Jump to content

Javni cas ljubavi i tolerancije


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bato sve srednjoskolce treba spaliti napalmom i onda ce sve da bude kako treba

:-P

i znate sta je njagore sve ovo pocinje da me podseca na vreme kad su klinci iz kraja "izuvali iz patika" znate ono air max2 (samo su sad u pitanju mob telefoni) i tako to zlatni lanci oko vrata sloba na vlasti ... mnogo loshe majke mi ... boze oce li neko prolece da bude normalno bez nekih tagedija ... [:(]

Opasni momci sa beogratskog asvalta.......j***m im mat*r retardiranu, a zamisli da tebe napadnu 2 "momcica" sa nozem i kazu daj telefon ili patike ili pare,...pa brate dao bih im.... onda bi lepo otisao kuci nazvao drugove (prosecna tezina 110kg misica) nasao te rete otisao kod njih kuci(ako je imaju) ugazio prvo njegovu mamu ,sestru , caleta ,babu ,dedu ,....demolirao stan uzeo moj telefon tako demolian stan polio sa benzinom i upalio,.... a onom retusu sto je vatio noz polomio svaki prst zasebno na 23 mesta ( svih 20 )....

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

u principu dzabe mi sad seremo ovde....

sve se to resi u delu sekunde.....prelomni trenutak je kada 2 stakora

drze noz uperen ka tebi i cekaju da im das cash i mobilni...

TADA se sve resava i to na dva nacina:

1. Dajes im sve sto traze i ostajes ko magarac sa svojim mislima bogatiji za jedno iskustvo...

2. Munjevito zavaljujes pesnaju onom blizem po sred njonje, koja od siline

puca u momentu uz propratni blood shower i prosute zube jer si dakako

udario "iz kuka" - ko je trenirao nesto od bor. vestina zna o cemu pricam...snaga udarca krece iz pojasa i okretom tela celokupna sila se

preko torzoa i ruke prenosi u jednu tacku - vrh pesnaje...koji postaje

IRON FIST..... .

OUUUUWWWW WATAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ma sve se ovo deshava jer nam je zemlja puna debila koji realno nikom ne trebaju ni za kurac. i onda odu na tekmu vide neke baja navijache (koji su u principu pametni jer klinci rade sav prljav posao za njih) i pozhele da postanu ko oni da bi nekom bili vazhni. bash skoro sam naleteo na nekog klinca 89 godishte koji nosi rambo nozh samo zato shto su mu na tekmi rekli da tako treba i da nikad ne zna ko tje ga napasti. i sad ti pomeshaj iq od 50, potpunu iskompleksiranost, sklonost ka nasilju i nozh i dobijesh nesretju koja samo cheka da se dogodi.

Link to comment
Share on other sites

shta je danas sa srednjoshkolcima i osnovcima.. kapiram da je u pitanju kucno vaspitanje odnosno nepostojanje dotichnog... u stvari kod nas je kult porodice rasturen a svi znamo da je srz drushtva porodica... shto je najgore nije nam bilo dovoljno 10 godina da to shvatimo vec i u poslednjih 5 ta degradacija je sve brza i brza... chudo... stvarno se plasim kako osnovati porodicu u vako beznadeznom drustvu i okruzenju...

problem je sto svi prvo okrive porodicu za takve stvari,a prvo treba okriviti Drzavu i stanje u njoj.....

od drzave i zavisi kakva ce porodica biti ,problem je promenjen sistem vrednosti i jos mnogo toga

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

u principu dzabe mi sad seremo ovde....

sve se to resi u delu sekunde.....prelomni trenutak je kada 2 stakora

drze noz uperen ka tebi i cekaju da im das cash i mobilni...

TADA se sve resava i to na dva nacina:

1. Dajes im sve sto traze i ostajes ko magarac sa svojim mislima bogatiji za jedno iskustvo...

2. Munjevito zavaljujes pesnaju onom blizem po sred njonje, koja od siline

puca u momentu uz propratni blood shower i prosute zube jer si dakako

udario "iz kuka" - ko je trenirao nesto od bor. vestina zna o cemu pricam...snaga udarca krece iz pojasa i okretom tela celokupna sila se

preko torzoa i ruke prenosi u jednu tacku - vrh pesnaje...koji postaje

IRON FIST..... .

OUUUUWWWW WATAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UVEK KOD SEBE TREBA IMATI NEKI PREDMET ZA SAMOODBRANU PA NEKA GLEDA CIGAN STA CE KADA I TI IZVADIS NESTO ;)

Za druga uvek brate a za pare jebem mater ! ! !

provod,alkohol,tjanter ostalo nije vazno ! ! !

Link to comment
Share on other sites

I meni ovo pocinje da lici na vreme kad su debili nosili max2, nozeve, neke kao kajle...a to je strasno.

Npr. u Bg-u na psytrance zurke poceli su da dolaze navijaci i dizeli koji redovno prave sranja, tako da vise nesto ni ne idem na zurke, izgubile su svoje stare vrednosti kada je dolazila dobra ekipa i dobro se provodila.

Link to comment
Share on other sites

Npr. u Bg-u na psytrance zurke poceli su da dolaze navijaci i dizeli koji redovno prave sranja, tako da vise nesto ni ne idem na zurke, izgubile su svoje stare vrednosti kada je dolazila dobra ekipa i dobro se provodila.

istina...

nego,...

nije vam potrebno oruzje... vec samo lepa rec:D

()... [;)]

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da li znate sta znaci sve ovo?Ne smes da izadjes uvece na ulicu bez pistolja! Ali kako,kada je to ne izvodljivo?

Jebo te,ja sam svojim zivotom zadovoljan,ne trazim nista mnogo I nista mi hvala Bogu ne fali,

Ali zasto mora ovo stalno da se desava,stalno da kad prolazim negde nocu imam neki strah za vratom,stalno neke jebene traume!

Sto je najgore od svega,niko ne zna kada ce se ovo promeniti!!?Pored svih mogucih sranja,samo je trebalo jos ovo da zadesi nasu drzavu,da se ubijaju na svakom koraku.Budaletine od 16 godina!!!

Ali na dan tolerancije I ljubavi (iako to nista ne znaci,sto je mnogo mnogo je)!

Sta je bilo sa tim likovima na kraju,pored 50 000 hiljada ljudi oni su pobegli neprimeceno,jel tako?

Sta raditi sa njima I ostalim milionima izgubljenih ljudi koji ne znaju sta ce da rade u zivotu,koji su izgubili svaku vrednost I nemaju nikakav cilj za koji zive?

Da su uhvatili te likove,sta onda sa njima?Nisu oni krivi svih 100% vec njihovi roditelji koji su ih tako vaspitali,I krivi su za ovo sto im je promaklo.Koga onda prebiti na mrtvo?

Nemoguce je I znati ko moze da resi ovaj problem

Link to comment
Share on other sites

Nisu oni krivi svih 100% vec njihovi roditelji koji su ih tako vaspitali,I krivi su za ovo sto im je promaklo.Koga onda prebiti na mrtvo?

Nemoguce je I znati ko moze da resi ovaj problem

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da treba da sednem kuci, zakljucam ulazna vrata, vrata od sobe preprecim pisacim stolom, sednem u cosak, privucem sebi neko naoruzanje i cekam. Jebem ti, de ja zivim!

P.S. Prestacu da gledam vesti i citam novine. Samo se traumiram. :(

e da, to bih i ja ali moram u shkolu...

Ne zaboravi da uplatis neku jaku kintu tvoj ISP-u i kupi neki jak komp i samo cepaj do smrti igrice :))

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

kontao sam da samo u Americi moze snajperista da se popne na soliter i nisani u skolsko dvoriste[!?]....

posle svih sranja koja su se izdesavala u zadnjih mesec dana i ne znam sta da mislim....

pa kod jedne skole u bg je neki moron za vazdushnom pushkom gadjao uchenike... roflmao

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Uzas uzas uzas... sto je najgore mnogi ovo uopste ne shvataju ozbiljno.. i ovo se nastavlja.. sto stvarno nije ok.. i ko zna kako ce da bude na dalje. Mislim zivot je jedan.. i niko nema pravo da nam ga oduzme... josh to nasilje medju decom... ako su kao deca takva... kakvi ce onda da budu kad porastu? Pa mislim bre postoje ustanove za ubice.. dal ubica ima 15 ili 45 godina on je ubica pa ubica i treba ga odvojiti i leciti! Ako nemamo sigurnost u sopstvenoj zemlji, skoli i blizoj okolini.. gde onda da je trazimo!? stvarno je strano ovo sto se desava.. Kada se bolje pogleda... prosto se covek uplasi.. sta ce na dalje biti sa nama.. kada svakog dana kada izadjes da se prosetas, onako lepo raspolozen na ovom lepom prolecnom vremenu i suncu, neko moze eto iz dosade.. iz cista mira da te napadne.. i ozbiljno osakati.. ili jednostavno ubije... i nasa drzava ce povodom toga odrzati samo jedan cas ljubavi i tolerancije i to ce kao biti dovoljno! Sutra malo! Mislim da ovom temom stvarno trebalo malo ozbiljnije da pozabave. Jedan zivot je bezgranicno vredan.. ne postoji nista vrednije od toga.. od zivota i od lepote zivljenja.. i niko ne sme da nam to oduzme.. da nam oduzme sigurnost i pravo na zivot i na sve ono sto nam on nosi.. stvarno sam zgrozena svim ovim desavanjima.. sto je najveca fora na televiziji samo cujes o daljem napadima i daljem nasilju.. svaki dan sve vise i vise.. uopste nije ohrabravajuce....

Link to comment
Share on other sites

pitam se da se ubistvo dogodilo u provinciji da li bi uopste bilo na dnevniku?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

i nasa drzava ce povodom toga odrzati samo jedan cas ljubavi i tolerancije i to ce kao biti dovoljno! Sutra malo!

Cekaj malo, a ti bi mozda jos onakvih casova. Zaboga pogledaj prvi post i procitaj sta u njemu pise. Ako stvarno mislis da nam treba jos takvih sranja... Mislim svi mi koji smo bili tamo i slusali te nebuloze smo u tom trenutku bili smoreni

neko moze eto iz dosade.. iz cista mira da te napadne.. i ozbiljno osakati.. ili jednostavno ubije

You get the point...

Mislim da ovom temom stvarno trebalo malo ozbiljnije da pozabave

Sto nas dovodi do novog pitanja- Kako resiti sve ove probleme. Budale vrebaju sa svih strana, policija ne radi nista, a onaj kreten Ministar prosvete ide po bolnicama i obilazi povredjene [dozey] . Obilazenje povredjenih i javni casovi ljubavi i tolerancije (Na kojima inace nije bilo ni reci o toleranciji) nisu resenje. Sta jeste resenje je stvarno tesko reci. Vise policije oko skola? Strozije kazne? Ili nesto trece?

[?][?][?][?][?]

Inace sto se tice kradje mobilnih taj problem sam resio. U slucaju da neko iskoci ispred mene sa nekom vrstom naoruzanja i kaze daj mobilni, ja bih mu ga dao... TJ bar bi on mislio da sam mu ga dao. Ustvari bi dobio jedan jako star pokvaren telefon koji imam jos odavno.

Link to comment
Share on other sites

Zanjemo ono sto smo sejali. Jebiga sad vec stasavaju generacije koje nisu bile ni rodjene u "dobrim vremenima" i to se itekako odrazilo na njih. Kad neko 15 godina zivi odrasta iskljucivo ratovima, mrznjom, kriminalom i svim ostalim nije normalno da ostane normalan.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Niggeru, otkad si ti bio klinac, izmislili su metke koji prolaze i kroz salo :))

...bate, dijeta je CUDO....odgrizo bi mu utoku i ruku do ramena breeee !!!!!! [:p]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...