Jump to content

Besmrtna


Recommended Posts

niko nikakve impresije da iskaze? zar se nikom bash nije svideo?

chovek od koga je beson pokrao ideje za peti element

sjajan sf sa malom doze morbidnosti

vizuelni efekti perfektni .. kao da je oziveo strip (na najbolji moguci nachin)

svaka preporuka za ljubitelje sf (ps vrlo verovatno da se nece svideti fanovima starwarsa i trekijima :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbg nisam pratio neko vreme ovaj deo foruma... sorry

edit: sad videh da je byp pisao o tome (krajem februara:)) i spomenuo kako je nigger vec otvarao topik u kojem je spomenuo da se vec prichalo ranije o filmu.. tako daaaaa...

edit2: bio sam toliko zaludan da sam nashao taj topik na http://forum.klanrur.rs/index.php?showforum=44 a jebeni srch ne radi pa vam ovo dodje kao besplatna usluga mene kao srchendzina

ima li negde da se skine strip ?!?! /me trchi na google

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam ga s neta nocas pa cu veceras da ga pogledam.. kad svi toliku frku dizete

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

film je veoma neodredjen i nejasan

volim sf ali kada neko izmisli neshto novo, slozheno i logichno

dune je primer

mrzim kada vidim likove u buducnosti koji imaju neku kitu na glavi

shta je to? chemu to sluzhi? verovatno je stavljeno samo da bi izgledali chudno tj drugachije nego shto sada izgledamo

takodje pricha koja je do jaja loshe odredjena (u smislu izvodjenja.. koliko znam postoji strip i ne verujem da je tako nejasno i neodredjeno sve) i, barem iz filma, ne nosi neku tezhinu.. desi se to shto treba da se desi i ne osecam... nishta?

generalno, celokupan utisak je neko pokushao da stvori odredjenu atmosferu ali je to nedovrsheno, muljavo, shtagod...

e sad, ima gomile mase kojima se djasvi kako je film odradjen

a ono.. i matriks 2 i 3 su dobro odradjeni ali su loshi filmovi

a ako fascinacija lezhi u kombinaciji grafike i pravih glumaca

radije cu gledati zeku rodzhera

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

likovi u buducnosti koji imaju kitu na glavi... to sam propustio... koliko sam skapirao na zemlji u to vreme gotovo da nema (ili uopshte nema) ljudi koji nisu modifikovani sa vestackim organima/delovima tela... pricha zaista jeste dosta konfuzno odradjena ali meni se recimo bash to svidja jer ima dosta toga 'zashto?' i 'kako?' shto je prepusteno tebi da izmashtas i da das neko subjektivno mishljenje tj zakljuchish na sebi sopstven nachin.. bar sam ja tako stekao utisak.. sad bih rado nabavio i stripove al ne znam kako

vizuelo film je sjajan i bash mi je drago shto vidim da beson nije sam osmislio okruzenje za peti element (kad se pogleda i pricha je u neku ruku slichna samo je u 5. elementu mnogo naivnija jer je u pitanju akcija/komedija)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa pazi

lepo je to shto se to tebi svidja

ali meni se ne svidja

jebiga

ja sam se lozhio na space crtane i filmove kad sam bio mlad

i malo su mi dosadili jeftini trikovi kojim kreatori hoce da docharaju neku buducnost

stavljanje chudnih predmeta po glavama i telima ljudskih bica je davno iskorishcen fazon i, kao shto vec rekoh, mnogo mi je lepshe da nemaju svi kitu na glavi tj barem da postoji veoma konkretarn razlog za to..

ono.. ume neodredjeno biti dobro

ali ovde je sve neodredjeno :\

a za mashtanje cu samo reci "ahahahaha"

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja tvoj razlog zasto ti se ne svidja film razumem , nego si ti prvi pocheo sa smaranjem

tvoj problem je sto sve shvatas kao da je meni stalo da promenim tvoje mishljenje... jok... samo mi ponekad dodje da pokusam da te razumem ali ubrzo shvatim da je to gubljenje vrmena pa shodno tome vrlo brzo predjem preko dechijeg prepucavanja na netu..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...