Jump to content

Beogradjani...


Recommended Posts

Sada ce mnogi da se uvrede,al jbg...

Beograd je po meni mnooogooo ruzhan grad,da ne pricham da su ljudi (chast izuzecima) velika govna.Npr,kada smo ishli do plato-a na turnir,pitamo ljude gde se nalazi,a svi kao u fazonu "ne,nemam ja pojma gde je to".Kurac ne zna gde je Knez Mihajlova,seljaci...Ima josh gomilu primera,ali me mrzi da kucam.Sem centra i nekih drugih retkih delova,nishta mi se ne svidja,sve podseca na veliko selo.

Zbog toga idem na fax u NS :P

Cekaj,pitas obicne ljude gde se nalazi igraonica,oni ne znaju i Ti se bunis?

...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da prioritet treba da bude reshavanje saobracaja jel to dovodi do svega ostalog (prljavshtine, buke, zagadjenja ...) a reshenja za to treba da se traze u mostovima, petljama, metrou (SHBBKBB), parkinzima i sl.

al prvo i osnovno treba izmestiti kamione iz centra grada ili kao u titovo vreme da kamion moze da se vidi u centru samo do 6h ujutru .. to je po meni najveci problem kod nas u saobracaju shto ti pored toga shto morash da se gurash sa bivshim vozachima traktora koji su sada seli u privatne autobuse i nadrkanim taksistima morash da se snalazish i sa kamionima od 5t koji prolaze kroz centar grada u shpicu !!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

al prvo i osnovno treba izmestiti kamione iz centra grada

To je regulisano zakonom ovih dana aka treba posebna dozvola.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da li neko moze da najde slike 21/22/25/ da vidim kblo:)

Ajde kad vec mogu da ne ispadne da necu :) Slikano jesenas:

slika1

slika2

slika3

slika4

slika5

slika6

slika7

slika8

Sta bi voleo da vidim... Voleo bih da vidim operu tamo gde je sada Staro sajmiste, fazon kao sidnejska opera. Isto bih voleo da vidim da se obale malo urede i da to postane fancy deo grada. Voleo bih da vidim da se Beogradjani prema Beogradu ponasaju malo vise kao da je njihov.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Po kom kriterijumu? [:D]

Po kriterijumu da su bosanci i crnogorci, a ne beogradjani :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad vec mogu da ne ispadne da necu :) Slikano jesenas:

slika1

slika2

slika3

slika4

slika5

slika6

slika7

slika8

Sta bi voleo da vidim... Voleo bih da vidim operu tamo gde je sada Staro sajmiste, fazon kao sidnejska opera. Isto bih voleo da vidim da se obale malo urede i da to postane fancy deo grada. Voleo bih da vidim da se Beogradjani prema Beogradu ponasaju malo vise kao da je njihov.

@zvere necu da ti kvarim iluziju, ali josh kad bi takav bg-izgledao kao sto izgleda nbg topika ne bi bilo, jer je NBGD stvarno drugi grad!

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad vec mogu da ne ispadne da necu :) Slikano jesenas:

slika1

slika2

slika3

slika4

slika5

slika6

slika7

slika8

Sta bi voleo da vidim... Voleo bih da vidim operu tamo gde je sada Staro sajmiste, fazon kao sidnejska opera. Isto bih voleo da vidim da se obale malo urede i da to postane fancy deo grada. Voleo bih da vidim da se Beogradjani prema Beogradu ponasaju malo vise kao da je njihov.

Kod hale ovo naselje zovu "duplex city,, :)

Neke gajbe zauzimaju chitav sprat [podzemne garaze sa portirima(!)]

Link to comment
Share on other sites

vidi gajba..

Ajde priznaj da si cekao zicer da pokazes kako zivis u fancy kraju [8D]

@zvere necu da ti kvarim iluziju, ali josh kad bi takav bg-izgledao kao sto izgleda nbg topika ne bi bilo, jer je NBGD stvarno drugi grad!

Nemam ja iluzije, ja zivim na Novom Beogradu i smatram da je dosta lepsi i prakticniji od veceg dela grada, a sa druge strane ima perspektivu da postane i jos mnogo lepsi, neki fazon beogradskog Manhatna [:)] A onda se odvajamo i pravimo Republiku NBG [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja iluzije, ja zivim na Novom Beogradu i smatram da je dosta lepsi i prakticniji od veceg dela grada, a sa druge strane ima perspektivu da postane i jos mnogo lepsi, neki fazon beogradskog Manhatna [:)] A onda se odvajamo i pravimo Republiku NBG [:D]

ma sve je to ok!

nbgd-ce mozda i izgledati kao manhatan,ali bg-nikad!

previse ciganije ima, i to ne mislim na ROME!

volim ja svoje PA.

i nije mi tesko da putujem every fuckin day!

Link to comment
Share on other sites

Promenio bi Bg u NY!!!

za to ces morati da izvezesh 100K kineza iz zemlje i uvezesh isto tolko naoruzanih

crnja u custom kabriolama sa hidraulikom da prangijaju 24/7/365 po kraju :))

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...