Jump to content

Divljastvo u zagrebu


dvnityCker

Recommended Posts

...ne lozite se...

btw, jedan od 3 vrsacka snimatelja TV Banat je slucajno moj ortak, cujem da

je popio prelom ruke i da je smesten sa ostalom dvojcom u zagrebackoj bolnici...

...pricacu sa njim cim se bude vratio da cuujem iz prve ruke sta se tacno desilo...

...ono sto je najstrasnije u celoj ovoj prici nisu divljaci iz zagreba, strasno je to

sto ljude u vrhu organizacija koje se pitaju bole k**** za ovo danas,

a da je tako bilo u BGu, zabranili bi nam da igramo 600 godina, da se ne lazemo...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jebena prodaja price...

kod nas su 3 dana pricali o tome sto je bilo frke u Pioniru, a ova STVORENJA ne daju ni lajn u vestima. oni su EUROPEJCI, a mi smo divljaci iako smo 10x civilizovaniji od njih...

ne treba da ih mrzimo vec da ih HLADNO PREZIREMO, kao mentalno/civilizacijski/kulturno zaostale komsije koje nam prljaju okolinu.

vise od toga ionako ne mozemo kad smo pre 15 god. propustili da ih stavimo na mesto koje im pripada. da li cemo tu sansu ikada vise dobiti...

uh...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

...ne lozite se...

btw, jedan od 3 vrsacka snimatelja TV Banat je slucajno moj ortak, cujem da

je popio prelom ruke i da je smesten sa ostalom dvojcom u zagrebackoj bolnici...

...pricacu sa njim cim se bude vratio da cuujem iz prve ruke sta se tacno desilo...

...ono sto je najstrasnije u celoj ovoj prici nisu divljaci iz zagreba, strasno je to

sto ljude u vrhu organizacija koje se pitaju bole k**** za ovo danas,

a da je tako bilo u BGu, zabranili bi nam da igramo 600 godina, da se ne lazemo...

e to jeste ladno ih boli tuki

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jedno jasno.

Kako su uspeli da ih gadjaju kamenjem u sred hale?

Stvarno zasluzuju da ih pobijemo majke mi.

Ali realno mi nismo tukli igrache samo njihove navijache ovde kod nas,mada je jedan njihov igrach povredjen jer je pogodjen stolicom. Ali opet stvarno su skotovi 6 igracha je povredjeno ... nemam rechi sto neko reche gore da ima je*em mater u pi*ku.... bash to...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

preterujete ljudi.

mislim, nije da ih branim, osudjujem takve dogadjaje, pogotovo posle kranja. ovo im definitivno nije trebalo. sada bi trebalo da ocekujemo da ehf zestoko kazni zagrepcane, koji su uostalom na "uslovnoj" kazni.

ne znam da li ste gledali snimke na stB i sos, mene zanima ko je onaj novinar sto se cuje kako psuje i kako se nesto prima??? meni se cini da je to onaj lik sa b92, mada mi on deluje kao miran lik, a ne neki jebac mamica kao sto se na snimku prikazuje.

Link to comment
Share on other sites

reci cu samo .....

SRAMOTA !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

preterujete ljudi.

mislim, nije da ih branim, osudjujem takve dogadjaje, pogotovo posle kranja. ovo im definitivno nije trebalo. sada bi trebalo da ocekujemo da ehf zestoko kazni zagrepcane, koji su uostalom na "uslovnoj" kazni.

ne znam da li ste gledali snimke na stB i sos, mene zanima ko je onaj novinar sto se cuje kako psuje i kako se nesto prima??? meni se cini da je to onaj lik sa b92, mada mi on deluje kao miran lik, a ne neki jebac mamica kao sto se na snimku prikazuje.

kaznice ih... juce...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zashto strashno? Timovi se nikada ne kazhnjavaju zbog onoga shto se deshava po gradu, vetj onoga shto se deshava na terenu.

Tako gledano: Nashi su gadjali njihove rukometashe stolicama i pokushavali da napadnu navijache pri kraju utakmice. Njihovi su napravili veliko sranje pre pochetka mecha, ali je posle sve bilo ok.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...