Jump to content

Snovi a.k.a.


Recommended Posts

a neeeeeeeee nije ime grupe jbt...

nego to su valjda snovi u kojima imas kontrolu!!! :)

da li vam se to nekada desavalo ? ? ?

meni jeste, oko 10 puta vec [:0]

ima nekih trikova kako se to pospesuje ali to cu vam malo kasnije otkriti [8D]

ja uglavnom imam neke GAME / ANIME snove i imao sam par XXX [8)]

XXX vec svi znate sta se desHava

u Anime snovima sam bio neki lik ( kao Brolly iz Dragon Ball-a ) koji je nepobediv od strane glupe vojske i koji dere sve po planeti... :) onak mi bilo fun , letim po BG-u , odem do Madjarske , razvalim Budimpeshtu i vratim se u BG :D

sto se tiche Gaminga tu je par puta bilo na foru Mafie i GTA i jednom smorcHina od neke detektivske igre ( hvala bogu na prepodnevnoj smeni sto me alarm probudio )

Ima i fora san u snu ... i to moze da ih bude vise... ja sam se jednom 5 puta budio dok na kraju nisam bio 100% siguran da je ovo stvarnost ...

and no +1 pls [:(]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Astralna projekcija nije san nad kojim imash kontrolu, vetj neshto potpuno drugachije.

A inache mi se nikada nije desilo da imam san u snu, mada se chesto nadam da je to u pitanju, kada chitam postove nekih ljudi na forumu...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Citao sam neku knjigu za upravljanjem snovima tipa ako to uspes da usvarsis (a za to ti treba vise od 5 godina vezbe) ono mozes da konrolises snove i tipa neo iz matriksa bi bio malo dete u odnosu na tebe sta sve mozes da radis jer ogranicenja apsolutno ne postoje (prolazak kroz zidove & stuff)

I to moze da se koristi za oslobadjanje stresa koji se nakupi preko dana..

Link to comment
Share on other sites

Sto bih kontrolisao snove...hocu da se naspavam da mogu da kontrolisem realnost ujutru :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja bez problema kontrolisem snove.

ali kada znam da sanjam ;)

i uopste mi nisu bolesni snovi, vec se pojavljuju neki totalno nebitni likovi sa kojim nemam apsolutno nikakve kontakte vise. ono tipa jednom vidis personu u zivotu i ona ti se pojavi u snu. to me mnogo nervira.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da nikada nisam imao snove takvog tipa. Ono, ja sanjam trista svasta i neverovatne gluposti (znaju oni kojima ih prepricavam) ali astral prodzekshne i snove u snovima nikada.

hmm takodje al u poslednje vreme ne znam ni sta sanjam ... probudim se i ono ... wtf... sta sam bese sanjao [ ako je nesto dobro ] a ko da je bilo pre minut.

Link to comment
Share on other sites

Da, samo chovek kada pricha svoje snove uvek neshto izmeni u svoju korist kada toga ne mozhe da se seti...

Sto se tiche toga meni se samo deshavalo da par puta sanjam isti san :D

I naravno kada sam svestan da sanjam, tj priblizhavam se budjenju teram sebe da zaspim, posebno ako su xxx snovi ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad u snu stvari vidim u prvom licu lakse kontrolisem tok desavanja nego kad

gledam iz treceg lica.

I to sam skontao da su nam (ili mozda samo meni) cula i snu skroz drugacije.

Recimo bol nikad nije kao bol nego kao tup pritisak.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

nikada nisam sanjao da sanjam ali zato mi se skoro svaki dan desava da bar delimicno kontrolisem sebe u snu...Sinoc sam sanjao : Plaza lepa plava voda zapljuskuje pescanu plazu i onako sve je predivno ,voda se penusa ,nezni huk vode dok natapa vreli pesak i od jednom oblaci crni kao noc i voda postaje crna a pesak postaje beton klizav i nagnut prema vodi, talasi ogromni udaraju o betonsku obalu i brisu sve pred sobom t.j. odvlace u vodu , a ja trcim po obali ,saplicem se, klizam, padam ali kontrolisem svoje kretanje bezim dalje ali me voda prati sve do budjenja,......Kako sam samo bio preznojan kad sam ustao kao da sam stvarno trcao,...

Jel vam se desavalo da sanjate da radite sklekove ili zgibove,...ja kad to sanjam kad dodjem do granice od 10komada(koliko i u realnosti uradim) i onda misici se grce (osecam umor i imam kontrolu nad sobom ) mozak govori ne mozes vise i onda nekako tu granicu predjem i radim zgibove do beskonacnosti neznam kako da opisem taj osecaj dok prelazim granicu nekako kao da mi je neko povecao Snagu , a ja osecam kako se ona uliva u mene znaci osecaj neverovatan...

i jos mi se desava da sanjam da se tucem sa nekim i kad on padne ,a ja hocu da ga isutam noge mi postanu teske i prespore i kad ga udarim njemu nista....tu isto imam kontrolu nad sobom dok nepocnem da ga sutiram onda noge prestanu da me slusaju(ali neka kad se Izucim u upravljanju svog "lika" u snovima pokidacu ga iz 2 samara,....

I sledeci put kad budem sanjao( i imao kontrolu) pokusacu neke matrix varijente to mi nikad nije palo na pamet....

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Dosta mi se puta desavalo da mi java uleti u san. I to mi se bas cesto desava i svaki put me nasmeje i istripuje. E sad sto se tice kontrole nekoliko puta mi se desavalo da razmisljam sta bi mogao da sanjam i onda to i ocu da sanjam i onda stvarno to sanjam. Ali to se pretvori tako debilno da vec postaje odvratno da se sanja. U svakom slucaju san je kewl bash kewl ! ! !

V

Link to comment
Share on other sites

kod mene je fazon sto uvek nocu oko 3-4 sanjam najstrasnije snove (sa najvise adrenalina) u fazonu akcija i tako to dok ujutru od 7-9 sanjam penal stvari mislim pozitivne i ujutru se probudim ispunjen isqustvima :)

spilled :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

retako kad odspavam preko 4-5 cuki...

jedino vikendom, i kad imam neki raspustic... (od kad sam ovde)

mada... to shto ste rekli za kontrolu... to bi bilo gotiva... ako je san opushten, i ti cesh biti opushten, i odmoran, naravno min. 8 sati spavanja.

jednom mi se desilo da vidim sebe iz pticije perspektive i taj dan mi je bio neshto bash bash sjeban... i malko me je bolela glava... kolko je gotivan trip... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

a jel imate onaj fazon da sanjate i da ste svesni da sanjate ... jednom sam sanjao da se vozim vozom i ladno chujem vodu u wcu i kontam u tom vozu kao sad cu da se probudim josh malo i budim se i brat izlazi iz wca i ja tako ?!?!?!?!!?

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

a jel imate onaj fazon da sanjate i da ste svesni da sanjate ... jednom sam sanjao da se vozim vozom i ladno chujem vodu u wcu i kontam u tom vozu kao sad cu da se probudim josh malo i budim se i brat izlazi iz wca i ja tako ?!?!?!?!!?

Pa da, ja npr. sanjam i u trenutku kad nesto pukne u sobi ili se zalupe vrata ja sanjam kako je neshto explodiralo i sl...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...