Jump to content

Star Wars: Episode III


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malecno skretanje sa teme:

Joj, juche bio "Phantom menace". Ja se zaista ne secam tog filma kao toliko losheg. Ranije mi je bio zabavan, a juche sam zaspao par puta dok sam ga gledao. Ono je stvarno loshe.

Sledece nedelje "Attack of the clones".

I da, dobra je Dukuova faca. Do jaja je i kad Sidius drekne ono "unlimited power!!!".

meni je bas lose sto je qui gon zginuo...on je bas odlican leek...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

jeste, dijalozi su tuga,a film sve u svemu nije losh, mada nishta specijalno kolko su ga neki nahvalili

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Film kao film je ok... Dva sata zabave, drzi paznju sasvim skoro sve vreme. Sa druge strane, treba biti SW fan i pomalo frik ili ono dete koje je gledalo E4,5,6 pre ne znam koliko godina i film ce izazvati apsolutno odusevljenje...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

borba protiv maula bila bi super da ej maul pobedio na kraju =o)

koreografija je odlichna (naravno zato sto ovaj ima double bladed LS =o)) ali sve to pada u vodu kada prvo maul ubije bezveze quigona a onda obi wan neobjasnjivo i josh gluplje ubija maula...e da je tada neko reko debelom "izdvoji par desetina hiljada dolara za prokletog kineza da ti koreografishe swordfight...i josh toliko za kineskog cinematographera da ti snimi te scene (jer ti sinko nisi rezhiser)...sigh...najbolja borba je naravno darth ws luke u imperiji...close second je repiza na kraju jedija =o)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je server toliko zagushen zbog toga da cesto puca. Ni meni nije radio iz prvog puta. No nema veze, evo ovde :

http://www.klanrur.rs/~rhhftp/lucky/uf007938.gif

novi forum ne dozvoljava širenje strane velikom slikom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

...najbolja borba je naravno darth ws luke u imperiji...

slazem se da je ova najbolja - kao prvo zato shto likovi koriste teh Forze u fajtu veoma mashtovito i kao drugo zato shto DV kaze Luketu: You're not a Jedi yet! :)

ali fajt DM vs Obi vs Qui-G je super na pochetku kada DM "upali" svoje mega super puper red dual plural light sabere i kada frljne onaj predmet s poda u switch vrata hangara [:p]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam film i pokusao sam da ga gledam kao odusevljeni desetogodisnjak, a ne kao nadrkani omatoreli ex-fan kriticar koji hejtuje Lukasa. i svideo mi se, pored svih propusta u reziji, scenariju i izvodjenju.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...