti za ovo na forumWars-u :(((

Edited by RembranT
Link to comment
Share on other sites

ma idi...

prvo Skadarlija, pa posle neka zurka u Siranu. djuskao sam sat vremena

btw, odusevilo me kako su sredili Adu, kao u nekom sjajnom zalivu na moru, lezaljke an rasklapanje po plazi, sve u drvetu, svetiljke, a sa makiske strane gruva neki trens.

E da, to sam i ja konstatovao za Adu. Inache trens gruva iz Barona (prvi klub na koji naidjesh na Makiskoj strani), i ima utorkom i petkom obavezno, a ostalim danima kako-kad (chetvrtkom puste d`n`b chesto).

@topic: malopre ustao, rodjendan, nemam nikakve goste jer su bili juche, bice neke reprize ove nedelje. Idem na Adu kasnije, bash je extra dan. Eh...

[edit]Imam neki usrani virus, koji mi gushi ionako ochajan protok (56k), uploaduje non stop. Moram reinstall win danas. Mentalna zabeleshka: Ne reinstaliraj win ako nemash SP1 i SP2 pri ruci, jer je osnovna verzija XP-a blago recheno ochajna[/edit]

Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

vozim taksi po los santosu, našao sam bio mesto gde se možeš kladiti al nisam imao keša, a sad imam keš al ne mogu da nađem kladionicu.. pa sam seo u taksi u nadi da će neko tražiti da ga vozim tamo, ali 30 vožnji kasnije ništa.. :)

sad sam izguglao gde je jebena kladionica.

ma idi... [:)]

btw, odusevilo me kako su sredili Adu

gotivna je bleja i danju u kafićima na makiškoj strani, ima šabana ali bože moj..

Doshao na forum pre nego shto krenem ponovo da igram GTA... Toj igri nikad kraja [:D]

taj rad, ja upravo provaljujem načine da zaradim pare pre nego što počnem ozbiljnije da prelazim misije..

<-- SCORE ! [jupi]

ti mi beše već duguješ neko pivo? :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...