Jump to content

Leto , More , Gde??


Recommended Posts

bugarsak je zakon znaci sve brooka jeftino i imas pivo od 2.5 l za dz skoro za nekih 5 e kupis celo peceno pile hleb salate po volji i pivo od 2.5 l a uvece extra u skoro svakom lokalu imas penu do "pasa" i to je loodilo zanci svako vece druga riba i na plazu haba haba i sto je najvaznije osecas se kao kuci posto je 70 % srba tamo :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam pretprosle god. bio u primoskom, i bilo je extra!

food na ulicu,tj rucak i vecera u restoranima i naravno dorucak u krevetu, ali hocu reci da su cene obroka jako Smesne!!!

nisam bio u ostalim delovima Bulgarie,ali ove god. planiram to cruise po celoj Bugarskoj...sa naravno kesha koje bih nosio u CG. na 15 dana ovamo cu tj. u Bugaskoj biti milioner, koje ce se bolesno provesti!!!

Link to comment
Share on other sites

bugarsak je zakon znaci sve brooka jeftino i imas pivo od 2.5 l za dz skoro za nekih 5 e kupis celo peceno pile hleb salate po volji i pivo od 2.5 l a uvece extra u skoro svakom lokalu imas penu do "pasa" i to je loodilo zanci svako vece druga riba i na plazu haba haba i sto je najvaznije osecas se kao kuci posto je 70 % srba tamo :)))

da,a najace od svega je sto je tequila 0.5 jevrica!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam cuo da je "nesebar" ok mesto za chill!

nije lose, nije kich jos uvek postalo, dok ne mozemo za "pjasce" i "suncev breg" !!!

nemoj progesno da me shvatis nije to penzosko mesto, neg onije prepunjeno, zato cu ja moju turu ove god. zavrsiti u "primorskom" :) or turkey posto ima trajekt koji tera do instabula!!

Link to comment
Share on other sites

Pa znash kako bajo, ono malko mi je vise bitno sa kim idem a josh bitnije kolko kesha imam. Tako da ono, ako imam dovoljno da platjam hirove, platjatju. A ako ne pravac Bulgaria tamo umesto vina od 300$ ima tekila za za pola $ ^^

Bitan mi je provod....

pa naravno zato kazem da je ibica prenaduvana pogotovo sada kada je kvalitet provoda sem gore navedenog spao na 0

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bugarsak je zakon znaci sve brooka jeftino i imas pivo od 2.5 l za dz skoro za nekih 5 e kupis celo peceno pile hleb salate po volji i pivo od 2.5 l a uvece extra u skoro svakom lokalu imas penu do "pasa" i to je loodilo zanci svako vece druga riba i na plazu haba haba i sto je najvaznije osecas se kao kuci posto je 70 % srba tamo :)))

Peceno pile hleb i salata :)))

A jel moze korpica paradajza i paprike da se smesti ispod poljskog kreveta u prikolici?

Link to comment
Share on other sites

Bash sam gledao cene danas...

Znaci za samo cenu smestaja na nekom pristojnijem mestu u grckoj ili turskoj u bugarskoj mozes da se alkoholises i jedes ko stoka 10 dana i da ti jos ostane kesha (naravno i smestaj i sve)

Znaci ipak u bulgariju idemooooooooo!!

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine, je meni u Zlatnim Pjasicma, bilo bas extra jeftino, a ove godine cu najverovatnije u Suncev Breg da idem aranzmani se krecu negde oko 250 evra(*** hoteli naravno [:)]), sto i nije toliko mnogo [:)].

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko gde da idem u tu Bugarsku da se ODMORIM? A ne da prstim po klubovima i guram se po plazama..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas najbolje razumeo pitanje, ali mesto sa ubedljivo najmanje klubova na plazi jeste Chajka + nema puno ljudi na plazhi, jer plazha nije bas najkvalitetnija. Nalazi se blizu Zlatnih Pjasaca pa kao svi tamo idu na kupanjac, a ovamo je polu prazno. To je ono sto ja znam.

Link to comment
Share on other sites

Nene, treba mi lepa plaza pre svega, i negde ako ima chak i lepo more, i da je sto dalje od provoda..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...