Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ remedy

nemas pojma..

@ Atomic pulse

nisam...

@ elvis

tacno tako.

@ topic

savrseno sam ispizdeo... i savrseno sam skenjan... veceras sam saznao da mi devojka u utorak pali u banju, uplatili joj njeni kao sto je upisala fax, ovono... a fora je sto sam ja nju u poslednje 3 nedelje video 4 dana.. prvo je bila u bg-u zbog prijemnog, pa dosla ovde na dan, pa zapalila sad u 5ak na upis. dosla sa upisa, i juce zapalila na slayere... sad u utorak ide u banju do ponedeljka, a mene, kakav sam kreten, pozvace za bg da radim u 4-vrtak/5ak... i dokurca veselje... necemo se videti narednih mesec dana...

btw za one koji nisu primetili iz mojih postova u par prethodnih dana, zaljubljen sam kao njasvi, pa mi ovo malo tesko pada...

@ svi, nisam pijan... samo sam skurcan.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

brate kada krene nizbrdo... :( sta sad! videces se nece pobeci :(

a da pijes mnogo - pa... sad ovde sam poslednjih dana i svaki tvoj 2gi post je izvinjavam se pijan sam :) (sto i nije lose u sustini:)

btw. kakve su mogucnosti dobijanja tog tag-a UT sektas?

^ Potrebno je kliknuti 339 puta na add reply i napisati neshto kreativno [shala] :)

Link to comment
Share on other sites

brate ond aja imam vremena polako ne zurim se ako sam za 3 godine napisao 160 postova pa onda ... blizu sam j*bot* :)))))))) a i veceras mi majka zaboravila kljuc u vratim atako da evo visim na poslu i cekam malo da prodje vrijeme :)

ps. 338 puta xaxaxaxa

a inace tag mi je "metalheads".. "UT sektas" mi je titula... a to je ipak unique

ma znas na sta sam mislio ne menjam ni ja svoj tag ali na titulu sam mislio :) samo sec da nadjem nesto :)))

Edited by RembranT
Link to comment
Share on other sites

hahahahaahahah nasao sam :)))))

LINK ZA STRANICU KLIKNI OVDE :)))

ps nadam se da ti nece biti smor da procitas :)) ipak je to text iz 2k1 :))

hohoho... znaci mini-master.. respect :]

ja sam licno vise za ASMD...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@Ch1zra

Bate, ali riba ti slusa Slayer, to sigurno govori o njoj nesto, a ako ipak nista ne govori, bar ce se smoriti u banji.

@Topic

Jos jedan radni dan. Juce sam bio na odbojci u Limesu, odlicna je hala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Ch1zra

Bate, ali riba ti slusa Slayer, to sigurno govori o njoj nesto, a ako ipak nista ne govori, bar ce se smoriti u banji.

* ch1zra sad ustao, pa malo confused... simplify [:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ustao sam pre nekih sat vremena

rezime:

- probudio sam se sa polomljenim prstom ( al boli mamu mu ... )

- probudio sam se bez mobilnog i sa (!!) tudjim novcanikom, svoj nemam - jos nisam gledao sta je unutra valjda taj doticni ( ili doticna?) ima moj ... zamena :)

- probudio sam se sa osecajem mucnine tako da sam onako muski povratio ... neku sugavu vodu :(

- probudio sam se na mestu kde obicno ne spavam ( pored kreveta, sa duksom ispod glave umesto jastuka)

- keva je popizdela jer kada sam se dovukao kuci hteo sam onako pijan da ispecem instant pizzu i naravno otisao da spavam tako da ceo stan smrdi na izgorelo testo.

- u ovom trenutku mi se pisa i boli me gadno glava ... odo da nadjem neki brufen.

staropramen open-air beerfest ftw :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan radni dan. Juce sam bio na odbojci u Limesu, odlicna je hala.

Nije losha ... mada sam je ja overio jos ono kad je bio dajmond bol ... Ipak me malo nervira sto ima gomila stvari koja jos uvek nije zavrshena, i to je opsti smor ... Ali ajde, valjda ce sve srediti do Evropskog prvenstva, posto mi uvek tako volimo da cekamo poslednji trenutak.

@topic

Prestao komp da mi radi kod kuce, pa sam tek skoro nabavio neki novi, i jos ga nisam osposobio (jer sam proteklih dana imao neke obaveze sa strane a uvece bio na odbojci) tako da me danas u ponedeljak docekala bas solidna kolicina posla. I sad dok to sve ne zavrshim necu biti "miran" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...