Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

Bilo je to prvih dana u gimnaziji,imali smo chas kod razrednog stareshine,koji je neshto piskarao na tabli,a ja bio redar,a uchionica je na spratu...

Kaze on da redar zatvori prozor i navuche zavesu,pa se ja popenjem na stolicu kraj prozora,a on ce na to iz okreta:

-Ne,nemoj molim te...kako bese...Milan?Milanche,nemoj na mom chasu,visoko je,kumim te,evo,dacu ti dvojku...

Otad zauvek Millancche...

Nego,ako se neko od vas jos zove Milan,da li ste bili u situaciji da vas bash NIKO zivi tako ne zove-ja se prilicno zbunim kada mi neko kaze Milane(ko me ne zna ili vec sta...)I da li to vazi samo za Milan-ove? :)))

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nick sam sam sebio smislip ore jedno 6 godina kad sam poceo da igram q2 u Stilgar&Konrad igraoni.....bljeim ja kuci i kao daj da smislim neki opasan nick.......razna sranja su mi padala na pamet,posle odredjenog vremena smorim se ko budala i krenem da resavam ukrstene reci....i tamo bude "ubica iz zasede na turskom)??? i kad sam resio ostatak videh da je asasin...onda malo uzeh recnik vidim da te reci ima u svim mogucim jezicima i da je uvek sinonim za ubicu i eto uzeh eng varijantu...

Link to comment
Share on other sites

Hm let see sve je pocxelo tako sxto sam u nekoj igrici ko zna u kojoj trebao da upisxem neki nick, prvi mi je na pamet pao Mr.Shoosh iz filma "Sxta sve mozxesx u Denveru kad si mrtav" genijalna sporedna uloga Stiva Busxemija...i naravno qlminacija je bio CS i tako osta ja shoosh... [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

zovem se Dushan, a na grchkom dusha se kaze psiho, e sada da ne bih bio psiho kao psyho (psihopada), ja uzeh i promenih i u y, pa eto PsYhO :), inache me svi startuju sa spikom "E BRATE PISHE SE PSYCHO" :), nebitno, nick koristim od 1998 :), jebote uskoro ce 10 dina :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

moj nick je nastao u davnoj revoluciji igara i mog zivota , kada sam prvi put video starcraft i to bese davne 1995. ili koje je ono izasao , mozda lupam [:)]

pored te prve igraone u mome gradicu , koja je brojala svega 4-6 kompova zivela

je valda neka baba , koja je non stop blejala ispred i malo po malo smo izvaljivali fore na tu babu , i dodjosmo na ovu i ja je zapamtih i onda posle 100 godina , kada sam pao u tripove sa nickovima , jedan lik me podseti na to , i od tada koristim ovaj nick na ruru "e jebes baku " , a moje umetnicko ime je "baka nema muda :P" :P

pravi nick u cs-u mi je morph1 - > skraceno od morpheus (jer nick koristi pola miliona ljudi)

nekad mi je svetskiMEGAcar ( zato sto sebe smatram za svetskog mega cara :P )

slagodeSAjagom i bokoladne chombonice (jer su trip )

ala tokyo .....................

fml

Link to comment
Share on other sites

Pa eto pre jedno 5 dina krenem ja u igraonu na cuveni cs.I kao koji cu nick,uzmem ja Blood_Raven iz diabla II jelte ;) i onda posle godinu dana,ma kao mnogo je decije :D i razmisljam sta bi mogao a da se razlikuje od ostalih,da ne bude killer,sniper itd...I slucajno ugledam neki engleski recnik(onaj sa slikama za decu) i na njemu bi grasshopper.(ne to nije decije :D)

Eto jos sam ja malo modifikovao,izgledalo mi kul tada...

edit: E ali uvek sam bio zadivljen nickom Pesma-mrtve-dece... znaci genijalno,kako nekom moze da padne na pamet [8D]

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Prvi nick koji imam od 1995 je lemi ( ne nije od Mile ). Sve je pocelo je tako sto sam napsiao kao nick lemming na jednoj lan party koju smo kao klinci organizovali u to vreme). Inspiracija je jasna :)

Colldor imam od vremena ultime online ( pre 3-4 godina ) inace to je modifikacija na ime Koldaar, najveceg pijanca i alchemy mastera iz knjiga Andrzeja Sapkowskog :P

U Ceskoj me zovu najvise nik ili punim imenom nikola, ili kol ... kako kada ... lemi kada dodjem u srbiju :)

Mada imam jos puno nickova koje koristim, jer sam covek koga smara da uvek pise isti :)

Edited by Colldor

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, bilo je to neke '90-te, kad smo se sprdali na Amigi sa onim programom za izgovor, i ukucasmo mi burek, pa smo probali da skontamo kako bi to jedan amer napisao. I ispade Bewreck.

Al kako je masa ovde mahom "me no spik englis" to me smori pa skratih na Bewrek.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se kasno prikljucio elektronskom svetu (krajem 1997.), vec obrazovan, da tako kazem, bez puno igrackog iskustva, te sam, logicno, dao sebi nadimak po omiljenom liku iz literature. U pitanju je Andrej Bolkonski iz knjige "Rat i mir" od Lava Tolstoja. Da jos dodam, da mi je to jos uvek najbolje osmisljen karakter iz knizevnosti.

Inace, kada sam razmisljao koji nick da uzmem, hteo sam da to bude prezime jer sam znao da ce dosta ljudi misliti da je pravo. Evo Lucky moze da vam kaze da je to istina, a i njegov nik je volsebno nastao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...