Jump to content

MTV Adria


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto ti, zelje su vam se ostvarile :> Zapravo, kako je presao ako ide najava za onu muzicku emisiju na B92 u kojoj je kao jos uvek on? Ne verujem da ce da vodi obe emisije. Al' zato se njegova dominacija na muzickim kanalima nastavlja. Ima hrvatice da odlepe za njim :>

Link to comment
Share on other sites

Eto ti, zelje su vam se ostvarile :> Zapravo, kako je presao ako ide najava za onu muzicku emisiju na B92 u kojoj je kao jos uvek on? Ne verujem da ce da vodi obe emisije. Al' zato se njegova dominacija na muzickim kanalima nastavlja. Ima hrvatice da odlepe za njim :>

oni nama krajinu, mi njima ninoslava. Oh, kako je osveta slat [:D] ka kad se servira 'ladna [:D][:D][:D]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

o boze koji ste kreteni slatko ste me ismejali...

eh taj mtv ni jedan ne valja ma kakvo god ime mu dali, raije jeste bio dobar kad su pustali od svega po malo a sad su se prebacili na pop i rap(eh da nije ovo prvo)

al pustaju u krug sve iste izvodjace znachi mtv=debilizam+idiotizam

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ma taj mtv kolko oce da opravda homosexualnost i da je ucini normalnim svetu. e pa nece moci ....

ili onaj grcki reprezentativac odbojke(ima i partnera u repki)geyevi i njima je to skroz normalno. ja to ne razuemem i meni nece biti normalno nikad

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja gledam mtv adriu shta fali.. osim shto smara ? :)

[radovan]Dobar im je program, dobar program, program im je dobar, odlichan program, samo je dosadan u pi..u materinu[/radovan]

Inache ne gledam mtv, a imam ih 5 :)

Naravno osim pimp my ride, a i u room raiders ponekad naidje neka dobra riba :)

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...