Jump to content

ZENE!!! :)


Recommended Posts

Kao sto vidite, u ovom postu nemam nameru da vas preterano ispravljam, da tvrdim drugacije i slicno, jer ukoliko ste vi ubedjene da su stvari onakve kakve ste vi navele u vasim postovima, onda ok, neka bude tako...

Ali to je OK, jer ne bih nista ni postovao da nisam ocekivao odgovor i odbranu "optuzenih" ili onih koji su se doziveli tako.

Nazalost, vidim da se ovde vode polemike oko toga da li bi Brankica mogla, ili ne da dolazi u BG, da li bi joj bilo tesko da podnese put i slicno... hmmm... Mislim da niste u poziciji da dajete odgovor na takva pitanja i mislim da odgovor necemo ni dobiti ukoliko sama Brankica ne odluci da nam svima da odgovor na ta pitanja ovde na forumu, jer se, ja smatram, to tiche nje licno, zar ne?

da... josh nesto.... Nije bitna Francuska, nije bitno cak ni ko igra u ekipi, bitno je postovanje i saznanje da se CS ne igra samo u BG-u vec i u ostalim gradovima Srbije i da jos uvek postoje ljudi van "velikog grada" koji hoce da se izbore za svoje mesto u celoj prichi.

To ko se nasao prozvan ili ne, je sasvim druga prica, a ko iznosi iskrivljene informacije, sasvim treca! Ti/vi da se nisi/niste nasli prozvanim, ti verovatno ovo sve ne bi ni pisao, tako da molim lepo... A kada si dobio argumente i pitanja na koja ne mozes da odgovoris, onda odjednom neces da pises i odgovaras. Malo otjes malo netjes.. Nema veze. Mi smo najgori, svi smo se urotili da sistematski unistimo Brankicu i sve ljude koje ona poznaje, i neka tako i ostane... Ako takodje tvrdis da smo mi iskrivili istinu u nasu korist, a ti rekao sve onako ako jeste, dobro. Ljudi koji su upuceni u desavanja znaju sta je istina sta ne, oni koji ovo citaju iz trece ruke, nije ih ni briga i verovatno se pitaju i zasto citaju. A "odbranu" si ocekivao, jer si napad napisao sa razlogom, i samo bi budala cutala.

"Polemika" da li ona moze da dolazi u Beograd ili ne ne postoji, jer to nije polemika, vec cinjenica, i tu nema ko da daje svoje misljenje. Mislim da sam u vezi toga dovoljno rekla u svom prethodnom postu, nisi mi dao odgovor ni na jedno pitanje, te se necu po tom pitanju ponavljati. Sto se tice postovanja njega je bilo i nije dovodjeno u pitanje, dok ti nisi izneo gluposti kojima si, bar mene, povukao za jezik, jer se na tako nesto mora odgovoriti. A ako se CS, kako ti kazes, igra i u ostalim gradovima, utoliko je pitanje zasto bi se ona cimala do Beograda vece! Ako se igra bilo gde, zasto smo mi ispali krivi jer je nama cimanje da cekamo nekoga iz drugog grada da dodje da bismo mogli da vezbamo! Ispade jos da mi branimo nekome da se "izbori za svoje mesto"! Pa hajde, napravite u svakom gradu jos po 10 ekipa, dodjite, izborite se, ja cu biti najsrecnija kad se to desi! Ali da mi svi klecimo da bi jedan mogao da se izbori..... Alo, pa kao da pricas o najboljem igracu na svetu a ne o prosecnom zenskom igracu!

Ma, sto ja uopste i gubim vreme kucajuci sve ovo, kad i onako TI prvi zelis samo da razgovaras o stvarima koje se zasnivaju na "rekla-kazala", ali kad te neko pita konkretno pitanje za konkretan odgovor, onda 'ne zelis da iznosis misljenje i odgovras'.. Sto se mene tice, diskusija je zavrsena, vise rec necu reci na ovu temu, a ko je upucen i u toku, zna istinu i zna kako stoje stvari. Ostali, verujte sta hocete, zaista i nije bitno.

(\_/) - This is Bunny.

(O.o) - Copy Bunny into your signature to help him

(> <) - on his quest for world domination.

...evo vam zeka 'ebo vas zeka... %)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazalost, ljudi koji su od samog pocetka u ovoj prichi, po ko zna koji put, ostace i gluvi i slepi i nemi po pitanju ove rasprave... Vidim da odgovore i komentare ne dobijam od ljudi koji su trebali da ih iznesu, nego, nazalost od tebe i Nede, koje ste dosta kasnije uletele u celu prichu oko osnivanja zenske ekipe... Ustvari... ima li svrhe....

Josh jednom pozdrav i sve najbolje

Link to comment
Share on other sites

Mizerni bre trebao si ti da se obrijes i da igras za tu ekipu [:D][:D] evo i ja cu ako ti budes [:p] samo bez shakala necu da igram posto cemo sa njim u fr. da dobijemo nagradu za "igrachicu" sa najvecom glavom [8D] !!!!

Ajde bez svadje a vi snaje tamo da pobedite "nekog" [^]

....

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, ljudi koji su od samog pocetka u ovoj prichi, po ko zna koji put, ostace i gluvi i slepi i nemi po pitanju ove rasprave... Vidim da odgovore i komentare ne dobijam od ljudi koji su trebali da ih iznesu, nego, nazalost od tebe i Nede, koje ste dosta kasnije uletele u celu prichu oko osnivanja zenske ekipe... Ustvari... ima li svrhe....

Josh jednom pozdrav i sve najbolje

Ako si ocekivao i mene medju nabrojanima,evo mog komentara:

Zashto svi ljudi vole da se stavljaju u poziciju zrtve...nikad mi nije bilo jasno...

Ja se izvinjavam ako se Brankica nashla uvredjena,ali znamo vrlo dobro da zashto je doshlo do toga da ona izadje iz ekipe...mi nismo mogle da prihvatimo njene uslove i zelje.

Ne razumem zashto dolazi do ovakve teme i na ovom mestu...da li ce svi ljudi koji ovo citaju pomci oko toga da se (nepostojeca) nepravda ispravi.Imate nashe brojeve i zato me cudi shto se zalite i smarate ove ljude ovde..i ruzite ovako lepe zelje :)

Ni jedna devojka nema nishta licno protiv Brankice i nadam se da vam je to jasno,a za ostalo ne budite smeshni...znate da je sve shto ste napisali neopravdano.

A za ubuduce da se zna

DEVOJKE NIKO NIJE OKUPIO I NEPOSTOJI OSOBA KOJA MOZE DA KAZE DA JE NAPRAVILA EKIPU!!!!!

Svako ko kaze drugacije nije u pravu.

Ja se josh jednom izvinjavam ali nije moglo drugacije i vi ste toga svesni..Brankica nije mogla da postigne nash tempo,a ostalo bash i nemoram da iznosim jer nemam volje da se cigancim.

Nadam se da sam dovoljno rekla da bih sprecila dalji tok ovih gluposti i neistina.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ispisaliste vishe slovca nego ja za 2 i po godine ;) Ovaj jedva procitah sve ovo.

E nisam vas video na delu ali mi mirise na dobro cim je Goran tu umesao prste ;) paa ono gud lak , zezajte se i verujte u sebe a i u timmejtovke i bitje okey..

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Ah da ja se izvinjavam shto ranije nisam nishta napisala...sad mogu..

Zelim da se zahvalim na svim ovim lepim zeljama i komentarima (pocrveneh citajuci..bash ste slatki vi mali laskavci :))

Zelim na prvom mestu da se zahvalim Nedi koja je pristala da se bakce sa nama i znam da joj polako ali sigurno opada kosa od nas :) HVALA NEDO

Sledeci je Bjeli zajedno sa celim G3 timom koji nas podrzavaju,a bez njih ne bi bilo ni nas. HVALA VAM

Posebno se zahvaljujem klubu Forum koji nam je omogucio nesmetano vezbanje u dobrim uslovima...HVALA FORUMASHI

I naravno zelim das e zahvalim mojim klanovkama koje me trpe i imaju razumevanja..na prvom mestu N1K1T4 koja bi me verujem odavno bacila lavovima...HVALA DEVOJKE

Naravno nashem neponovljivom treneru koji je zasigurno do sada dobio cir od nerviranja ma da on to slatko prikriva :)Ako neko moze neshto da napravi od nas sada sam sigurna da je to on. HVALA PREDI

Ah da momci koji nam izlaze u susret i sa zadovoljstvom nam pokazuju koliko ne umemo,njih nikako ne smem da zaboravim. HVALA ekipi GLORIJA

I na kraju bih se zahvalila kako Sanjinom I Lidijinom,tako i mom decku shto se trude da izigravaju botove s vremena na vreme da bi nam pomogli pri vezbi.Znam da je smor ali sve ide u rok sluzbe,zar ne? =] SRKI,ZMAJU,MARKO HVALA

Bice nam potrebna velika moralna podrshka,jer ovo je ipak neshto novo za nas 5 i javam se na istoj zahvaljujem josh jednom HVALA SVIMA [:D]

*QueentuS*[ZOE <3 Sunshine]

Link to comment
Share on other sites

do koje teme mi stigosmo...

Pa Dr.Mizerni je rekao da je Brankica clan mense, onda je zvezdica rekla da one nisu "pametne" [:D] pa joj je kidy rekla da govori u svoje ime [:D]

A sto se tice ove afere o Brankici, licno mi je zao sto ne igra za ekipu, iz razloga sto je poznajem licno, supruga je nashem manageru Dr.Mizernom ;P

Ali posto ne znam detalje, ostacu na tome da mi je zao jer nista ne mogu da uradim na bolje za nju...

A ekipi zelim da nastave sa vezbanjem, jer kako vidim to rade veoma cesto...GL i sabijte one bgirls [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ako se igra bilo gde, zasto smo mi ispali krivi jer je nama cimanje da cekamo nekoga iz drugog grada da dodje da bismo mogli da vezbamo! Ispade jos da mi branimo nekome da se "izbori za svoje mesto"! Pa hajde, napravite u svakom gradu jos po 10 ekipa,
Link to comment
Share on other sites

Jbt, dodje covek na ovaj forum , na ovu temu..i ocekuje sada ono "Devojke uz vas smo,znamo da ste slabe, ali verujemo u vas da cete uraditi nesto, polako ima vremena i ako nista ne uradite u pariZU [:D] , samo igrajte vezbajte verujemo u vas.."...kad ono suprotno, ko je koga izbacio, ko se s`kim svadjao sta je radio..jela baba bunike, nije jela..ja samo znam jedno..a to je da ne mogu da branim sada tu devojku koja je bila 5ti igrach , ili da branim njih 4 tj. 5 [:)] , ali jedno mogu da kazem a to je moje najiskrenije misljenje pa makar se naljutile sve na mene..a to je ..da jedna mozda cak 2 devojke ne bi trebale da igraju za tu ekipu i da bi trebale da igraju druge 2 ili eventualno 1, Jovanica da udje u ekipu i npr..andjeo...mada sam cuo da jovanica netje da igra, a za Vanju (andjeo) mislim da hmzz...sada nema mesta, jer su vetj devojke malo uigrane..a sto se tice te devojke ne znam odakle je Sremska.. sta? nemam pojma..nemoj da se naljutis na mene sada posto ne znam stvarno odakle si...imam 2,3 pitanja za tebe..a to su :

1.Da li ti mislis da si toliko dobra u counter-u ?

2.Da li je tebi problem da se ti cimas za bgd na vezbanja?(+ da ostajes kako devojke ostaju skoro po celu noc da igraju i da vezbaju)

3.Zasto se smatras ispaljenom ili ne znam ni ja kako vetj si se ti ili ovaj mizerni izrazio/la?

4.I ja ne znam odakle je to da je ona napravila ekipu?

To bi bilo to od tih pitanja..

A da hteo sam jos da kazem..ako se i ona smatra da je tu ne znam ni ja sta, ispala crna ovca..devojke su jednostavno mogle da kazu "e znas sta mi pravimo novu ekipu u kojoj nema mesta za tebe" tako da mislim da ovo ovde pisanje mizernog (nemoj se ljutis) je samo neko bezveze prepucavanje i za dzaba nerviranje devojaka (mada znam da im puca.. da se nerviraju :)))) )... i neko unosenje nervoze u njihovu ekipu...sve u svemu..haha iske**** sam se za medalju..al dobro mislim da ovde svako ima prava na svoje misljenje pa tako i ja imam neko pravo na moje misljenje...

Znam da se ja tu nista ne pitam oko zenskog klana itd..ali bih stvarno pohvalio devojke na vezbanjima (treninzima) i ostajanju posle istih na vezbi pucanja itd itd..kao i prediju da kazem BRAVO i HVALA (mada kazem ne pitam se ja nista za zenski klan) hvala predi sto si preuzeo neki deo odgovornosti i sto si se nasao tu devojkama da im pomognes i da ih nesto naucis, jer ako iko moze da ih nauci necemu i da im nesto kaze i pokaze to si ti ...i jos jednom...devojke sretjno, me sakaleNtze and all KGB je iza vas i uz vas..samo da znate to [:)] , navijatjemo svim srcem za vas kad odete u pariZ [:)]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako ...

jos ima malo materijala da bi rezo na cd ... imam na kasetici, gajbi :P

tako da ako oces bani do mene pa vidi -zivim pored tvoje teretane:Phhee

SALIm Se .. nemam pojma ... [;)]

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...