Jump to content

"Dodji juche"


Recommended Posts

Nije politicki topic, i skroz me ne interesuje da se time bavim, ali mi se ovo skroz dopalo, i pokazalo naravno koliki je Voja zapravo shmele i poznavalac "ulicnog govora" :)

Parafraza:

"Karla del Ponte je izjavila danas da je dobila cvrsta uveravanja Vlade u Beogradu da ce Ratko Mladic biti uhapsen. Naime, ona je izjavila da je, kada je upitala Vojislava Kostunicu kada ce Ratko Mladic biti uhapsen on odgovorio - "Uhapsicemo ga juche", cime je jasno stavio do znanja da je Vlada spremna da ispuni svoje obaveze prema Haskom tribunalu".

:))

"Pa ti dodji juche"

:)

Link to comment
Share on other sites

"Karla del Ponte je izjavila danas da je dobila cvrsta uveravanja Vlade u Beogradu da ce Ratko Mladic biti uhapsen. Naime, ona je izjavila da je, kada je upitala Vojislava Kostunicu kada ce Ratko Mladic biti uhapsen on odgovorio - "Uhapsicemo ga juche", cime je jasno stavio do znanja da je Vlada spremna da ispuni svoje obaveze prema Haskom tribunalu".

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Nisam mogao da verujem kada sam chuo. [8D] Ko se bre tu zapravo zajebao: Voja podjebava - Karla ne kapira (shto mi deluje malo verovatno imajuci u vidu procvat njihove ljubavi u poslednje vreme) ili Voja slabo poznaje fraze, shto kaze Lucky?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ti je, ne verujem da Voja ume nekoga tako da podjebava. Kapiram da je on po onom starom fazonu "Kada ti treba ovo?" - "Treba mi za juche" hteo da kazhe kako ce oni da ga uhapse bas do jaja brzo itd. I onda je, nesvestan zargona, rekao zapravo skroz suprotno :)

Link to comment
Share on other sites

da da cuo sam i umro sam kad sam cuo :) jos pogotovo sto se u celoj srbiji odomacila ta izreka juce :)

samo sto glupa karla to ofkors ne konta :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

STFU Pglu

Elem ovo sto je lucky rekao. On je time hteo da kaze da je kao vec uhapsen da ce rzo da deluju i da je to maltene gotova stvar.

Pazi, slozio bih se sa ovom konstatacijom jer prosto ne mogu da zamislim Voju kao zajebanta, ali opet s druge strane njegovi govori su uvek totalno sterilni tako da i ako je hteo to da kaze on bi to rekao mnogo "uobicajenije" i zato....ne znam, "nisam pametan" sta je 'teo.

Ali svakako, ako ju je podjebavao onda 5 bambija za voju.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da vam kazem meni je voja najoriginalniji lik u nasoj politici.. ono boli ga dupe zivi sa machkama izvaljuje neke fore stavio corbu za nekog savetnika za kulturu il tako nesto :)

ono muka mi je od onih zadrtih likova kojima jurne krv na ochi dok se nesto dok raspravljaju nest balave u mikrofon

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...