Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

ocigledno ce da iskoriste priliku da sve smeste na istochnu obalu koja se ni ne spominje u prethodnim delovima i da ko zna kakvu pricu naprave (tipa nije sve nukovano ili nesto slicno) i oslobode se teskobe prethodnika i naprave onako kako oni znaju i umeju (misle da je ok)

meni se ovaj koncept uopste ne svidja

mada da se ogradim i spomenem jos jednom da su ovo rani koncept artovi, uradjeni pre izlaska obliviona posle same kupovine FO3 licence

za 7 dana cemo videti nesto konkretnije

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slika(e) lepo izgledaju, ali nemaju bash puno veze sa Fallout-om. Sve izgleda vishe oronulo, a ne totalno unishteno i zatim ponovo sklepano da sluzi kao sklonishte. K'o da su bili ulichni neredi i evakuacija...

Fallout 3: A post-riot action game

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma ne to nego nema ono osecaja da je to razrusheno pre 100 godina, mislim fali tu malo prasine, pa malo korova, pa malo vetra, pa po koji ker lutalica :) :) pa onda olupina starog auta iz pedesetih koji je preradjen da radi na micro fusion cell i tako te sitnice ja bih dodao... mislim.. sitnice koje fallout znace :| u tome i jeste char... pa cat pows pagazin... pa nuka cola...

mada rekoh ovo je radio artist koji nema pojma sta je fallout, to su rekli i zvanichnici bethesde

edit: a to sto su ovi nudili pomoc, nudili su je verovatno u obliku savetovanja da se odrzi atmosfera koja je unique, a to je ono sto ponajvise fali oblivion like igrama

edit2: naidjoh na dosta fino stivo za citanje, http://mrteatime007.blogspot.com/2007/04/o...n-up-about.html

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Možda misle da mogu bolje?

Dajte malo optimizma gad demit. Što kažu babe, rđavom kurcu i dlaka smeta, u ovom slučaju količina upropašćenosti zgrada.

Djavo ti babu potkovo. Ovo ne ide u dobrom smeru. Odbiti pomoc ljudi koji su stvorili Fallout. Moras da budes retard da bi to uradio [:(!]

Agree, meni ovo liči ko S.T.A.L.K.E.R. u Ameriki.

Yeah!!! Samo jos kalash u betonu.

Link to comment
Share on other sites

edit2: naidjoh na dosta fino stivo za citanje, http://mrteatime007.blogspot.com/2007/04/o...n-up-about.html

Dosta fino? Odlično, rekao bih. :)

There’s a fundamental key that any developer or publisher bravely striding into the Fallout universe should know, and if they don’t, they’ll learn it by the time their game is released: Fallout is all about the fans. The decent games stopped coming almost ten years ago; what’s left is a fanbase that’s notorious amongst geek and gaming culture for being rabid, mutated, angry, discordant, for infighting and for being argumentative and perverse. In other words, a fanbase that’s assumed many of the characteristics which placed Fallout outside the cosy campfire circle of Tolkien-themed fantasy worlds, an ugly, rejected duckling that turned into a beautiful two-headed swan. And the point, for an aspiring developer, is this: the route to any Fallout game’s success is through those fans.

I lepo objašnjenje o razlikama u ideji igre. Vudu, pošto ne veruješ mudrim ljudima ovde, idi tamo pročitaj. Čovek ništa ne hejtuje, samo lepo obrazlaže o razlikama, bez osude.

No game-overs here; only consequences.
- ni ja ne bih bolje rekao. :D
Link to comment
Share on other sites

Citam onaj fallout forum na bethesda sajtu i svi ih pljuju i hejtuju jer svi imaju osecaj da ce da naprave neko sranje od legendarne igre. Sto se mene tice nista se ne zna dok ne vidim ingame play, nadam se da ce uskoro postovati da vidimo kako to izgleda, ako samo lici na oblivion ja to necu kupovati.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

kme niko ne cita moje news related postove :(

pa napisah da su developeri izjavili da su sa radom poceli odmah po nabavljanju licence, a sa intezivnijim radovima se poceli nesto pre izbacivanja obliviona, da su trenutni koncept artovi uradjeni pre ikakve ideje gde ce i sta ce fo3 biti bla bla bla bla bla.....

edit: e da sledeci utorak ce biti teaser na njihovom sajtu, sto ne mora da znaci da ce biti ingame trailer, ali bi bilo kul da jeste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Crn ekran... Bethesda logo... pochinje muzika... pojavljuje se jedna od ovih jadnih post-riot slika... preko nje se polako nazire "Are you ready?"... I ONDA ZUM NA FULL 3D DX10 DEATHCLAW GOMNO!!!

Ja jedva chekam. Toliko me stvari zanima... Da li ce moci da se vidi strah u gomnetovim ochima dok ga budesh nishanio? Oblivion je imao preko potrebni soil erosion, hoce li Bethesda ponovo pomeriti granice rpg gaminga i predochiti nam gomno erosion? Discuss.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

malo sam pratio forum onaj zvanichni, i tamo kazu fanovi obliviona da je svaki trejler koji je izasao za oblivion imao elemente gameplaya. tako da teo, nadam se da sam pomogao [:p]

evo jedan sjajan fan art dok chekamo teaser

http://www.deviantart.com/deviation/56018501/

http://www.deviantart.com/deviation/56050616/

http://www.deviantart.com/deviation/41593832/

:p lokator fo fanova :) pribelezite se

http://www.frappr.com/falloutfans/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...