Jump to content

KAKO NEKO MOZE DA GLEDA OVAKO JADNU BEOVIZIJU!!!??


Recommended Posts

Jebem ti drzavu! Od 24 jebene pesme njih 2 lice na nesto! Ljudi dolaze ne znam ni ja zasto,voditeljka je retardirana,cita SVE zivo sto govori,cak i kad prica sa gostima cita ,saplice se , govori UPS naglas , ne zna Engleski , prevodioc je degen...znaci jadni smo do bola..... osecam da nije ni publike bilo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..... osecam da nije ni publike bilo...

Zapravo i nije bilo publike, sto je najjadnije. Mislim, ok, i mene bas zabole ko ce nas predstavljati na EuroSongu, ali osecam potrebu da prokomentarisem glasanje cetiri clana zirija crnogorske nacionalnosti. Mislim, ni Jeca Tomasevic ni Ognjen nisu dobili NIJEDAN poen od strane crnogorskog zirija!!? I sta, to je ok? Ili su mozda obe pesme zaista toliki krs pa ni poen ne zasluzuju...? Debilizam.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

To ti kazem. Dali 0 poena ovima a 12 poena onim gej crnogorcima. I kao za njih glasalo 38 hiljada a za Jutro 16 hiljada...vazi...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

To ti kazem. Dali 0 poena ovima a 12 poena onim gej crnogorcima. I kao za njih glasalo 38 hiljada a za Jutro 16 hiljada...vazi...

a & vi kakite mnogo. & jutro je jaaaaaako glupa pesma. ovi gejici su bar veseli. :D :D

"u tvojim njedrimaaaaaaaaa je moja utjehaaaaaaaaa

u svakoj pori tvojeg tijela moja je dusha usnulaaaaaaaaaa" :D :D :*

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

I kao za njih glasalo 38 hiljada a za Jutro 16 hiljada...vazi...

Ma njih ukupno nema 38.000... Licno sam mislio da ce sigurno pobediti "Jutro", iako bi meni bolja varijanta bila Ognjenova pesma. Although, sad bi mi draze bilo i da je pobedila raspala Viktorija sa "KAZIII SEESTROOOO" nego oni gejistichni momci. Dabogda imali nulu u Kijevu!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

nisam procitao sve postove ,

samo cu reci moje generalno misljenje

ovde godine je bilo katastrofa prosle je bilo mnogo bolje ,

pod 1 ove god sve pesme su bile na istu foru ma daj bre smor ,nek nesto bude drugacije a ne sve sami plagijati

pod 2 namestaljka ;)

pod 3 ovi pobednici su mi katastrofa max dokle mogu da dodju na evroviziji je 3 mesto !!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sad kad sam čuo malo više stvari, sve mi više ovo liči na namernu provokaciju od strane crnogoraca.. recimo sms krađa je krajnje očigledna, njihov žiri našim favoritima listom nulu, itd.. ne treba nasedati, to je glupava evrovizija, bar ćemo ove godine biti u trendu, pošto ionako 90% zemalja pošalje pedere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...