Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

neam pojma, bicete obavjeshteni [:D]

btw, Naturo Shipuden je sa 112 epizodom zavrsio poslednji set filera, 113 epizoda je nastavak main priche!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Hah fala maschori :P Taman sam budzio ratio i oni ga ugasili.

Kako si uopste nashao ovu vest ?

Pa to mi glavni izvor svezih naslova.

Kad sam video da je 'mreo, morao sam svemocnog gugleta da konsultujem.

@cali [roflmao]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam sinoc do kraja Texhnolyze.

Ja mislim da anime ne moze biti depresivniji.Ako neko zeli da bude ubijen u pojam , ali kvalitetno , pogledajte Texhnolyze do kraja.Ja kontam da cu neke od ovih motiva sanjati kad tad , naravno u nekoj mojoj suludoj verziji.Jedno je sigurno , anime je upecatljiv.

Naravno , posle prvog gledanja nisam skontao pola elemenata price , krpim citajuci po netu , a kad se udje u domen teorija deluje kao da seriju uopste nisam ni gledao.Da li tu zbilja ima toliko skrivenih motiva i znacenja? Iskreno , mislim da nema ali svakako se ne moze reci da je serija gledljiva i lagana.Ona je sve samo nije gledljiva i lagana.

Moja klasifikacija zanra - horor.Ubijam-u-pojam tip horora.Kvalitet nije sporan.

Pogledao sam seriju samo jednom , a zahteva bar jos 2.Minimum.Mozda i promenim stav , mozda.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

A kol'o malo ima takvih dobara... :/

@ topic

Goku Midnight Eye

Lici na wicked city a i datira iz tog doba. =)

Dacu mu sansu ^^

@torrent.

Ako neko ima resenje bio bih mu zahvalan.

U zadnje vreme pri startovanju torenta krece sex. U prvih par minuta ide sve po planu, nakon toga torent pocinje da mi siluje CPU i ne zanima ga nista. U task manageru/performance, CPU speed mi zakuca na 100%. Kad ugasim torrent problem se polako stisha. Pomoc...

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam sinoc do kraja Texhnolyze.

Ja mislim da anime ne moze biti depresivniji.Ako neko zeli da bude ubijen u pojam , ali kvalitetno , pogledajte Texhnolyze do kraja.Ja kontam da cu neke od ovih motiva sanjati kad tad , naravno u nekoj mojoj suludoj verziji.Jedno je sigurno , anime je upecatljiv.

Naravno , posle prvog gledanja nisam skontao pola elemenata price , krpim citajuci po netu , a kad se udje u domen teorija deluje kao da seriju uopste nisam ni gledao.Da li tu zbilja ima toliko skrivenih motiva i znacenja? Iskreno , mislim da nema ali svakako se ne moze reci da je serija gledljiva i lagana.Ona je sve samo nije gledljiva i lagana.

Moja klasifikacija zanra - horor.Ubijam-u-pojam tip horora.Kvalitet nije sporan.

Pogledao sam seriju samo jednom , a zahteva bar jos 2.Minimum.Mozda i promenim stav , mozda.

Slazem se donekle. 

Anime je depresivan , dubok , promisljen , visoko kvalitetan , ozbiljan. Jako malo ima takvih izdanja ... mozda samo ergo proxy bi poredio sa texnolize od onoga sta sam ja gledao.

Zato je po meni jedno od najboljih ostvarenja ovog zanra.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam sinoc do kraja Texhnolyze.

Ja mislim da anime ne moze biti depresivniji.Ako neko zeli da bude ubijen u pojam , ali kvalitetno , pogledajte Texhnolyze do kraja.Ja kontam da cu neke od ovih motiva sanjati kad tad , naravno u nekoj mojoj suludoj verziji.Jedno je sigurno , anime je upecatljiv.

Naravno , posle prvog gledanja nisam skontao pola elemenata price , krpim citajuci po netu , a kad se udje u domen teorija deluje kao da seriju uopste nisam ni gledao.Da li tu zbilja ima toliko skrivenih motiva i znacenja? Iskreno , mislim da nema ali svakako se ne moze reci da je serija gledljiva i lagana.Ona je sve samo nije gledljiva i lagana.

Moja klasifikacija zanra - horor.Ubijam-u-pojam tip horora.Kvalitet nije sporan.

Pogledao sam seriju samo jednom , a zahteva bar jos 2.Minimum.Mozda i promenim stav , mozda.

kako sam se nasmejala, ali jesi potpuno u pravu!

shta da dodam sem my cup of tea [:D]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...