Jump to content

Star Wars: Episode III


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Several hard-core Star Wars fans who had tickets for the first showing actually said that when the movie finally began, they started crying. Mainly because they realized that it's 22 years later, and they still haven't lost their virginity." - Conan O'Brien

[:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ne birinite vi za Koleta.Dok on daje ovakve kritike o mega hitovima ja znam da je

sve u redu.Ko se seca novembra 2003 kad je Kole i onda uspeo da pogleda Matrix

Revolutions pre svih nas i da da prilicno opsiran opis u negativnom kontekstu.

A ja sam uprkos tome odgledao Revolutions i ispao je bas kako sam oocekivao.Tako da i ovog puta ci pogledati E3 jer znam da ce biti obican film za

razonodu kao i svi delovi SW-a.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

e, brate, ja ću se do jaja smoriti ako krenu da sinhronizuju filmove ovde.. al valjda to neće skoro..

joj, ne daj boze...

Zamisli kako ObiWan izgovara kroz bes, agoniju i strah.. "You were the chosen one !!!"

I s njegovim izrazom lica... a Bosko Jakovljevic se dere.. "Ti si bio izabrani!!!"

ja bih se usrao od smeha

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pre pola sata stigoh kuci sa pretpremijere ili cega vetj... trenutno sam prepun utisaka i ne mogu da kazem da je film ispunio moja ocekivanja ali ne zato sto ne valja nego sto sam ja verovatno previse ocekivao. Manje vise tu je sve sto se i ocekivalo da bude, dosta makljaze lightsaberima, Palpatin postaje impertator, Anakin postaje Darth Vader, bla, bla, bla... Ali sve je ispricano previse brzo (iako film traje preko 2 sata) i sve se desava isuvise lako. Trenutak kada Anakin postaje Sith je nedefinisan, tipa: Palpatin: Samo ako predjes na tamnu stranu moci ces da postanes mocniji od ostalih Dzedaja, Anakin: Vazi, tvoj sam sluga pobicu ostale Dzedaje. Da ne pricam to sto su Vadera sklopili k'o LEGO kockicu za minut (jos se nije ni ohladio od lave).

Efekte ne treba pominjati zna se da je taj deo posla odradjen savrseno (mada bih ja izbacio scenu kada Vader i Obi-Wan "setaju" po onoj cevi) medjutim meni kao SW fanu je mnogo bitnija bila prica nego scene borbi. Yoda me je odusevio u svim svojim scenama (narocito kada koristi silu:)).

Anyway, nijedan SW film nije los (postoje bolji i losiji ali svi su dobri).

Toliko od mene, pogledajte film pa kazite svoje misljenje.

May the force be with you!

Link to comment
Share on other sites

Iako prelaz to the Dark Side nije bash uverljivo odradjen (u principu je dobro zamishljen uzrok, ali malo traljavo odradjen), po meni je film super - Anakin je mrachan, Obi Wan je likchina, Palpantin takodje. Scene iz Clone Wars-a na nekoliko planeta i borba na kraju koja je zaista mocna.

Ono shto je po meni najmocnije u ovom filmu je fight Yoda vs Emperor. Yoda jednostavno ROOOLLEEEZZ! [:p]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

a vas troijca zajedno imate jednog djoku a?

tuzhno je u sta sve ljudi mogu sebe da ubede...no dobro, vreme lechi ovakve zablude...

...po uvredama upucene na moj rachun vidmo da su ljudi koji to rade a) nezreli i b) emotivno vezani za SW

stavishe meni je ekstremno tuzhno da tako reagujete jer ste ochigledno vezaniji za te filmove od george lucasa koji vetj 20 neku godinu ne zna kako mu je poshlo za rukom da napravi par odlichnih filmova vetj samo gleda kako da napravi sto bolju platformu za prodaju akcionih figurica...samim tim zapitajte se: ako vama nesto znachi vishe nego onom koji ga otaljava - zasto je njegova rech sveta?!?

ja nisam emotivno vezan za film ili serijal, govorim objektivno, i za par godina kada se malo poraste i definitivno se pojavi nesto vizuelno impresivnije od ovoga ja cu i dalje moci ozbiljna lica da kazhem da je imperija super film, a ovo vishe netje biti "dobar"

Link to comment
Share on other sites

Film je odlichan. Nije revolucionaran kao prvi SW koji je snimljen pre 30 godina, ali ima dushu. Kada sam video lice Yode u onom momentu kada krenu da ubijaju dzedaje doshlo mi da plachem...

I da, treba imati u vidu da su ochekivanja vecine ljudi mnogo visha danas u odnosu na 30 godina ranije.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kole bate, samo kratko. Ova rcenica

"ja nisam emotivno vezan za film ili serijal, govorim objektivno, i za par godina kada se malo poraste i definitivno se pojavi nesto vizuelno impresivnije od ovoga ja cu i dalje moci ozbiljna lica da kazhem da je imperija super film, a ovo vishe netje biti "dobar""

je toliko puna kontradiktornosti da ces morati malo da revidiras.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad dosao iz bioskopa i u potpunosti sam ODUSEVLJEN...malo su me lecnule negativne kritike ovde, ali ipak vec nakon 20 min filma sve dodje na svoje mesto. Prelaz na tamnu stranu nije nedefinisan niti nagao, poceo je jos masakrom pustinjskih ljudi...ma savrsen film :)

Sad cu konacno nakon 20 godina cekanja moci lepo da gledam svih 6 delova odjednom :)

Link to comment
Share on other sites

,May 20 2005, 23:50:11] Kole bate, samo kratko. Ova rcenica

"ja nisam emotivno vezan za film ili serijal, govorim objektivno, i za par godina kada se malo poraste i definitivno se pojavi nesto vizuelno impresivnije od ovoga ja cu i dalje moci ozbiljna lica da kazhem da je imperija super film, a ovo vishe netje biti "dobar""

je toliko puna kontradiktornosti da ces morati malo da revidiras.

The Dark Side clouds his judgement... [:o)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti se slazem sa pER tU aMOR-om,

Sinoc sam ga odgledao u Domu Sindikata i odusevio sam se.

Ne mogu da prestanem da mislim o filmu .

Film je fenomenalan , pun emocija , noir verzija Star wars ...

I sta sad kad nema vise ??

Ste da se radi dalje ??

Now I am one with the force.

" ... ali metar moga sela , Amerika cela ... "

Link to comment
Share on other sites

Da ne bih opet spojlovao, chisto da navedem shta mi se generalno svidelo u filmu:

- opshta mrachna atmosfera

- fajt Vader vs Obi Wan & Yoda vs Emperor

- scene sa borbama na nekoliko planeta

- replike Palpantina, Yode i Obi Wan-a

- ideja "how to turn Anakin to the Dark Side"

- General Griveus (valjda se tako pishe)

- R2D2 je odlichan u ovom filmu [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kao jedan od pokazatelja kako su prequeli dobro povezani sa originalnom trilogijom, evo jednog, meni dragog, citata:

Luke: Leia... Do you remember your mother? Your real mother?

Leia: Just a little bit. She died when I was very young.

Luke: What do you remember?

Leia: Just... images, really. Feelings.

Luke: Tell me.

Leia: She was very beautiful. Kind, but... sad.

Fascinanta memorija za jedno novorodjenche, zar ne mislite tako? ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...