Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da pogodim, ti si ovaj sivi sa desne strane? [:D]

E moj Per tu lavore, skroz si podetinjio, ono kao Ujka Paja postane beba :)

ne kontam, sta s ljudima koji imaju bu?

Aludirao je na Evu Hercigovu koja reklamira doticni parfem/dezodorans, ukljuci se bre covece, vidis da ovde svi prate modu. Kladim se da ne znas ni sta je fesnvik...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

e ajde koji moj stavljate cele slike dajte link pa koga zanima pogledace a ne kad otvorim stranu moram i da otvaram 20 slika

i da sto hejtujete BU parfem je odlican, pogotovo taj zuti ??

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

колико пута морам да вам понављам да је 14 магични број. после толико година не могу вам ништа законски, уколико је пристала (уколико није, може да има и 28, и даље ћете одговарати за силовање). остаје само да ли је то вама ок.

Da ovo je tacno, mada ako je snimate i posle objavite opet cete odgovarati a kazne su do 5 godina zatvora. Znaci nema snimanja do 18, al od 14 mozete sta hocete ako ona to zeli ;)

Vidim Drale je ucio zakonik, pitam li se sta ce njemu ta piletina, jel Drale objasni se?

//E da da napomenem jos nesto

//--totalni offtopic

Kod silovanja ako i jedna devojka koja cita ovo bude silovana ikad, nedaj boze, nek se slucajno ne tushira ili kupa posle toga jer ce time da spere dokazni materijal.

Znaci u slucaju da je silovana odmah nek ide kod organa zaduzenih za to i da se odmah utvrde dokazi itd itd...

U suprotnom jako ce joj biti tesko da dokaze na sudu da je silovana jer ce ovaj magarac da se vadi na element uzivanja.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ajde de,da postavim i ja koju noviju(celavu) sliku.. :)

cela.jpg

Ja sam onaj desno,u zelenoj koshulji

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...