Jump to content

Sahara


Recommended Posts

Veceras sam odgledao film

i zali boze nesto vise id 1.5h provedenih uz tv

Ocajan ali stvarno ocajan film bez price, sa glumcima koji ocajno glume jednom recju dosadno!

Film nemojte da gledate ako bas ne morate!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

glumci : metju mekonahju i penelopa kruz

radnja: metju mekonahju je lovac na blago i antikvitete koji ne znam zasto trazi olupinu americkog broda iz perioda gradjanskog rata, punu zlatnika ali usred Sahare. Sa druge strane penelopa Kruz glumi doktorku koja radi za neku internacionalnu humanitarnu organizaciju i koja misli da je isti brod odgovoran za smrt broja ljudi u tom kraju pustinje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao ovaj film, a necu da otvatam novi topik jer ne zasluzuje.

XXX2 je najlosiji film koji sam ja u zivotu gledao a da se secam (ima i onaj sa Stivenom Sigalom u Alkatrazu, ali tu bar ima koji potez aikidoa). Film je toliko los da nema ni jednu jedinu pozitivnu stvar (osim za hopere sto ima ok muzike). Obavezno ovaj film nemojte da gledate.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

glumci : metju mekonahju i penelopa kruz

radnja: metju mekonahju je lovac na blago i antikvitete koji ne znam zasto trazi olupinu americkog broda iz perioda gradjanskog rata, punu zlatnika ali usred Sahare. Sa druge strane penelopa Kruz glumi doktorku koja radi za neku internacionalnu humanitarnu organizaciju i koja misli da je isti brod odgovoran za smrt broja ljudi u tom kraju pustinje

ispravka nije brod kriv za smrt ljudi nego neka nova bolest a ispostavi se na kraju (ma necu da vam kazem da ne bih kvario film ;) ) ispostavi se da je zlikovac trovao vodu ma smesan je film

i nije mi jasno zasto se film desava u africi verovatno im je bilo najjevtinije da snimaju

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

xxx1 je toliko los film da je jedan od svega nekoliko koje nisam odgledao do kraja, xxx2 bi, cini mi se, mogao da mu pomraci slavu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sam jackson je zapravo najpoznatiji po tome sto radi ali bash sve...znachi ne odbija nista i stalno nesto snima...jeste, zbog toga mu se desi da snimi poneko teshko sranje, ali to sto ima besprekornu radnu etiku i ne dozvoljava da mu slava udari u glavu je za svako postovanje (pa makar neki od pomenutih filmova bili govna koja george lucas izbacije iz svog bolesnog mozga....)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...