Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Thumbs up za vesti o fo, kad god i kakav god izadje, fallout je ipak to [:)]

fo je stalno ziv, i nikad ne padne u zaborav duze od 7 dana:))))))

[}:)]

jednog od ovih dana moracu prvi put da otvorim i pogledam i deo foruma o drugim igrama:) ali odlazem taj dan evo vec godinama [:D]

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo, pročitao sam nekoliko puta G-ov post o izlasku F3 ove godine...i ostao sam hladan. Prosto, ne mogu da poverujem da će treći deo izaći, to mi je neshvatljivo, posle svih ovih godina.

Ruku na srce, vi

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

aje informacije polako naviru

sa nma

"In an exclusive interview with the UK Official Xbox Magazine, Bethesda have revealed more details about Fallout 3, the legendary post-apocalyptic RPG franchise they took over in 2004.

And whilst the title has only been confirmed for the PC thus far, judging by the comments below, an official word on its Xbox 360 release could be imminent

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lepo na pogled ali i dalje ce da smrdi ? Sta ako se obistine nocne more *moje* i F3 postane post-apocaliptic 3d person RPG/FPS ? Mozda nesto kao Deus Ex ali gore i jeftinije po pitanju mozdane mase potrebne za igranje?

zar ti ocekujes nesto bolje od ekipe koja je od avanture napravila hit koji je rpg zanr digla iz mrtvila :D

grafika ce biti extra ocekuje, AI njesra...

od ostalog ni ne ocekuje nista :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imam nadu, nadu coveka na izdisaju da ce makar borbeni deo da ostave turn based. Kako ce to da izvedu ako igra stvarno bude FPS la RPG, pojma nemam, zato sam i rekao da je to nada coveka koji nema sta da izgubi. Sad mi pade jedna stravicna misao, sta ako odrade borbu da bude kao Rainbow Six serijal, koji istinu na srce nisam ni igrao da bi bio bolje upoznat pa da pricam ali racunam da znate na sta mislim. Ocigledno je da me taj deo, sama borba u igri najvise interesuje, jer verujem da nisu tolike rupe pa da dialoge i razvoj lika pokvare. Grafika me i ne interesuje ali bi slagao kad bi rekao da se ne nadam necem zanimljivom, recimo nabasas na prastaru benzisku pumpu a ona izgleda vrh.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mislim paz prvi intervju o fo3 ikada se objavljuje u xbox magazinu...

turn based ?!?!? za xbox ?!?!? bethsoft ?!?!

fore ja sto je to u falloutu povezano...izometrijsko izvodjenje je krucijalno ... jer igra mora da bude turnbased.... turn based mora zbog speciala koji gubi svaki smisao u real timeu... a specijal je glavni "zachin" za ceo dizajn fallouta... kako praviti ebenu novu igru sa imenom fallout u nazivu i sa izostavljanjem neke od gore pomenute stvari... k-r-e-t-e-n-i dabogda im fo ziloti zapalili HQ i skakali po lobanji

btw jedva chekam da krene masovna pljuvachina hardcore-a... kakvih ce tu bisera biti :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio bi red da se i ja oglasim:)

pazi, na ovu vest gledam pozitivno...

shto bi cekali 2 godine da objave ovo?

razmislite... protekle skoro 2 dine, kolko je vesti izashlo o fallout3? mislim jes da su na pochetku rekli neshto da ga rade ko oblivion itd... (shto se i ocekuje za njih poshto rade sve igre sa tim endzinom... ) i sad ponavljaju i kazhu da ce biti kao i za xbox... sho im trebaju tolke pazue da objave vesti i pritom da drzhe ceo projekat u tajnosti, kao da ce da izbace neshto revolucionarno... mislim da nas vuku za nos, i kad izbace real fallout 3 koji nece imati veze sa oblivionom niti sa xbox`om vec sa fallout 1 i 2 samo ce se nasmejati i pljunuti nas u lice... :))

mada ovo su rechi jednog fallout ludaka :))

koji ima trunku nade:)

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Jedino shto su oni hteli kada su kupili FO licencu je fallout svet, pipboy i the chosen one, koga cesh btw 51231% moci da sretnesh u igri dok se shetash kroz fallout ameriku u Oblivion engine-u. Kome to nije jasno, stvarno pushi do jaja cigarilose :).

p.s.

I neka da malo G!-u i meni ^^

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jos ova IT industrija nije na dovoljnom velikom (zen) nivou da bi mogla da napravi dobar FO, no to ce se uskoro promeniti i napravice se sjajna nova FO odmah posle 3 nuklearnom, negde u prolece 2897 godine gospodnje... bez brige posle prvog nuklearnog svi cemo da se ozracimo i da svetlimo u mraku i opusteno da dozivimo tu 2897 u poluzivotu(halflife):)

[^]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Znam da ima ove dosta nostalgichara koji obozavaju izometrisko izvodjenje.I ja sam jedan od njih,pa me zanima da li je neko od vas video grafiku za Desperadose 2?

Po meni idelano,kako bi svaki savremeni rpg trebalo da izgleda-3d grafika sa savrshenim malim detaljima,bash onako kako to samo 2d crtez moze da pruzi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nisam probao desperadose 2... kakva je igra uopste... jel to nesto kao komandosi samo na divljem zapadu?

danas bi bilo iluzorno zahtevati uopste 2d grafiku jer nema realne potrebe za tim... samo treba ocehkivati grafiku sa mnoshtvom sitnih detalja koji dobro ukomponovani dizu celokupnu igracku atmosferu na neverovatan nivo... aje !

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

yeap. da su pametni iskoristili bi mogucnosti dobre grafike da atmosferu fallouta naprave jos boljom. zardjale raspale kutije, cevi, ulichne svetiljke, hidranti...poluosvetljene ulice, ulichni shljam...

mislim kad deus ex ima onako brutalnu atmosferu sa tako starim enginom, kako tek novi fallout moze da izgleda. samo kad bi programeri znali u srcu sta treba da rade...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

pa da to pricam i ja, ne znam chemu im je trebala fo licenca

nisu nikad pravili igru u slichnom okruzenju

nisu nikad igru pravili sa slichnim sistemom i izvodjenjem

nisu nikad pravili igru sa tim tipom rolpleja

nisu nikad imali tako kritichne fanove

zasto im je trebala fo licenca pitaj boga...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...