Jump to content

Narodnjaci...


Recommended Posts

Lila, lila - Zoran Vanev ;)

btw, nisi rekao jel hoces narodnjake pod kojima posmataramo a) "prave" narodnjake tipa stani, stani ibar vodo i b) starogradske - moja mala nema mane, ili pod time mislis na novokomponovane narodnjake tipa Seke Aleksic?

Link to comment
Share on other sites

ako tipuje na staru gardu, ikona tog doba je onaj....mmm.....

halid beslic sa svojim super dijamantskim singlom "i don`t wanna diamonds" (necu necu dijamante) :)) a must have!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Baja Mali Knindza - Morem plovi :D

Baja Mali Knindza - Pusti Micu, gadan je u pitju :P

To mi je islo na random kada sam ubacio svih 25 giga muzike... Znaci strah...

Uradite tako... Znaci ubacite u playlistu svu muziku koji imate, ukljucite shuffling i stisnite next... :D

Link to comment
Share on other sites

sacu da ga samonujem...

kad me noci samog ostave, mjesec opet samnom luduje ... zora ceka moje svatove ja joj pevam ona ne cuje... kad me noci samog ostave, mjesec opet samnom luduje, zora ceka moje svatove, ja joj pevam ona ne cuje...

dajte vina ocu lom, dajte cigane za sto,... nek sviraju nek me razbole... kad me njene oci ne vole dajte vima ocu lom , dajte cigane za sto... nek sviraju nek me razbole, kad me njene oci ne vole... tananna tananna nnnn ...

moja dusha srna ranjena, nemoj da je lazesh , pusti je... moja ljubav tajna cuvana , hoce srce da se napije... moja dusha srna ranjena nemoj da je lazesh pusti je ... moja ljubav tajna cuvana... hoce srce da se napije... pa idemo:D

e beshe stija gotivi harisa... :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...