Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja li je poenta ovo tizera?

mogli su pola godine ranije da ga izbace... nista posebno... na momente lepo, a onda wtf zeleni tv? :)

Zato sto je Blizzard objavio Diablo 3.

(prvo sam napisao zato sto je Diablo 3 objavio blizzard xD)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

pa ono igru izbacuju za koji mesec a nema ni jedne scene iz gejmpleja?? wtf i onda puste tizer koji je na nivou tizera kada su zvanicno objavili rad na fo3 , od pre ko zna koliko vremena .

glupavo nema sta

sto i nije neko iznenadjenje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ono igru izbacuju za koji mesec a nema ni jedne scene iz gejmpleja?? wtf i onda puste tizer koji je na nivou tizera kada su zvanicno objavili rad na fo3 , od pre ko zna koliko vremena .

glupavo nema sta

sto i nije neko iznenadjenje

Pa ako puste delove gejmpleja, moze da im se desi da ce igru kupiti samo njihova rodbina.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Bijednice, sta bulaznis!

inace lik sa IGN je igrao sat vremena FO3, sva sreca pa je Oblivion fan.

Before I go on, though, please understand -- calling Fallout 3 one of the most impressive videogames of the year in a season that has already brought us Metal Gear Solid 4 and Grand Theft Auto IV isn't meant to be hyperbole. Even in its unoptimized stage (all the content is there, development is just about polish from now until October), Fallout 3 is still one of the most engaging and playable titles this side of Liberty City... and I've only tested it for about an hour.

Bold proclamations for such a small amount of hands-on time, yes, but words I'll stick behind as a fan on the Elder Scrolls. In fact, Fallout 3 is very much Oblivion in a post-apocalyptic world. So if you didn't like that game, or the series for that matter, then ignore everything I've said thus far and go read something else. If, however, you spent 200+ hours in Cyrodiil like I did, or just love western-style RPGs, then you should keep going -- because your next big adventure is just over the next hill.

U prevodu, vudi gg a mi ostali cemo pikati starcraft 2

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno jadno ... cist fps :( ovo je stvarno patetichno

http://www.gametrailers.com/player/36202.html

ne znam da li znate ali u igri vodite klinca od 19 godina, i ne moze da se to promeni lol, i to ne kao 19 godina jebach sam narkos nego neki balavac koji shotkom sa 20 metara razvaljuje glavu mutantu dok ojni prste po njemu lol

svaki zvuk koji se chuje a da potiche iz originala samo mi pravi srcane napade... tuga :(

cist fps, i to deluje kao veoma losh fps...

ocigledno je sa shotkom unistio turetu sa 30 metara, jer kada je izvukao onaj njihov laser rifle turete nije ni bilo, sto ce reci sranje je uradjen i sam balans za jedan fps...

vats je ono sto je svako mogo i predvideti, obichan bullet time sa mogucnoscu ciljanja u razlicite delove

ona "muzika" je katastrofalna

sve najgore nocne more o fo3 su nalazost istina... fu shithesda

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

what the hell is going on here? [:D]

Mogli su barem da naprave jebacki FPS, Fallout bash im potencijala za to!

Mada ko zna, ne treba mnogo pljuvati pre nego izadje pa probamo =P

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa nish kluchna stvar sam gejmplej je ocigledno sranjkast, ako ti treba nesto vise od ovoga sto si video ti si jedan veoma srecan i zadovoljan covek :D

ono sto je fer je reci da je tu sva droga, mentats, psyho, ali wtf otkud jet na istocnoj obali??? to je bila samo lokalna zajebancija

animacija likova je ocajna, kada su u pokretu zaista su smeshni

takodje ako pogodish lika u vatsu sa snajperom u glavu, njemu otpadaju i ruke i noge, valjda od muke

takodje ociglednoje da u videu bethesda daje sebi zasluge za prethodne fo naslove... umrece u najgorim mukama

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

takodje ako pogodish lika u vatsu sa snajperom u glavu, njemu otpadaju i ruke i noge, valjda od muke

To je zato što je iritantni narator uzeo Bloody Mess perk, mada me ne bi čudilo da svaki kill bude tako budalasto urađen. Uh kad se setim kako se pocepa lik kad ga prorešetaš iz blizine u prva dva dela, ovo mi liči na lego Fallout, kako se bezvezno raspadne.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To je zato što je iritantni narator uzeo Bloody Mess perk, mada me ne bi čudilo da svaki kill bude tako budalasto urađen. Uh kad se setim kako se pocepa lik kad ga prorešetaš iz blizine u prva dva dela, ovo mi liči na lego Fallout, kako se bezvezno raspadne.

pa shtash kada oni pojam fallouta vezuju za bloody mess perk... pogledash sada i skapirash da su animacije u originalu mnogo interesantnije i mastovitije... sada svaki lik explodira sa 15 litara krvi ... cak i ako ga pogodish medvedicem otpadne mu ruka [:D] dough

:)

btw kada se pozove prilozeni broj za Vault Tec dobija se sledeca poruka

"Thank you for calling vault-tec, your first choice in post-nuclear survival. We're sorry, but due to unexpectedly high call volume, all representatives are currently busy. Please, stay on the line and someone will be with you as soon as possible. There are 101,000,000 callers in front of you. Estimated wait time: 78,643 hours. Thank you for calling Vault-tec. Have a wonderful day." :) fino

realno zasita steta sto je igra Fallout, mogla bi biti sasvim solidna da je bilo sta drugo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baš tako, ovo je trebalo da se zove Fallout: Zi Gunman Chronnicles i mirna Bačka. Istu stvar su uradili sa FT:BOS, lepo su ga nazvali tactics (na kojem je akcenat igre) koji je smešten u FO svet, pa ko voli nek navali.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

realno zasita steta sto je igra Fallout, mogla bi biti sasvim solidna da je bilo sta drugo :)

 Ne, ne bi mogla da bude solidna ni da se zove "Elder scrolls - back to the future: Gore Galore", a to je jedino ime koje bih dao ovome sto vidim. Ovo sad potpuno nevezano sa fallout franshizom, dobro sta je ovo? Kakvo je ovo krvava fiesta prepuna nekakve reatardirane destrukcije, gde je to ujedno i jedina satisfakcija, after a job well done, koju ja primecujem ovde?

 Dakle, izgleda da ja dzabe ceo zivot objasnjavam mami i tati: "Mama i tata, smarate, ne kapirate, jeste da u kvejku leti meso na sve strane, ali to nije poenta uopste, to se ne primecuje dok igras, poenta je u dinamici, adrenalinu blabla, pa mora da prsti malo, bilo bi retardirano da lik ostane u mestu ako sam ga puk'o raketom je l' da, al' to je potpuno nebitno bla bla...".

 I sta ja sad vidim ovde, neko monotono setanje po Pancevu, i onda lik ulazi u vats, polako zumira koji ceo deo tela da otkine, polako laganica, raspadne se tamo neko, i yes yes yes yes, I COULD DO THAT FOR A HUNDRED HOURS MAAN FUCK YEAH. Ne. Voditelji su retardi, al' jebiga to im je pos'o.

 Potpuno odsustvo svega sto i neki fps, a kamoli rpg, cini zanimljivim, glupa setnja uz maksimalno olaksano raznosenje svega oko sebe, sa bullet time-om raspadnutog torzoa koji leti pored mene kao nagradom za uspesno naciljan headshot granatom u vatsu dok pijem kaficu i usisavam. Samo da se razumemo, voleo sam i ja da u anrilu naciljam snajperom hedaru, al' te stvari su realno, kada se uzme big picture u obzir, bile potpuno sporedne, i koliko god cesto da su bile dostupne, da kazem, takve situacije, sigurno mi to nije ostalo u pamcenju kao nesto bitno u odnosu na ostale kvalitete. I tako je bilo u svim igrama koje sam ikada pichio. Dok je ovde, chini mi se, to jedna od kulminacija u igri i zapravo satisfakcija per se. Jebena degradacija zaostavstine svih znacajnijih fpsova (koji su, naravno, svi takodje morali imati pomenuti "lete crevca" element kao sastavni deo igre, ali uvek vise kao bocni efekat nego kao deo sustine).

 Mozda i gresim , evo dosad uopste nisam uopste hteo da oformljujem ikakve predrasude dok se ne pojave gejmplejevi, ali eto, ovaj prvi utisak mi je jako los. Ne los kao "igra izgleda sranje, ne svidja mi se grafika blabla", mada realno ni tu mi ne izgleda nista specijalno, nego los kao "Jebote, cemu ovo?".

Sad da mi dodje mama i kaze: "Dobro, Marko, zasto sve ovo?", ja ne bih znao sta da joj kazem. Pre samo lepo srocim "Cilj opravdava sredstvo" pricu i budem ubedjen da je sve u redu, a sad?

Meh, a mozda sam i ja jednostavno postao mator za sve ovo, pa gledam drugim ocima nego nekad. Onda jebiga :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...