Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram da dodam da se slazem sa teorijom da ko ne zna eng nadje svih 6, ja i kada sam procitao odgovor nisam mogao odmah da ih nadjem

iako neznam engleski naso sam sve i to tako sto sam isao na find :) pa sam tu ukucao slovo F :) jebiga snalazljivost!

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

1. Dobio 4100 opushteno, jbg shta da radim kad sam mag za matish [:D]

2. Znao sam za ono shto se uglavnom dogadja kad rechi imaju smisla pa ih prochitash samo, i mahinalno preskochish slovo koje trazhish, tako da sam brojao od nazad i dobio 6.

3. Znam za foru od ranije, ali bez boje, samo sa chekicem. Al dobro, to je zato shto vecina ljudi zna samo za chekic [:D], a manjina njega najvishe koristi(pored shrafcigera i mozhda kljeshta). Shto se boje tiche to je zbog toga shto je crvena najizrazhenija boja, ali mnogo jednostavno stave svoju omiljenu, tako da ne ispadne kako je planirano...

Zamislio sam plavu, pa sam video za alat i setio se u chemu je fora...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je strasno :D

1. 5000

2. 4 F ( i to sam primetio F u poslednjem of )

3. crvena klesta

Svi koji su uradili tachno iz prve su varali, t.j. nisu radili dovoljno brzo... da nije bilo naglaseno da ima fazon mnogi bi se zajebali, evo znam sto posto da bi moja keva uradila tachno zato sto joj za sve sto radi treba po pola sata :D

Link to comment
Share on other sites

voce, boja, alat, pisac...

uobicajeni odgovori: jabuka, crvena, cekic, ivo andric...

inace volim onaj trip:

zamisli broj od 2 do 9 (ne mora samo od 2 do 9, ali radi pojednostavljivanja situacije)... pomnozi ga sa devet... novodobijenom broju saberi cifre... na prvo slovo broja koji si dobio zamisli jednu drzavu... na drugo slovo drzave koju si zamislio, zamisli jedno voce...

kakve veze imaju danska i ananas...

ili lozenje ljudi sa telepatijom... secam se da je lik trcao oko skole 3 kruga samo da mu kazemo u cemu je fora (koju ovde ne mogu da objasnjavam... treba mi partner)... a nas odgovor je bio: pa brate otkrili smo da imamo telepatsku vezu :)

Edited by BarcaS [GDM]
Link to comment
Share on other sites

kakve veze imaju danska i ananas...

ili lozenje ljudi sa telepatijom... secam se da je lik trcao oko skole 3 kruga samo da mu kazemo u cemu je fora (koju ovde ne mogu da objasnjavam... treba mi partner)... a nas odgovor je bio: pa brate otkrili smo da imamo telepatsku vezu :)

Blah... sta god da pomnozis... ( 2 do 9 ) dobices broj chiji zbir cifara ce iznositi devet... znachi uvek je prvo slovo "D"... Tesko da ces naci coveka da kaze neku drugu drzavu na D... ako uopste i postoji... verovatno i postoji... ali ti treba vremena da se setis... a ovo ti padne prvo na pamet, drugo slovo u "Danska" je "A" ... aj mi reci neko voce kog ces pre da se setis na "A"... Nije ovo bas isto kao ovaj test...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...