Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

predjoh fo1 i 2 :)

zanimljivo krajnje, nikad nisam igrao nista slicno :)

mada, ipak, da sam igrao fo kad je izasao verovatno bi mi ostao kao default u odnosu na koji bi sve ostalo merio :)

ovako sam _malkice_ razocaran kratkocom i grafikom :)

sve ostalo je LUDILO dobro izvedeno :)

zbog bagova sam u jednom trenutku hteo da bacim komp, dok nisam skapirao kako da izadjem na kraj sa njima ... L(((

elem sta je taj fo tactics ... nasao sam na sk sajtu neki stari tekst, gde ga opisuju u maniru ides ides i pucas rpg + ko zna sta jos ...

jel FOT ima neku pricu ili se svodi na skupljanje oruzja od izginulih dusa...

BTW migsa :) turbo plasma rifle u oko ... ownuje bozar

s tim sto uopste mi se ne vidja ideja rafala u igri gde kuburis sa municijom ... i pride da treba da dotrcim na pola metra da bi sasuo liku u facu 1-8 metaka ... bah

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

predjoh fo1 i 2 :)

zanimljivo krajnje, nikad nisam igrao nista slicno :)

BTW migsa :) turbo plasma rifle u oko ... ownuje bozar

naravno nenadjeviba igra :)

hmm, turbo plazma... nahhh mislim lepo je to, vole ljudi plazmu, al ti kazhem sa plazmom ne mozesh da napravish tolki crit kao sa bozarom + sho mozesh dostaaaa ljudi da poubijash :D

nisam siguran al mislim da sam jednom prilikom kritovao neshto bolesno, sad na kome sam ne znam zaboravih al bilo je oko 2k o.O

bazuka + bozar.... omg omg omg [:D]

ako ih bozar ne ubije roknesh medju nasu raketu i tajo djaci :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pif sto se kritikala tiche super sledge pownuje skroz :) ili onaj .233 stoljpi... narafksi sve zavisi od lika...

yevovode ako su ti igre kratke probaj sa drugacijim karakterima da ih odigras, totalno drugacije iskustvo... to i jeste jedna od osnovnih drazi fallouta... vise razlicitih nacina da ga odigras....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@yevod Moja preporuka da krenes sa nindzom :))) Znaci sibaj unarmed i sneak, endurance za hp svakako, kad ti dodje skill uzmi silent running i masala :))) Pritrcis neprijatelju, ni ne vidi te, puf kritikal sa ledja, sta ces bolje :))) Ne neki tamo bozari i bacaci plamena, i golim rukama mozes daleko stici :)))

Link to comment
Share on other sites

@yevod Moja preporuka da krenes sa nindzom :))) Znaci sibaj unarmed i sneak, endurance za hp svakako, kad ti dodje skill uzmi silent running i masala :))) Pritrcis neprijatelju, ni ne vidi te, puf kritikal sa ledja, sta ces bolje :))) Ne neki tamo bozari i bacaci plamena, i golim rukama mozes daleko stici :)))

da, daleko - do prve pecine sa radscorpionima u prvom delu.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Deco moja, ako volite Fallout kao shto ga moj mali migsha voli, odgledajte ovaj anime

bg_marYuji.jpg

1990. - protagonista je dechkonja koji pati od neizlechive bolesti i zajedno sa mnogim drugima biva zamrznut dok medicina ne nadje lek.

posle 12 godina u ledari, lik se budi i otkriva da nije sve shareno u buducnosti. raskomadani leshevi njegovih drugara cryo-sleepera su prva stvar koja ga dochekuje. zemlja je postala poprishte borbe za opstanak.

2012. - chovechanstvo gubi bitku protiv nepoznatih insekata. ostaci organizovanog otpora su se povukli na orbitalne platforme i odatle vrshe raidove na povrshinu, u nadi da ce naci reshenje protiv misteriozne opasnosti.

shta ce se desiti shta ce se desiti dalje deco moja?

( [|)] )...

vert.robinson.2.ap.jpg
Link to comment
Share on other sites

ili ako vishe volite Fallout anime na kreku..

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
dp_wp_12.jpg

civilizacija je dezintegrisana. pravi fallout wasteland filing :)

Sunabozu je neshto najblizhe heroju shto se mozhe naci u tom svetu. placenik koji obavlja posao na svoj nachin.

( [|)] )...

Edited by Priest
vert.robinson.2.ap.jpg
Link to comment
Share on other sites

nishta lichno, ali proklinjem te i sedam generacija potomaka. Fallout je napravio revoluciju medju frpovima. otvoreni sistem, originalna tematika i fantastichni dijalozi su napravili jedinstvenu kombinaciju.

dvojka je samo nadogradnja, u odnosu na keca nije nishta promenjeno - samo su ga proshirili i poradili na udobnosti igranja.

( [|)] )...

vert.robinson.2.ap.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja sam davno kao klinac gledao neki anime dugometrazni, gde alieni dodju na zemlju i puste neki gas po celoj povrsini planete koji ucini da svi ljudi izgube pamcenje. I ono, ceo svet ode u haos, ljudi se skupljaju u tribove, dosta lici na fallout. Jedini jos detalj kojeg se secam je da glavnog lika juri neki polu mech-polu power armor robot koji u sebi ima kostur svog pilota ali je programiran nesto pa juri ovog da ga ubije. E da, i naravno glavni lik prcne alien ribu. Secam se i da je bio neki veliki brod nasukan na obalu i unutra su se isto nastanili polu divlji ljudi.

Aj ako ovo kod nekog klikne da izbaci ime od animea :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Bas sam mislio na taj anime ovih dana. Robot koji ga juri je policija ili bar ono sto su koristili da hvataju one koji voze brzo. Dobra scena urezana u moje pamcenje je kad nalete na onog manijaka u gradjevinskoj masini a srede ga sa jednim metkom kroz staklo kabiine.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

yevovode ako su ti igre kratke probaj sa drugacijim karakterima da ih odigras, totalno drugacije iskustvo... to i jeste jedna od osnovnih drazi fallouta... vise razlicitih nacina da ga odigras....

ma, ne mislio sam da se lako prelaze ... doduse krenuo sam sa najlaksim nivoom tezine ... a sad idem full i NIMALO nije sala :))) sad moram i da zickam da se iskezim za bezanje ...

malo mi je generalno bedak kod rpg-ova, sto se svode na ERRAND BOY fazon + utuci sve sto ti izadje na crtu... mada nisam pokusao da igram sa diplomatom ...

uglavnom ERRAND BOY mi ide na qrac, jednom sam utukao sve NPC u FO2 ...

na kraju doduse, da vidim dal' moze hehehe

@yevod Moja preporuka da krenes sa nindzom :))) Znaci sibaj unarmed i sneak, endurance za hp svakako, kad ti dodje skill uzmi silent running i masala :))) Pritrcis neprijatelju, ni ne vidi te, puf kritikal sa ledja, sta ces bolje :))) Ne neki tamo bozari i bacaci plamena, i golim rukama mozes daleko stici :)))

eeee bih al ne mogu trenutno da se toliko zamaram ... kad budem imao vise vremena :) volim da se sunjam :) al sto cu da budem retardirana nindza :)))))

najsladje mi kad kaze "Ug!", kad imam malu INT, kad zajebe nesto ...

jedino mi je malo bedak sto nije izbalansirana igra, mozes samo da furas karaktere koji ce dostici savrsenstvo, samo u borbi recimo, a bice retardirani za sve ostalo...

inace jel se ja to tripujem ili od mog nivoa zavisi koliko ce biti tezak fajt ?

Fallout je napravio revoluciju medju frpovima. otvoreni sistem, originalna tematika i fantastichni dijalozi su napravili jedinstvenu kombinaciju.

dvojka je samo nadogradnja, u odnosu na keca nije nishta promenjeno - samo su ga proshirili i poradili na udobnosti igranja.

( [|)] )...

slazem se, svi rpg-ovi posle njega koriste taj nacin interfejsa i logiku igranja ...

uostalom, municija za gausa se maznjava od onih strazara u san franu.

nista posebno a zavrsio po 20ti put jesteee

taj fazon :)

prvi put kad sam zavrsio kec i dvojku, skapirao sam da mogu i bolje.

2. put sam skapirao da mi je sad lako.

3. put se mucim, ali krecem da kapiram da cu i 4. put uzastopce da ih odigram u kompletu ...

i onda ustanem jedno jutro i skapiram da sam se navukao :))))

jel bre! niko mi nista ne rece za FOT ... nasao sam neki stari opis u SK (i to u papirnatom formatu ;) 4/2001, ali nista ne kazuje...

u oba FO jedva sam cekao da nadjem .223 i power armor, onda mi automatski svane i okurcim se najstrasnije hehe }:{≡}

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

jedino mi je malo bedak sto nije izbalansirana igra, mozes samo da furas karaktere koji ce dostici savrsenstvo, samo u borbi recimo, a bice retardirani za sve ostalo...

hmmm... tesko je izbalansirati igru gde mozes da ides gde hoces kad god hoces bez obira na tvoj lvl... ali i ako je neizbalansirana meni se cini da nije na taj nacin na koji si to opisao... mislim komotno mozes da budzis lika i za fight i za nesto druga ali normalno da tada neces biti savrsen u oba segmenta... malo bi i bilo preterano da mozes da nabudzish i melee i science na 300% a i nema potrebe za tim u igri (osim u ekspreimentalne svrhe tipa koliki demage mozes da narpavis il tako nesto)... ako nabudzish science do vrha pa normalno da ne mozes baratati oruzijem kao dzon vejn ili se mlatiti kao brus li :) to je totalno nerealno... ti si onda u igri pravi nerd, koji treba da se izvlaci na inteligenciju gde god da podje... a to u igri nije onemoguceno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...