Jump to content

1. Maj...


Recommended Posts

Nisam siguran da je neko okacio topic... Dakle kako vam je bilo, gde ste bili, kako ste se proveli i slicno [:D]

Ako imate neku dobru zanimljivost pishite ;)))

Evo npr. ja sam bio sa drugovima kod mene u vikendici i bilo je extra... Posle jela smo ishli u shetnju Fruskom Gorom koju smo otprilike celu obishli ;))) Znaci kako oni seljaci lazhu strashno... Idemo sa jednog izletista do drugog i svaka 2-3 kilometra pitamo nekog "Izvinite, koliko ima do ..." A oni svi vichu "Jos 2-3 kilometra"... Znaci tako smo prepesacili jedno 30 km... Strashno, evo noge me otkidaju...

Da vas vidimo [:D]

Link to comment
Share on other sites

prebio se od piva, cevapa, kobasica i krilca ... mmm ... krilca

inache, bio sa ekipom standardno u shumarku na frushkoj, nishta interesantno sem eto shto smo se neshto glupirali sa sekirom i iskopali maticu iz stabla (onu mravlju, shto je prcaju svi mravi) i shto sam pao sa drveta al' mi nishta nije bilo :)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ne verujem ja u te komunistichke fazone... dan kao i svaki drugi...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ja sam mrsio za vreme posta...tako da sam danas jeo samo pastrmku punjenu pecurkama i prelivenu slatkim sosom od pecenih badema, posluzenu na pirinchu....

btw obozavam restorane na dunavskom keju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

iako sam saznao danas posle podne da je 1. maj (otju da kazem, da mi je neko rekao da je mart - poverovao bih) proveo sam ga krajnje kao i svaki drugi dan u mom mizernom zivotu.

ustao oko 13h, "ruchao" neku salatu, izashao napolje, gluvario, bio do bioskopa u mom najomiljenijem terminu (poslednji dan, poslednja proekcija), sada se vratio kutji i upravo me iritira nechija polu pojedena milki vej chokoladica... rado bih smazao tu polovinu ali ne smem, i da - mrzi me da ustanem da je sklonim na neko sigurno, daaaleko, mesto.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se odvalio kod ortaka od rostilja,pa smo posle klope otisli u neku vikendicu na kraju grada gde smo se nasli sa ostatkom ekipe i bilo mi je do jaja...posle smo opet rostiljali i usmrdeo sam se ko ker od onog dima...Pokusao sam da pijem ali mi nije islo zbog jucerasnjeg prekida pa sam zato zaobisao alkohol za danas [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ustao u 13h, supica da smiri onaj burger od 02h nocas, preko toga

par sarmi, i jedan jagnjeci stejk uz zelenu salaticu i rotkvice...

Posle sam uhvatio horizontalu i sa zenom overio par dobrih divx

naslova......izmedju ostalih i CIDADE DE DEUS koji najtopljije

preporucujem svima!

CidadeDeDeus.jpg

cidadededeus2.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ustao u 13h, supica da smiri onaj burger od 02h nocas, preko toga

par sarmi, i jedan jagnjeci stejk uz zelenu salaticu i rotkvice...

Posle sam uhvatio horizontalu i sa zenom overio par dobrih divx

naslova......izmedju ostalih i CIDADE DE DEUS koji najtopljije

preporucujem svima!

Jel to "Grad bogova"???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...