Jump to content

SMS na tv-u


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebesh mi sve ako ne pocnem da se predstavljam kao raskosna,obdarena crnka po tim sms chat-ovima i izotimam jadnicima dopune za kredit...

[:D] Imao sam i ja te ideje, ali 20 din je 20 din. A shto se ovih likova tiche, shta da se kaze shto vec nije recheno, dno (takodje vazi i za "ribe" kojih takodje ima, ali manje). "Extra sponzor, kuca na 3948 spratova, Ferari, 2 metra visok, 110 kila mishica, putovanja non stop, poziva extra ribu da mu se javi". [:p]

"I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman."

- Homer J. Simpson

Link to comment
Share on other sites

najjaci su radovi 'pusti te' i 'setifcion' (satisfaksn) :)

pederi stop cimanje stop

ali najjaca poruka: ozbiljan gej mladic trazi partnera iz beograda. cimanje stop. :))))))))))))

haha znaci umirem kad to vidim :D

sve ribe 91-92 salji te sms lepota nu 90. sms. cima nje stop

ovo je najjaca poruka koju sam ikad procitao:

mlad momak iz Panceva ispunjava zelje starijim, punijim i maljavim muskarcima koji vole dominaciju i perverzije :DDD

Edited by SKreamER
Link to comment
Share on other sites

haha znaci umirem kad to vidim :D

sve ribe 91-92 salji te sms lepota nu 90. sms. cima nje stop

ovo je najjaca poruka koju sam ikad procitao:

mlad momak iz Panceva ispunjava zelje starijim, punijim i maljavim muskarcima koji vole dominaciju i perverzije :DDD

Ivankoooooooooo! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha, znate sta je jos jace, znaci jebeni most pusta rnice i u isto vreme ima sms dopisivanje (sad cete svi da kazete dobro jutro kolumbo, ali jebiga, ja sam to skoro otkrio)...

znaci:

'ako neka muskarcina oce da mu slatki gej momak poduva kurcinu ko ova drolja na ekranu nek se javi 06xxxxxxx' znaci ROFL:)))))))))))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha, znate sta je jos jace, znaci jebeni most pusta rnice i u isto vreme ima sms dopisivanje (sad cete svi da kazete dobro jutro kolumbo, ali jebiga, ja sam to skoro otkrio)...

znaci:

'ako neka muskarcina oce da mu slatki gej momak poduva kurcinu ko ova drolja na ekranu nek se javi 06xxxxxxx' znaci ROFL:)))))))))))

Hmm po poruci bih rekao da si gledao most prekljuce! [:D][:D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

dokazano je da je bar 79% ljudi mentalno zaostalo od onih sto se dopisuju preko tv-a.npr : Ja sam mali leptiric dozvoli mi da udjem u tvoj cvetic.....(poslato od mentola sa stankoma) trose kes ko budale umesto da kupuju lekove.....

ili kad traze pesmu npr.:Rezijo molim vas pustite How much is the FINISH od scootera....... u tome lezi zakljucak...

e da cosmiC je gey [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...