Jump to content

shaman class


coll

Recommended Posts

There was once a kid who went to the Blizzard God..

He said,

"I want 2 be an ubar tank?!11", and Blizzard gave him shield and mail

He said,

"lolo I wunt 2 be a maege 2", and Blizzard gave him instant nukes

He said,

"I want to heal", and Blizzard gave him heals

He said,

"but WTF? Druids getz formz so ken i tu plxz?", and Blizzard gave him wolf form

He said,

"OMGLOLOL, my heals r not teh instantz", and Blizzard gave him nature's swift

He said,

"OMG but warriorz r teh hit so hard wit teh weaponz?", And Blizzard gave him Windfury

He said,

"BUT TETZ NO FAIRZ, teh enemyz r having pewerful bufforz?", And Blizzard gave him an instant low mana

cast Purge

He said,

"K BUT I STILL KENT kite 4ever lyk teh OMG?", and Blizzard made the frostshock effect last longer than

the cooldown

So the kid went on killing lowbies, shouting "WTFLOLOL PWND n00Bz0Rs" and using /spit.

After 7 hours of corpse camping, something terrible happened! A bunch of level 60 alliance guys managed

to kill the shaman!

The kid went to the Blizzard God and said,

"OMGWTF, I R TEH DIEDZ BT I DUNT WUNT 2 do teh corpze runzors? i die lyk wtf i shundnt ROFL!"", And Blizzard

gave him a self rez with no sickness

... And so the shaman class was born !

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Duhovito nema sta...iako ja igram shamana...inace ono za frost shock je ispravljeno posle poslednjeg patcha...i to preterano ako mene pitate ko hoce da objasnim zasto samo neka kaze...

Mada mislim da mnogi ljudi grese ali dobro....Nisu oni toliko overpovered ali jos ne znate njihove slabosti...

a sad nesto drugo o cemu treba da razmislite....4 paladina 60lvl ulete u Tarren Mill...pokupe aggro da ih cuvari napadnu...bace ono njihovo jadno AOE njesra....ali iza njih ide gomila mageova koji se usetaju i urade masivan AOE sa ogromnim dmg i za 5 minuta niko se tu vise ne mrda...a paladin ukljuci shield i back to safety.....pa sad malo razmislite ko je tu abuser, ne usudjujem se da kazem da su overpowered posto da bi paladin dobio shammyja 1na1 shammy mora da bude totalni retard....

Da znate kolko ima retardiranih likova koji igraju shamana....

Link to comment
Share on other sites

Hehehe a sta to smatras sjebavanjem fshocka ? cooldown 6 sekundi a frost slow traje 8 ... jel mozda sjebano da ne mozes da spamujes nekoga ko bezi do besvesti .... e pa jebiga .... abjuzerski i gej ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hehehe a sta to smatras sjebavanjem fshocka ? cooldown 6 sekundi a frost slow traje 8 ... jel mozda sjebano da ne mozes da spamujes nekoga ko bezi do besvesti .... e pa jebiga .... abjuzerski i gej ....

Zar frost nema po 4-5 putu immune syndrom ?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

posle 2 iste imobilisuce magije bacene na istu metu u roku od 15 sec iste prekinju da deiluju sledecih 15 sekundi to vazi za fshock roots i slicne

PS: shaman sa 4-5 fshocka moze da ga pljuga bilo kojoj healing klasi ... i ako je isao na njih onda nema vise mane sebe da hila i opet je prso ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Gluposti koje dolaze samo od igraca koji jedva da poznaju vlastitu klasu, a kamoli druge.

Frost Shock je negde 500 damage, a uz talente se koristi svakih 5 sekundi. Prvi Frost Shock uspori 50% sledecih 8 eskundi, drugi FS 4 sekunde, treci FS 2 sekunde. Cetvrti FS uzrokuje NULA damage, NULA usporenje - cilj je imun.

Dakle da vidim nakon 3 FS L60 shaman vas je ostetio za 1500 a za to mu je trebalo 10 sekundi i pri tome ste bili 50% usporeni.

Shaman ima daleko najslabiji tzv. CC (crowd control) od bilo koje druge klase, a ljudi se zale samo zato sto malo znaju...

Link to comment
Share on other sites

aha, samo si zaboravio windfury. eno nek ti grim kazhe kako krituje...

A sto da mi Grim kaze kako krituje kada ja vrlo dobro znam kako radi. Znas Windfury VEZA NEMA sa kritovanjem.

Windfury Weapon (Rank 4)

Requires: None 530 Mana

Instant cast

Imbue the Shaman's weapon with wind. Each hit has a 20% chance of granting you 2 extra attacks with 665 extra attack power. Lasts for 5 minutes.

Bez Rocketbitter ili Windfury Shaman bi udarao jako koliko i recimo mage ili priest sa istim oruzjem. Znaci 4 puta budes bocnut od komarca, a peti te malo vise zaboli

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu da mi je neko ustedeo vreme objasnjavajuci i kucajuci....ko sto covek lepo kaze Shaman je CAO u vecini slucajeva kad skoce na njega dvojica ili vise...Nikakav crowd control, nemamo nista da iskljucimo 1 iz borbe i to je to...Da je shaman IMBA moze MOZDA samo da se prica za 1na1 gde je kralj ali na kraju sve zavisi od skila...ja sam juce duelovao sa 1 rogueom koga sam jedva dobio (doduse imao sam i poveci lag) a lik ima 6 itema iz MC-a neki epic dagger 50+ dps i tako to...ali to je prvi rogue koji je primenio nesto sto necu da otkrivam i ja sam mu cestitao za to stvarno...na kraju sve se svodi na skill !

@Mohi: Nigde ja nisam napisao da FS nije bio nerealan sa efektom od 8 sec i cooldown 6sec...naravno da je morao da bude nerfovan...

Inace Saint je mislio na critove koji padaju u jednom WF koje je mogao svojim ocima da vidi i to se bas desilo na jadnom druidu....znaci sa Tooth of Eranikus 1h sekirom od 37.nesto dpsa u burstu je lik popio nesto malo preko 1000dmg...

A paladin? mislite o tome....peglaju ga 5oro pa opet moraju ceo kilometar da ga jure da bi ga ubili AKO nije navlakusa i iza ugla GOMILA allianca...pa se jos i Attack power racuna kao kod warriora...pa jos i plate...pa heal da paja slucajno ne umre Boze sacuvaj ...Pa lay on hands cisto ako nema vremena da castuje heal...pa ona freedom aura ili kako god...Ali molim vas, pa on mora da izgubi MANU da bi summonovao svog BESPLATNOG mounta kako bi mogao da pobegne gde mu je mana taaaaako potrebna...Shaman imba....Yeah right....

Uleteo paja u orgrimmar u sred naseg AH digo stit i onda heartstone...nije abjuzer?...ma NEEEEE....Licno posto igram shamana paladini su meni smeshni jer imam sve sto treba da od njih napravim obicnog misha koji ce posle 5 sec da radi ustaljenu rutinu....stit heal...lay on hands...pa ono djubre freedom aura ili kako god i shtura....Da ga ne igra toliko glupih ljudi i klinaca blizzard bi ga odavno povukao ili oslabio...ja znam kolko meni samo znaci onaj 1 instant heal koji mogu da izvucem....a da imam sve sto je gore navedeno....brate GG svima sem par shamana koji znaju da igraju(da ima mnogo i glupih shamana koji ne znaju da igraju ili ga igraju jel su culi da je IMBA a skill im je 0). Al jebiga alergican sam na njega i necu da igram abjuzersku klasu !

Link to comment
Share on other sites

Pazi u pravu si da je Blizzard preterao sa pajom, ali nisu oni to sad izmislili. Svaki rpg koji sam igrao najlakse je bilo odigrat i sa paladinom. Pa samo pogledajte pocetkr blizzarda i Diabla. Tu je paja bio vec za klasu iznad svih. Ali sta da se radi Blizz. ih voli i to je to . Srecna stvar je sto vecinom palisu biraju oni koji prvi put ulaze u ovaj svet. Eto malo svetlosti za tebe pa mozes da ih seckas na miru. A ja bas ne bih mnogo pricao da sam na tvom mestu, jer je po meni Blizz. totalno preterao sa shamijem . I on je nabudzen do bola pa ja opet igram i cutim a to savetujem i tebi .Pusti te price ko je sta je , nekako se to u igri to najbolje vidi! Poz i bas mi zao sto nismo na istom serveru, uvek volim da igram i protiv i sa ljudima koji znaju da igraju, pa ko pobedi pobedi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...