Jump to content

F1 2005


e. cartman

Recommended Posts

ljudi kako ne shvatate da nije problem u ferariju problem je u gumama jer koliko vidim bridzston nije uspeo da napravi gume kako treba

ako samo pogledate vremena u prve dve trke videcete da ferari pravi mnogo losija vremena nego prosle godine a nije problem u bolidu

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je katastrofa za sve navijace ferrarija

ne mogu vise ni minardi da preteknu

i ja sam skapirao da je fora u gumama

tako im i treba kad se prave pametni, svi predjose na miselinke a oni ostali na starim...

ni novi bolid im nece pomoci dok su gume shit, jedino mogu da se nadaju da ce bridge stone napraviti bolju mesavinu

kad bi imali miselinke i sa ovim bolidom bi ih kidali

ovako ce reno da osvoji sampionat za konstruktore

ipak bravo za Alonsa [:)]

Link to comment
Share on other sites

Problem sa gumama je to sto su ubacili ovo novo idiotsko pravilo da nema menjanja guma...

Jebote gledao sam bas celu trku, i najgluplje mi je bilo udju u pitstop. 20 mehanicara oko bolida od toga 2-3 pune gorivo, 1 popravlja stabilizator a ostali se gledaju medjusobno i mole boga da ne pukne guma da ne bi i oni morali da rade nesto! Dakle >Tuzno< je bilo gledati to.

E da, jel iko zna sta se desilo vilnevu? Mislim gledam vozi on sve lepo i samo odjednom zuuuuuuuuum... [:(]

Link to comment
Share on other sites

ma smeshni su,najveci problem sumahera je barichelo koji je bolji od njega,a ne gume,cuj molim te.a koji to tacno neuspe?baricehlo je bio drugi na predhodnoj trci koliko se secam.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...