Jump to content

edit: STARA! ANKETA


LoLiC

Preporuka(sta igrati)  

124 members have voted

  1. 1. Preporuka(sta igrati)

    • fallout2
      34
    • fallout1
      4
    • diablo2
      28
    • diablo1
      1
    • arcanum
      6
    • TOEE
      0
    • sacred
      3
    • BG
      4
    • BG2
      17
    • p:torment
      5
    • divine divinity
      0
    • lionheart
      2
    • kotor 1&2
      18


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako bih ja mogao znati sta bi se tebi svidelo ili ne.

Ali ako ti se svideo Morrowind ovo bi trebalo jos vise da ti se svidi.

Jedino sto u Gothicu ne mozes da biras rasu nego si human i tacka.A po ostalim

aspektima je veoma slican morovindu samo sto su texture daleko lepse.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

meni se gothic svideo vishe od morrowinda

borba na kojoj je naglasak kao i u morrowindu je dooosta bolje odradjena mada je kontrola likova u pochetku dosta konfuzna dok se ne naviknesh

razvoj likova je interesantno reshen

prichica i sve to je sasvim ok... ma shta sasvim ok odlichne su... samo zaboravio sam koliko je igra zahtevna.. znam da je nije bilo bas lako poterati kad se pojavila...

wulf ako hoces mogu ti posaljem postom ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na ponudi G, ali matora je igra i bila je relativno popularna tako da mislim da mogu da je nabavim i ovde. Ne bih da te cimam bzvz.

Sys. req. sam prvo pogledao. [8D][V] Manje je zahtevna od morovinda. [:)]

Jako mi je drago da chujem da je borba bolje odradjena, ono u morovindu je pfrljf. [xx(]

Eh, neshto primecujem, vec duze vreme sam u fazonu da iskopavam matore igre koje sam propushtao dok je ponuda dozvoljavala da imam neke vishe standarde. [V]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam neku emisiju na BK kazu da je izasao OBLIVION i taj lik kaze da je po njemu to najbolji RPG koj je ikada igrao i da je izasao za PC i Xbox.....................

[roflmao]

Mogao bi to da javish Bethesda-i. Siguran sam da bi ih zanimalo.

Oblivionportal FAQ

When is Oblivion being released?

The GameInformer article says to expect a release sometime in Winter 2005, however Bethesda is unable to confirm the release date which is unsurprising given how far off they are from completing the game.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U najboljem secanju mi je ipak ostao Fallout 1 jer smatram da su FO2 zeznuli sa brojnim easter eggovima (parodijama na druge igre, filmove, stvarne dogadjaje kao i sam prethodni deo)

Bilo mi je smesno kada sam ponovo uzeo da igram FO1 pre neki mesec kako sam morao da pobijem celo selo Shady Sands samo zato sto nisam hteo da igram "goddy 2 shoes" lika [:D] Naime poglavica kad te pita da spasis njegovu cerku od raidersa ne smes da trazis pare odma krene i najmanje dete da te napada na ulici. Reakcije likova su mi iz sadasnje perspektive dosta cudne, to nisam primetio kada sam prvi put obrnuo igru, a i tada sam generalno propustio dosta toga jer sam zavrsio igru odmah nakon Mastera u katedrali (prethodno unistio laboratorije za proizvodnju mutanata) a da prethodno nisam isao po chip, ostalo mi na kraju jos 50-tak dana i bilo mi nelogicno sto nisam morao da ga donesem. Svi likovi u igri koje sam pitao za water chip rekli su mi da ne idem u Necropolis pa nisam ni otisao, al' eto uspeo da predjem bez toga [:D]

Link to comment
Share on other sites

Oh man, nemoguce da ima toliko ljudi koji nisu igrali Torment. Posle ovih komentara ocekujem da Fallout drzi ubedljivo prvo mesto. P:Torment je... umetnost. F0 je posle a BG posle.

edit: Xavarija, dva glasa za Torment. Auuu bre. A kol'ko je samo d2 dobio glasova. I vama je mlevenje random monstera dobar frp... Bas me interesuje ko je to ko je jos glasao za torment pored mene.

Edited by Radule_

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

Gde ti je na listi Neverwinter Nights i dodaci :)

To si trebao da stavis ?

;) ali za DIablo II sam glasao :)

[8D] Potpuno si u pravu... Izostavio je nezaboravan "Nevervinter Nights", ali ipak je "Diablo 2" apsolutni zakon... [8D] Igra jednostavno nikad ne dosadi...

Find me here, speak to me,

I want to feel you, I need to hear you...

You are the light that is leading me

To the place where I find peace again.

You are the strength that keeps me walking,

You are the hope that keeps me trusting,

You are the life to my soul,

You are my purpose, you are everything...

And how can I stand here with you and not be moved by you,

Would you tell me how could it be any better than this?

You calm the storms, you give me rest,

You hold me in your hands, you won't let me fall...

You steal my heart and you take my breath away,

Would you take me in, would you take me deeper now?

'Cause you're all I want,

You're all I need,

You're everything, everything...

Link to comment
Share on other sites

Oh man, nemoguce da ima toliko ljudi koji nisu igrali Torment. Posle ovih komentara ocekujem da Fallout drzi ubedljivo prvo mesto. P:Torment je... umetnost. F0 je posle a BG posle.

edit: Xavarija, dva glasa za Torment. Auuu bre. A kol'ko je samo d2 dobio glasova. I vama je mlevenje random monstera dobar frp... Bas me interesuje ko je to ko je jos glasao za torment pored mene.

Igrao sam Torment i stigao do pred kraj, 11 level mage ali nije to to zbog morbidne atmosfere, igra je jednostavno suvise bolesna za prosecnog igraca. Nisam imao motivaciju da nastavim nakon Raven.

Sa druge strane ARCANUM je zakon! Igru sa toliko slobode tesko je naci, samo Fallout moze da se poredi, ovo je zapravo Fallout u mitskom svetu! Nju sam presao i ko nije igrao evo moja PREPORUKA iz sveg srca da proba!

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam Torment i stigao do pred kraj, 11 level mage ali nije to to zbog morbidne atmosfere, igra je jednostavno suvise bolesna za prosecnog igraca. Nisam imao motivaciju da nastavim nakon Raven.

To ti bash nije "pred kraj". [:)]

Arcanum? Harumpf, ne bih da se ponavljam shto se tiche loshih stvari... rekao bih ovaj put neshto pozitivno. Arcanum po meni ima najbolje zamishljeni leveling sistem EVAR! Sad shto je praktichna izvedba ispala u nekim segmentima Boze sachuvaj, to je vec druga stvar. Pozamljeno najbolje iz drugih igara, lepo uklopljeno... samo shto je nekome bila glava u dupetu kada je npr. smislio da pishtolj sa treceg nivoa bude slabiji od onog sa drugog.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...