Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pustio sam sebi 220V i manje od 13A kroz prstenac na desnoj ruci.. protandrkao ventilator u napajanju pa sam ga menjao na živo.. a ćorava kineska baba nije do kraja namakla izolaciju na izlazu za monitor.. imam plik na jagodici, i tešim se što nisam glup toliko da radim ovakve gluposti sa dve ruke..

i da, kad te drma struja ne izgleda uopšte kao što prikazuju na filmovima, al ko se tu iznenadio?

Link to comment
Share on other sites

Evo ja ustao pre par sati, pomagao sam ortaku oko nekih vezbi za ispit shto ima sutra itako.

Sada slusham muziku i zao mi je shto nisam ranije saznao da ima film "House of Sand and Fog" (mnogo dobar film i jes da sam ga gledao ali mogao bih i po tretji put) na nekom nashem kanalu.

Link to comment
Share on other sites

Danas moram da odmenim caleta na poslu sa sam ustao u jebenih 6.30 i reko aj da spoim lepo sa korisnim i da sacuvam pare iz RTW kada ono Lex "poranio u 4.30" :P i evo sada se smaram na poslu ali sva sreca pa ima kablovski tu tako da mi nije bas 100% dosadno :)

Link to comment
Share on other sites

,Jun 27 2005, 12:36]evo ja u vojsci, adsl, stoni tenis, smaranje...

Bole bre ribice si zaboravio da spomenes :) Ali kada malo bolje razmislis koga jos boli kobas za ribice kada imas aDSL :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

dragi dnevnice...

smrdim ko zmaj...

ebem ti sad kad vidim... od 8 pa do sad sam piko tenis, i vozio bajk i radio zgibove :)) i sad josh malo pa shpagete... pa jedno 5-6 kugli sladoleda sa ko zna kakvim dzidz bidzama... pa il knjigica/anime/film ... i oda negde na bleju... divota [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ustao kasnije za posao, proshetao kera duze nego shto treba... Pustio tri autobusa da mi prodju, izashao stanicu kasnije..Doshao na posao, kuvao kafu pola sata, pio istu 2 sata, pocheshao se, i izvalio na sto. Sve u svemu, ruzan dan danas.

evo ja u vojsci, adsl, stoni tenis, smaranje...

SCG. I love this state. =))))

jebote iz sotot puga sam ga kvotovo kako valja, koi mi je...eo sedim i na 30 stepeni se inhaliram, pijem chaj, i grgljam zhalfiju, zabava za celu porodicu.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vruce mi je ali bode me kita !

[roflmao]

I meni, al me nista ne bode srecom :)

Sacu da idem da se zapiram pa da gledam Betmena, kapiram da je u bioskopima bez klime 1000 stepeni, i da sve smrdi...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo opet sam emigrirao u Moskvu... Lepo sam se odmorio u BGD-u i sad sam opet na shljaci, pravim neku grafiku za Schwarzkopf sa Klaudijom Shifer :) U Moskvi je 20-ak stepeni i sasvim je cool.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...