Jump to content

politicalcompass


Recommended Posts

Economic Left/Right: -1.50

Social Libertarian/Authoritarian: -2.15

Liberalista,jedino mi je glupo kod svih ovih testova je sto mi ne govore nista sto ja ne znam,isto i u onim caspisima,jeste li ovakvi,onakvi,pa valjda ja najbolje znam kakav sam jebem li ga...

Link to comment
Share on other sites

Economic Left/Right: -1.50

Social Libertarian/Authoritarian: -2.15

Liberalista,jedino mi je glupo kod svih ovih testova je sto mi ne govore nista sto ja ne znam,isto i u onim caspisima,jeste li ovakvi,onakvi,pa valjda ja najbolje znam kakav sam jebem li ga...

De znas brate, ti najmanje znas o samom sebi sto je najcrnje...sori na oftopiku, ali nema leba da radim ovaj test...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Davno sam radio ovaj test, sad cu bas da pogledam koji su mi tada bili rezultati, zanimljivo je da se to malo promeni tokom godina. Sada kako stvari stoje sam posred donjeg levog kvadranta, liberalni levicar :)

Your political compass

Economic Left/Right: -5.13

Social Libertarian/Authoritarian: -4.92

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Davno sam radio ovaj test, sad cu bas da pogledam koji su mi tada bili rezultati, zanimljivo je da se to malo promeni tokom godina. Sada kako stvari stoje sam posred donjeg levog kvadranta, liberalni levicar :)

Your political compass

Economic Left/Right: -5.13

Social Libertarian/Authoritarian: -4.92

Zverko ti ne moras da radis, svi znamo tvoje politicko ubedjenje, a i kapiram da si dosad nabiflao skil da prevaris poligraf, a kamoli gomilu gladnih glasacha ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zverko ti ne moras da radis, svi znamo tvoje politicko ubedjenje, a i kapiram da si dosad nabiflao skil da prevaris poligraf, a kamoli gomilu gladnih glasacha ;)

Nisi bre skapirao, ja sad ovde postujem rezultate koji se slazu sa jedno 60% korisnika ovde, i onda ja na osnovu toga kazem "U tom slucaju je najbolje da dodjete kod mene, posto vidite da politicki vec razmisljamo isto".

I to sve treba za ove kao malo civilizovanije forumske glasace, te gomile gladnih obrlatim da toga nisam ni sves'an [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...