Jump to content

Anime


Recommended Posts

Pogledao Appleseed.

Get ready for some serious hate.

Iako je cgi fenomenalan (10/10) i prica 'manje vise' drzi vodu, razume se da je od drugog Masamuneovog remek dela-gits, ovo jaaaako daleko. Previse 'i'll protect you even if it kills me' sranja. Sto nije lose za, npr, Advent children, ali ovo, nakom gits-a moze samo da bude prakticni prikaz sklopa gomile novca, malo umova cgi industrije i ljubavne price, kojoj se zaista nisam nadao nakon prvog dela. :"( Mislim, alo, Masamune. To treba da prsti od nekog opasnog sajber postapokalipticnog seta gde vlada utopija okruzena hakzorima i pravim terorima a ne

civila koji furaju jebeni mindcontrol bluetooth na usima! x(

Imaju toliko materijala po stripu (koji nisam citao, na zalost), a oni naprave dva cgi filma. Pas im mater jebo!

Ukoliko ne naprave neku bahatu seriju od 20ak epizoda (sto bi bio jedini pametan potez da se ovaj naslov izvuce iz govana abnormalnih proporcija, mozda), bicu jako [:(] .

Da ne kazem da svi koji su skidali DVD rip su se debelo zajebali, ukljucujuci i mene, jer je prevod m-a-j-k-o m-i-l-a!

Kaze u jednom trenutku 'Arigatou', oni preveli 'i owe you one, friend. Thanks.' Ne citiram 100%, ali veoma sam blizu.

Prepun je rupa prevod, sto je ogromna steta za ovako dobar rip.

nesto bas ne volim anime ali ovo mi se svidelo :)

Pogledaj gits (ceo) sunce ti kalajsano.

^^

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gledao sam gits jos poodavno i on me je i podstakao da gledam anime. Sta kazes vredi da pogledam taj CGI ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vredi ako te zanima cgi. Ako trazis nesto poput gits-a, ne.

Ne znam. Skini, pogledaj, prokomentarisi. Ja sam svoje rekao u predhodnom postu.

Ako se odlucis, uzmi ovo.

Ima prevod za gluvo-neme.

Doduse .srt je u pitanju, tako da moze da se makne nepotrebno u notepau, ako bi ga rezao,

mada ne vidim poentu. Prvi deo pre ovoga, razume se. :P

U svakom slucaju ne moze da boli.

@ topic

Skidam Vexille, javljam utiske.

Nadam se pozitivnim...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

wtf sta ce mi prevod za gluvo neme jel neko nova fora rolf ?! ¬_¬

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Novi vid mucenja by Stormscion :

Narezite ortaku 32 epizode DeathNote-a i recite mu da je to sve sto ima,pustite ortaka da gleda,da se nalozi i onda kada uspaniceno zove da pita kako je ovo kraj kad lepo pise to be continued...recite nonsalanto: A PA IMA JOS PAR EPIZODA....ZABORAVIO SAM DA TI NAREZEM.

Elem ja sada skidam sa realitylapse-a ,al me nesto jebe ide samo 10kb/s......a bolestan sam i ne mogu jos da izlazim iz kuce,inace bi dotrcao do storma jelte.

Ovo sve pisem samo zato sto sedim kuci,blenem u dl window 33e epizode DN-a i ludim lagano.

Link to comment
Share on other sites

Pazi zafidovao si Figle i to debelo sigurno sam ti narezao sve nego si ti izgubio disc ili tako nesta. Ne vidim razlog zasto ti ne bi narezao u damn bastard !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@Dz

I agree.

Ali:

Berserk je majka mara, svi cemo se sloziti. Iako je, kako smo zakljucili, samo jedan deo mnogo vece celine.

Cenim da Shigurui nisi pogledala, podeli svoju kritiku kad/ako ga pogledas.

Uzeo sam ta dva posto sam njih spomenuo u predhodnom postu on that topic.

shto jes' jes', ali ja bi da se napravi !!!!cela anima!!!!, postho sam se od stripova odvikla josh u osnovnoj shkoli josh plus da chitam na kompu me smara

aj videcu da skinem shigurui kad opet budem imala net

Probaj sa Texhnolyze-om. ...

e uzeh ga od ortaka :P

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Shigurui je tezak kao sveta zemlja ali zato vredi svakog minuta :) neces zazaliti.

A kapiram da kada bi pravili celu Berserk anime posle Eclipse eventa da bi to moralo da ide tamo oko 02 00 ++ kao 18+ rated materijal :) [ ako bi ga pak pravili kako treba da ga prave ].

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vexille.

CGI - 10/10 Skinuti HDDVD verziju NE IZ PREDHODNOG POSTA. Prevod je radila THORA, grupa koja je prevela Appleseed i ukenjala ga snazno.

Storyline- 9/10 (mana - strpano u film, mogla je pakleno dobra serija da se napravi)

Atmosfera- jebeno izuzetna!

Nema gore-a, kidanja udova i sl, ali ne smeta uopste. Barem meni.

Da ne gushim sa likovima, muzikom itd, sve je besprekorno. Ima jedna 'stvarchica' koja mi umalo nije ubila trip odusevljenja,

ali zazhmurio sam na jedno oko. Necu reci sta, ocekujem da ce prvi koji odgleda dati odgovor na to pitanje. :P

Veoma sam iznenadjen pomenutim naslovom, i nista vise necu reci.

Ljubitelji anime culta, CGI-a, postapokaliptike i odlicne akcije - grab this shit asap !

Apleseed je odzvanjao svuda kad se pojavio, i dobili smo prvoliv provuchen kroz dobar CGI,

a ovo je iz nekog razloga potisnuto od bilo kakvog hype-a. O__o

Sto se o Vexille-u nije pricalo ne ide mi u glavu nikako...

DL link XviD Vise nego pristojan, proveren prevod.

EDIT:

Sad sam video da je isti lik radio i na Appleseed-u i Vexille-u.

-__-

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Bleach je dobar do pocetka Baunto-a.

Posle toga je Kubo poceo da radi bunike i poceo da pravi vnogo.

A imao je tako dobar potencijal... :(

Katsu, ako odlucis da nastavis sa Bleach-om,

pogledaj prve dve sezone i nista vise.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam vec poceo da gledam odgledacu ga do kraja,ali serija me bash slabo drzi.Nema mi neki shmek koji bi trebao da me tera da gledam.Iako nisam ljubitelj naruta...u ovom slucaju mogu da kazem da mi je cak i naruto imao bolju atmosferu i bolje cliffanger-e i "terao" me da gledam dalje.Po meni je i dalje neprevazidjen HxH,al ono stvar ukusa :)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

@ Katsu

Pa ne znam dokle si stigao ali posle druge sezone biva samo gore.

Znaci zelja za gledanjem sledece epizode se gubi jako brzo. Ali kad si navalio, enjoy. ^^

Iz istog razloga sto HxH vuce slican klise nisam moga da se nakanim da pogledam vise od 2 epizode. :\

Kao i One piece koji sam jedva cekao da metnem u ROM kad sam ga razmenio sa Nigger-om.

@ Jonhh1e

radnja je ok

Radnja je ista tuzna prica koja se provlaci kroz stotine anime naslova. Jedan baja trazi osvetu

usled pricinjene nepravde nad svojim narodom/klanom. I ta radnja smrdi po kiselom kupusu.

Drugim recima ubacen filler pun bespotrebnih/retardiranih lutkica da zadovolji razdraganu decicu. Kon je bio maskota, ostali su gori od telerabisa.

I koja je poenta...? Ichigo trenira, i trenira, i trenira, i do qrca koliko trenira...

Jebeni japanski Chuck Norris!

al nekako smaraju likovi, nezanimljivi su

To je zato sto su nastali usled hajke na novac a ne u trenucima Kubovog uspona, koji nije puno potrajao

jer su mu zenice ubrzo navukle cureless virus znan kao The Mighty $.

Udavio se sopstvenom crtachkom olovkom dabogda.

BTW, Espada arc sux.

Nadao sam se na pocetku iste da ce crtani malo da se digne iz pepela ali sacuvaj Boze sta sam doziveo.

Ona tri smaraca od Hollow-a u Hueco mundo-u ne zelim ni da pominjem jer vratice mi se skoro pojedeni pasulj sa mladim lukom u grlo, and you don't want that.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@ Katsu

Pa ne znam dokle si stigao ali posle druge sezone biva samo gore.

Znaci zelja za gledanjem sledece epizode se gubi jako brzo. Ali kad si navalio, enjoy. ^^

Iz istog razloga sto HxH vuce slican klise nisam moga da se nakanim da pogledam vise od 2 epizode. :\

Kao i One piece koji sam jedva cekao da metnem u ROM kad sam ga razmenio sa Nigger-om.

Tu sam na 90 epi. Peglaju se sa Bauntima.

Ti spominjes klishe,pa nema tu sta...oduvek je bilo da vecina 50+ epi serije su o liku koji jaca i jaca zbog _____(navedi razlog)[:D] Naravno to ne bi bilo to kad on ne bi imao neke debilne sajdkikove i epizode koje bi trebale da predstavljaju neki comic relief,a josh vishe kvare utisak[:D] Neko to moze da svari neko ne,a ocigledno vecina ljudi moze,posto vidi koliko je Naruto popularan i kojoj kolicini ljudi je to prvi anime koji su gledali i svideo im se. [;)]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ok, prosek godina Naruto fanova je ~15 godina, npr. A serija generalno ima veoma jaku pricu koja je unakazena vecitim secanjima, ucestalim suzama i prici kako ce svako svakoga da zastiti. Sto naravno tom godistu pruza dodatno nesvesno vaspitanje i uzor (usled cega nastaju cosplay sramote), like so.

cosplay-rocklee-gai.jpg

naruto_cosplay.jpg

Ne vidim nikoga starijeg od 15 ovde, do you? ^^

E sad, zasto bi tvorac istog ubacivao u storyline, recimo Shigurui element kada bi 80% ljudi okrenulo ledja njegovim 'kreacijama'. Ne...neka placu sto vise, dizu pogled ka vedrom nebu i vicu Kimi no shiawase ga, ore wa mamoru. Yaksoku des! [puke4]

Taj klise me drzao u prvom takvom odgledanom delu. Ali kad uzmes novih 50+ epizoda i vidis isto sranje, i shvatis da ce taj isti Ichigo, Naruto, Monkey D. Luffy itd, da rade isto sto i svoji predhodnici dodje mi da izvrsim seppuku drvenom viljushkom, sto bi bilo veoma bolno. Ja sam doduse imao dva takva crtaca u opticaju-Naruta i Bleach na samom startu svoje karijere gledanja dugachkih serijala. Bleach sam odjebao zbog Kubove prodaje, Naruta cekam da iskaze svoje stanje sa trenutnim aktuelnim desavanjima povodom Sasuke-a, i verovatno da prestanem da gledam nastavi li ovim tempom gde imam osecaj mesec dana gledam jednu te istu epizodu.

Drzacu se ja proverenih stvari max do 26 epizoda. ;)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...