Jump to content

"G3 Proving Grounds vol.3"


Recommended Posts

"G3 Proving Grounds vol.3" turnir je nazhalost OTKAZAN.

Predvidjeni sponzori su svoje ucheshce otkazali u chetvrtak, 02.06., dan pred turnir, te G3 organizacija nije u mogucnosti da realizuje dogadjaj.

Svim ekipama/igrachima koji su uplatili svoja ucheshca novac ce biti vracen - MOLIM VAS kontaktirajte Game Mastere kod kojih ste se i prijavili.

Inostrani igrachi, za koje je predvidjeno da stizhu vecheras u Beograd, ce biti obezbedjen i placen smeshtaj.

G3 organizacija se duboko izvinjava zbog svih neprijatnosti koje smo izazvali domacim i stranim timovima/igrachima.

Ukoliko bude dodatnih informacija, postovacemo ih ovde.

---------------------------------------------------------------------------------------

"G3 Proving Grounds vol.3" has been, unfortunately, CANCELED.

Announced sponsors declined their participation on Thursday, 02.06., day before the tournament, so G3 organisation is not capable to realise the event.

To all teams/players who payed their entry fees, money will be returned - PLEASE contact Game Masters for money-return.

G3 organisation is deeply sorry for inconvenience that we may have caused to domestic and foreign teams/players.

If we get further informations we will post them here.

Edited by G3org
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovo stvarno nema smisla......

Kakvi su vam to sponzori kada otkazuju 16 sati pred pocetak takmicenja.....

Uzas ! ! ! ! ! !

I notorious, prvi g3 ima je 8 ucesnika, a zadnji 32 i igrao se u igraonici.

Veruj mi nije nista komplikovano ogranizovati tako nesto :((((((

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su sponzori - to eto na kraju niko ne zna. Otkazali su kad su otkazali, na to STVARNO niko nije mogao da utiche.

Naravno da smo sve vas obavestili chim je doneta odluka da se turnir otkazhe. Ako je neko u frci oko obaveshtavanja domacih, a posebno inostranih timova (od kojih su neki na granici) to smo onda mi.

Bilo kakav turnir, veliki ili mali, nije jednostavno organizovati, ma gde se on odrzhavao...verujte mi.

Ali, ja se necu ubedjivati sa vama, jer svako ima pravo na svoje mishljenje, samo znam koliko je truda ulozhila celokupna organizacija sa saradnicima i koliko truda upravo ovog momenta ulazhu da se igrachi isposhtuju koliko je to moguce.

Ako nishta drugo...poshtujte bar to.

Edited by G3org
Link to comment
Share on other sites

Ma ne nije organizacija kriva...Najbolje da su sponzori...Ti sponzori i uglavnom odustaju zbog debila iz organizacije...Tako da sve price da organizatori nemaju nikakve veze sa odustajanjem sponzora su smesne... Voleo bih da cujem Bjelog sta ima da kaze o ovome...Sigurno ce smisliti nesto da nam zamaze oci....

Link to comment
Share on other sites

Meni je veoma zhao, narochito zbog bjelog,addera and co jer njih izuzetno cenim, ali shta je tu je.

Samo me 2 stvari zanimaju, nadam se da ce mi neko iz G3 odgovoriti, i nece me napljuvati

1) Zashto ste kretali u ovako veliku stvar ako vec niste imali garantovani budzhet, tj pare na rachunu u banci? Ovako je sama organizacija ispala veoma smeshna, nemojte se uvrediti zbog ovoga,ali to je istina, i ovo podseca na Srbe koji krenu da grade kuce od 4 sprata, pa jedva zavrshe jedan, jer im ponestane novca

2) Ako je vec bio uplacen Dom Omladine, i ako je ostao novac od uplata, zashto nije organizovan bilo kakav turnir, za one ekipe koje bi ipak doshle, sa kakvom takvom nagradom. Rachunica kazhe da je 32x60=1920 eura, tako da bi to bile vishe nego lepe cifre za prvo, drugo i trece mesto,pa chak i da je pola novca ostalo (oko 1000 - prvo 500, drugo 300, trece 200 - opet nije loshe). Ako je taj novac od prijava vec utroshen na reklamu ili prostor sam, onda vas razumem i kapiram zashto ste odustali.

Pozdrav od mene,i nemojte posle ovoga da se obeshrabrite i odustanete od dobrog posla koji ste zapocheli.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

do jaja znaci bice extra turnir bas se radujem ucescu na njemu :DDD...salu na stranu jel se zna zasto je otkazan mislim sta se to desilo da je moralo da se otkaze takav event?[;)]

Edited by watch:.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

E jbg, bash shteta.. a mi se spremali toliko da uzmemo tih 4k da imamo sta da troshimo u parizu [:D] i sad nista [:)] , mislim sta retji !? jbg sponzori ko sponzori...al bitje bolje mislim sta retji ?!?! [:D][:D] samo laganezi i opushteno, nemojte da kidate zivtze i da..spremajte se za KGB toor [8D]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...