Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HEJT* prema sledecim gorepomenutim pojmovima:

Montoja.

Meklaren.

hrt.

cestitke Alonsu i Briatoreu. i ostavite MSch-a na miru, dosta je on bulja pomerio za svog vakata...

________________

*bolje ovako da navedem nego stvarno da ga bacim.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a, to je to, glasine se šire a žan tod nije ni potvrdio ni demantovao :)

ne verujem da će rosi da pređe u f1, a o rajkonenu u ferariju ću imati stav kad budem video to čudo.. u svakom slučaju, antipatičan mi je šumaher i ljudi oko njega, protiv samog ferarija nemam ništa.

Link to comment
Share on other sites

Raikkonen is also said to have grown frustrated at McLaren this season.

Ne znam za ostatak teksta ali znam da je ovo 100% tacno. Ko ne bi popizdeo u onakvim situacijama [xx(]

Mada sumnjam da bi hteo u ferari da predje pogotovo posto se ni ferari nesto nije proslavio ove sezone [|)]

Mada sa druge strane, tako je Button prosle godine hteo u Williams a ove morao da plati da bi ostao u BARu... Drugim recima daleko je 2007-a [b)]

Link to comment
Share on other sites

Bice gadno u Japanu...

Za one koji ne znaju 2 Meklarena startuju sa zadnja 2 mesta, Alonso i M sumaher su blizu njih (jer su svi zajedno vozili po pljusku) dok je 1 mesto zauzeo R sumaher, 2 je Buton a treci Fizikela...

A trka pocinje za 6 sati... rano ce se ustajati sutra [:D]

Link to comment
Share on other sites

eee kad bi svaki put vozili kao da je kraj sezone

kimi, alonso i kultard su danas pokazali svoju motj! =) odlichna trka

a ovaj vilnev i sato treba im nalupati shamare ostadosmo bez montoje i trulija zbog njih, bilo bi 100 put zanimljivije

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

jebote, zerbah jel ti kuntash uopshte,ili si jebo do jutra,ili je vremenska razlika u pitanju? ;)

sad sam prochitao neki izveshtaj sa trke, i deluje da je bilo veoma zanimljivo, pogledacu reprizu vecheras.neverovatno kako je kimi po 5 put ove sezone uspeo da sjebe motor, s njim definitivno enshto nije redu:) shto se tiche tih glasina o prelasku posle 2006 kada bi se kobasicher eventualno povukao, en znam zashto to deluje toliko neverovattno, ipak je samo kesh u pitanju i hladani finci.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

malo me je alonso smorio u poslednjim par trka sa njegovom opreznom i proracunatom voznjom pa sam od njega ocekivao malo bolji nastup na ovoj trci. Kad kazem bolji, mislim na ambiciozniju i agresivniju voznju.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pitanje - kada je alonso poslednji put bio bolji od kimija kada se ovom drugom bolid nije sjebao. Ne mislim ja nista loshe o benetonu i alonsu, ali je poslednjih par trka tako stekarski odvozeno da me je gadno smorio.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jebote, zerbah jel ti kuntash uopshte,ili si jebo do jutra,ili je vremenska razlika u pitanju? ;)

Ne zelish da znash zashto sam ustao tako rano. Uostalom zar Formula 1 ove godine nije zasluzila gledanje rano ujutru? :)

Trka je inache bila odlichna, pogotovo oni momenti kada su Alonso i Kimi cepali MS-a [:D] Alonso je bio odlichan danas, cepao je zaista dobro, ali je realno Kimi heroj dana! Treba imati muda i nerve voziti onako - kapiram da je pred drugim pit stopom imao nekoliko grama goriva u rezervoaru.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...