Jump to content

Zasto posecujete Klan RUR...


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

islio sam da li ima u nekoj igraonaji... ?

Pa ima onih hakovanih verzija "za zajebanciju". WoW je MMO igra, znaci igra se iskljucivo na serverima ... Koliko ja znam, ako imas legalnu kopiju igre i svoj CDkey, mozes da se igras recimo iz Foruma.

Link to comment
Share on other sites

dve stvari:

1) opisi igara, sa unikatnim komentarima koji chesto sadrze i prsovke ako neshto nije vredno kupovine...

2) chestih odvala mladje populacije koja nema shta da radi kuci vec da se smara na Net-u...

ovde uvek ima svezih odvala :D

samo, voleo bih da manje ima flame-a...

mada, chini mi se da su skorashnje akcije tolerancije kolko-tolko urodile plodom... way to go [:)]

Link to comment
Share on other sites

pa ti dolazis ovde sa akcijom "ovde cu da pricham najgore budalastine, onda ce likovi da me hejtuju, a ja cu da sedim ispred monitora, zavrcem bradavice i vichem "tako je lagisha, ja sam bio nevaljali decak, hejtuj me", jer imas kompleks nize vrednosti, koji ne moze da dodje do izrazaja jer si zapravo mega baja?

olala, sjajno

da.... to..... tako..... samo nastavi.... [}:)] Mrzi me mrziiiiiiii.... Reci slobodno... reciiiii [}:)]

1_5.gif

Hindi.gif

Link to comment
Share on other sites

zato shto mi se na poslu svi uvlache najljigavije shto umeju a to me tako iritira... ovde se svi pljuju ne plasheci se za radno mesto forumasha... :)

hashahaha LOL tebe je neko primio da radis negde ^^ btw to znaci da imas mnogo god i nemas razloga da dolazis na forum ffs bre jebi zenu onda :DDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...