Jump to content

Umnjaci


Recommended Posts

Uf, ko je srecni dobitnik kome su dosad izrasli?

Znaci ne verujem, vec dva meseca se vucaram sa bolovima u glavi, izgleda od umnjaka, i sve su jachi...taman se smiri, kad ono POP! K'o pecurka, jos jedan krene da izbija...trenutno su mi 3 komada u pokretu, bljujem krv vec dva dana, a glava me boli sve do trupa, i vrat, imam filing da ce svakog trenutka puci od pritiska...fuj...mogu da mislim kako je onima kome raste direktno u drugi zub, ijaoj...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Slepoocnica, ne znam dal' je od umnjaka...ne znam moze li? I to dva meseca :P

Ko udje na ovaj topik izrasce mu umnjaci za nedelju dana!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni trenutno rastu sva cetiri ali ne osecam bas nikakav bol... divi brate to kod nekog zubara ili tako nesto da li je to normalno... (mozda da boli malo je normalno ali toliko bash ne znam...)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Meni trenutno rastu sva cetiri ali ne osecam bas nikakav bol... divi brate to kod nekog zubara ili tako nesto da li je to normalno... (mozda da boli malo je normalno ali toliko bash ne znam...)

Pa nije..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam to izvadio tokom gimnazije. sva cetiri

Ozbiljno? Ja sam bash razmishljao o tome... kad- tad moram da ih izvadim. [:D]

Ali ipak bolje da sacekam jbg nikada nisam vadio zube... nikad!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije bash bezblno kad budu krenuli da cepaju meso...

kad su debelom izlazili bio je pet dana komiran

On je komiran i dan danas :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Opet si pomesao sa Lidokarinom, moraces na exit da se podsetis.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za sada ide dobro, evo pri kraju rasta su, ponekad me je bolelo ali nishta strashno...

A kad smo vec kod zubara, znaci proshlo leto sam ishao prvi put kod zubara bez keve da vadim zub... I sta da kazhem... Vadili su mi sat vremena zub, dali mi 2-3 lokalne anestezije, 1 INEKCIJU za operisanje vilice i tako... Neke 3 apsolventkinje i 1 "doktorica" koja ima 20 god... Znaci nisam mogao ni da ih pogledam od bola... Ona kaze sad nece da te boli, da jos jednu a meni nishta ne znaci... Vrishtim strashno... Morala je da ga sece na 2 dela pa onda 1 po 1... Nije me bolelo to vadjenje delova koliko to secenje na delove... Znaci tu neki zivac i kada god ga dodirne vrisak... I sada hvala bogu imam sve zdrave zube, samo na 2 kutnjaka mrvicu kamenca ali ne smem da idem kod zubara... Znaci FOBIJA ;)))

Docu u Bg na lasersko popravljanje, bezbolno je a kazu da je jeftino...

btw. Jel ste vi imali neka "lepa" iskustva sa zubarima???

Link to comment
Share on other sites

lol

btw ako ti je frka, mogu da nabavim neke veterinarske anestezije koje se daju kada se krupna stoka sterilishe

Otkud to tebi? Cuvas za glavobolje?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zajebani umnjaci....

ako imas malu vilicu ili zube broj vece npr. kao ja, vadi dok ne naprave haos, meni su posle bolova preporuchili da ih izvadim pa su na VMA vadili donje umnjake (oni to zovu 'operacija') i chobani mi spucali silnim klestima 4-ke donje, sad su pokojne. Obe su naprsle i rascepile se posle par meseci od vadjenja umnjaka.

S gornjim umnjacima ne znam sta se desilo, valjda su osetili traume ovih donjih pa su cutke i mirno nikli (ne secam se ni kad)

ja da mogu da se vratim unazad, izvadio bih neki drugi par zuba i ostavio umnjake da izrastu normalno, ali nisam hteo da slusham 'starije i pametnije' :)

Link to comment
Share on other sites

ako imas malu vilicu ili zube broj vece

Brate jel pricamo o zubima ili o cipelama?

kruko toliko si se bavio pronografijom da poceli da ti rastu rogovi iz ustiju

Jes, rogovi iz kurca..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nije tolko strashno ali idite kod proverenog zubara. ja sam imao bash taj problem da mi je mala vilica i gornji levi umnjak mi udarao u 6icu i bolelo je u pm. sama operacija ne boli toliko zbog silnih anestezija ali kad pochne da prolazi dejstvo posle par sati ume da bude gadno. evo dan kasnije me jebe samo otok desni od te anestezije ali opashtje i to valjda uskoro.

btw. mozhete da zamislite moje chudo dok pijem gusti sok na slamchicu zbog pojebanih zuba, dolazim na forum posle 10 dana kad ono prva tema koju vidim - umnjaci :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...